Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar svijetlanah88
    svijetlanah88
    kosa mi često otpada dobro bi mi došlo malo toga
  • Default avatar -
    zveic
    Imam 40.god i u zadnjih godinu dana sam ostala na tankom sloju kose koja samo pokriva tjeme, prije toga od rođenja imam masnu i tanku dlaku ali je donekle bilo gustoće ali sada je tako grozno! Koristila sam sampone za …prikaži još!
  • Default avatar -
    dorema
    Rodila sam prije 8mj i kosa mi užasno opada.Problem je što moje kose ima posvuda a tu je malo dijete za koje je opasno da pokupi dlaku i stavi u usta.Koristim proizvode Fitoval i vidi se poboljšanje.Ali sam ih sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mistic
    Ajme molim vas spašavajte me,tj.moju kosu,stvarno više ne znam razlog tolikog prekomjernog ispadanja.Svaki put kada perem kosu doslovno se šokiram količinom ispadnutih vlasi,stvarno sam se zabrinula,čak sam i kod dr.bila kako bi otklonili sve moguče bolesti koje mogu biti uzrok …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mimy007
    S prvim kišnim jesenjim danima Želim da mi kosa blista, I da ova linija nova, Meni podari kosu iz snova. Bilo jutro ili pak večer, Kosa mi je puna problema, Sjaja joj nedostaje - Ma, bilo bi bolje da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    endrina
    Fitoval je prava stvar, zelim ga na dar, kosa mi je krhka, slaba bez Fitovala joj nema spasa ;)
  • Default avatar -
    ines8922
    Imam 21 god. Kosu puštam od osnovne škole, točnije 4. raz. Inače sam frizer po struci ali apsolutno ništa,nikada nije pomoglo mojoj kosi da naraste preko ramena. Tanka je i stalno puca. Nema sta nisam probala,a kosa je kako se …prikaži još!
  • Default avatar -
    strizy
    Moj muž ima velikih problema sa ispadanjem kose,i zapravo bi ovo bio idelan poklon za nastupajuće praznike :)
  • Default avatar -
    reikon
    Napokon sam se prestala farbati i odlučila puštati prirodnu kosu. Ali je izgleda i kosa odlučila napustiti mene i moju glavu :) Da bih spriječila ovu osvetu i vratila povjerenje potreban mi je Fitoval.
  • Default avatar -
    cella92
    Voljela bih probati Fitoval proizvode za kosu jer sam probala sve moguće i ništa nije pomoglo, a bila bih presretna da Fitoval pomogne i da ga mogu stalno koristiti. Kao mala sam bila bez kose i sada kada raste izgleda …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel25
    Isprobala sam mnogo i preparata i šampona protiv ispadanja kose, ali do sad bez ikakvih rezultata ili su rezultati bili kratkotrajni. Kosa mi je sve slabija i svaki dan imam osjećaj da će nestat. Voljela bih isprobat i Fitoval proizvode, …prikaži još!
  • Avatar anesa
    anesa
    Željela bih probati Fitoval proizvode jer moja duga i nekada bujna kosa to više nije. Prije dvije godine sam se malo ozbiljnije razboljela i moja kosa se onda jednostavno prorijedila. I što je najžalosnije poslije bolesti jednostavno nastavila opadati.Voljela bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    MarinicaV
    Moju bi dugu smeđu kosu ovakva energetska bomba vratila u život u ove zimske dane... Unatoč tome što je moja kosa zdrava, ona jednostavno izgubi svoj sjaj i vitalnost u ovo doba godine. Pa, pomozimo zajedno dugoj smeđoj kosi da …prikaži još!
  • Default avatar -
    ruzicasto
    Moj je problem kronično ispadanje kose koje je dijelom uvjetovano genetskim čimbenicima a dijelom stresom. Godinama muku mučim sa tim probelmom i jedino mi je Fitoval terapija pomogla. Stanje vlasišta je daleko od dobrog ali ja sam vjeran korisnik marke …prikaži još!
  • Default avatar -
    tonica123
    Buđenje i hrpa vlasi na jastuku. Češljanje i hrpa vlasi na četki. Pranje kose i hrpa vlasi na dnu kade. Nekad bujna i sjajna -moja kosa sad je jadna. Prekontrolirala sam željezo i nije anemija. Hormoni štitnjače su isto u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mayaa24
    fitoval proizvodi bi bili idealna stvar za mog brata koji trenutno mora pit neke lijekove od kojih medu nuspojavama je i ispadanje kose.. probali smo sa nekim samponima i preparatima al nema bas pomaka tako da se nadam da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    trnje
    Kosa je ogledalo zdravlja.Sjajna,bujna ,puna života u djetinjstvu i ranoj mladosti je dar prirode,a onda je mi isušujemo vrućim fenom,pržimo peglama za kosu,izvlačimo joj dušu četkama,ubijamo život silnim bojama ..i onda kukamo kako je slaba i kako nas napušta. I …prikaži još!
  • Default avatar -
    juice9
    Fitoval proizvode obožavam. Imam velikih problema sa slabom kosom/ispadanjem kose. Baš nedavno sam kupila proizvode drugog proizvođača za ispadanje kose koji mi baš i ne odgovaraju. Ja bi svoj Fitoval, help koji uvijek pomaže. Ali nemam izlike da kupim dok ne potrošim
  • Default avatar -
    ivanakopljar
    Prije 5 mjeseci sam oboljela od mononukleoze. S obzirom da mi je imunitet pao, jedna od popratnih stvari bila je i opadanje kose. Kosa mi je opadala u pramenovima, sva sreća da je imam puno inaće bih sada izgledala grozno …prikaži još!
  • Default avatar -
    matanic
    Dobar dan.Fitoval sam koristila još kao djevojka i bila sam zadovoljna,sada se borim s peruti pa sam taj šampon i zaboravila.Imam 45 god,u zadnje vrijeme mi dosta kose ostaje na četki koliko vidim da je i to normalno,ako se radi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.