Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Danci89
    Otkad sam rodila, a ima tome već 15 mjeseci, muku mučim s ispadanjem kose. Duga je, pa razmišljam i o šišanju, koje mi je nekako zadnja opcija... Pokušala sam sa kojekakvim prirodnim pripravcima, vitaminima, ali nikakav pomak na bolje. Moje …prikaži još!
  • Default avatar -
    ankica19
    Kosa mi godinama pravi muke, a ovaj paket bi mi došao ko od ruke. Kosa mi pada sve po svuda već sam i sama sebi luda. Nikakvi proizvodi ne pomažu već mi samo odmažu. Fitoval još isprobala nisam zato bi …prikaži još!
  • Avatar mmiss
    mmiss
    Fitoval proizvode za njegu i jačanje kose koristili su članovi moje obitelji i bili jako zadovoljni njima. Željela bih da mi poklonite ove proizvode za prijateljicu koja već neko vrijeme muku muči sa strašnim ispadanjem kose. Probala je već mnogo …prikaži još!
  • Default avatar -
    maslacak_511
    Moja kosa mi je vec godinama muka. Uspjela sam je pustiti da malo naraste, ali protiv ispadanja više ne znam što da poduzmem. Razmišljala sam već ranije o kupnji Fitoval proizvoda, ali nikako da se odlučim. Jedan gratis uzorak za …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Najkreativije bi bilo kad bi vam poslala sliku svoje kose kad ju perem i češljam.Znam da je normalno da kosa pada i raste ,ali kaj je previše...je previše.Uvijek sam htjela dugu kosu ali upravo zbog ispadanja svaki put odustanem. No …prikaži još!
  • Default avatar -
    logtech
    Ja bi trebao osvojiti ovaj poklon paket jer imam više kose po dvorištu nego trave. Hvala!
  • Default avatar -
    MojaBeba
    U zadnje tri godine dogodilo mi se puno toga. Udala sam se, preselila u drugu kuću živjeti sa drugim ljudima, suprug, svekar, svekrva :-). Rodila dijete i zaposlila se u drugu firmu. Dijete čuvaju svekrva i mama, podjeljeno da ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirela789
    Ja imam dugu i bujnu kosu, ali moj suprug...Iako je mlad, ostao je bez dosta kose, a to muškarce frustrira, pogotovo što je kao mladić imao kosu do pola leđa. Možda će mu FITOVAL malo olakšati stresan život i unjeti …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijasambol
    molim jedno pakovanje za mog sina, žao mi je kad vidim kako mlad gubi kosu i ježim se od pomisli da jednog dana izbrijava glavu kao njegove kolege...na mladima svijet ostaje uspu uopće mi ne smeta što mu je otac …prikaži još!
  • Default avatar -
    visnja111
    Imam 39 godina i kosa mi je jako slaba i opada mi do te mjere da mi se vidi tjeme.Do sad sam probala svakakve preparate ali nije bilo vidljivih rezultata.Potrošila sam mnogo novca i kupovala sve i svašta samo da …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Ja sam kcerka i pisem za svoju mamu da joj poklon odnese svu tamu. Ima problem sa ispadanjem kose, njene vlasi same se od sebe nose. Ona je vec u zavidnim godinama, i ja bih htijela da izgleda kao prava …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sentacer
    Moja mama ima mjestimičnu alopeciju koja joj se pojavljuje svako toliko.. i to je sve počelo na neki način zbog mene. Bila sam izuzetno nemirno dijete pa se mama strašno živcirala sve dok to nije uzelo danak na njezinoj kosi …prikaži još!
  • Default avatar -
    stanli
    Oluja zvana MENOPAUZA je sve bliže, hormoni i napetost sve oko mene sustiže. Kosa mi je sve rijeđa i slabija, a ja sve očajnija. Moram sve mjere poduzeti i tu oluju uz Fitoval prebroditi.
  • Default avatar -
    ivonche
    Bit ću iskrena i reći da čim sam vidjela ovo na 24 sata, odmah sam se registrirala i prijavila na ovu nagradnu igru. U životu sam dobivala samo od svojih najdražih poklone i jako sam ponosna zbog toga ali htjela …prikaži još!
  • Avatar socunkaceti
    socunkaceti
    Moja kosa je nasljedno toliko slaba i jadna da ju samo gledam kako odlazi dok puše vjetar :((( do sad nisam našla nikakav fiksir, plizić pomozite jer ne znam što ću, ne želi rasti ni u duljinu a to me …prikaži još!
  • Default avatar -
    bumblebee19
    Zašto bih upravo ja trebala osvojiti vaš poklon paket? Zato što znam da vaši proizvodi djeluju. Ali sam studentica. A vi ste skupi. Now do the math.
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Kada vidim ovoliko veliki broj komentara, s jedne strane mi je zao sto nas toliko puno ima problema s kosom (moji su isti kao i kod vecine - ispadanje, rijetka, tanka i lomljiva kosa), a s druge strane mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    malazana
    Što da vam kažem kad brige me more, a mnošto vlasi opadaju sa glave moje, stres je kriv što kosa moja se prorijedila, i prijevremena prilično posijedila, ali ipak najgore mi pada, što gubim kosu, a još uvijek sam mlada, …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomicazobec
    Sve baš, sve je mrtvo: oči, dah i ruke, Sve, što očajanjem htjedoh da oživim U slijepoj stravi i u strasti muke. U dvorani kobnoj, mislima u sivim. Samo kosa tvoja još je bila živa, Pa mi reče: Miruj! U …prikaži još!
  • Default avatar -
    matanic
    Dobar dan.Fitoval sam koristila još kao djevojka i bila sam zadovoljna,sada se borim s peruti pa sam taj šampon i zaboravila.Imam 45 god,u zadnje vrijeme mi dosta kose ostaje na četki koliko vidim da je i to normalno,ako se radi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.