Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    CIKO
    Fitoval preparate podhitno trebam ja, ispadanje kose postala je moja prava opsesija. Svaki dan u ogledalo se stalno gledam, i uvijek pomislim svoju kosu ne dam! Borit ću se za nju da bude lijepa, sjajna i gusta, ne želim biti …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Meni za sad još nije potreban. Ali mojoj mami je definitivno potreban jedan ovakav kvalitetan tretman protiv ispadanja kose, jer je to postalo nepodnošljivo za nas ukućane. Ima slabu kosu i k tome joj i pojačano ispada tako da su …prikaži još!
  • Avatar gregori
    gregori
    Naiskrenije kosa mi je počela puno ispadati pa mi ovaj poklon stvarno treba
  • Default avatar -
    mkusturi
    Lijep pozdrav, od ovog ljeta naš skromni dom bogatiji je za još jednog člana.Uz dva školarca sad nam dane uveseljava i mala Lorena.Ali imamo veliki problem.Nakon poroda,supruzi je počela opadati kosa.Ima je posvuda.Kako ona zna reći,njena bujna kosa je jedan …prikaži još!
  • Default avatar -
    pgrzinic
    Poklonite Fitoval sampon mami kojoj kosa otpada nakon poroda i dosta je slaba. Zelim imat opet bujnu kosu a mislim da bi mi Fitoval u tome pomogao jer sam cula samo pozitivne kritike!!!
  • Default avatar -
    ANA0711
    Imam taj problem da mi jako ispada kosa,a ionako je nemam baš previše...Mislim da bi moj tata bio presretan da osvojim ovu nagradu.Živi s 4 žene koje imaju isti problem, pretpostavljam da znate kako mu je :)
  • Default avatar -
    Martina303
    Potrebana mi je Fitoval linija za obnovu kose , a i koja se bori protiv ispadanja kose zato što sam primjetila da mi kosa ispada više nego inače. Naime, nakon svakog četkanja četka mi je puna kose i to me …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Jao, ovaj moj pravni fakultet skoro pa me ostavio s 3 dlake u 4 reda! I to na glavi, ne na nogama. :(
  • Default avatar -
    franky192176
    Reću DA: privremenom gubitku kose, boljoj cirkulaciji vlasišta, rastu i regeneraciji... Reću NE: ispadanju kose! ...ako dozvolite!?
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.