Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ankica44
    Želim Fitoval šampon i losion za svoju kćer koja jako brine o svojoj kosi,ali Bog ju nije eto podario posebno kvalitetnom kosom. Stavlja baš sve i svašta na svoju kosu, a ja želim ovaj poklon paket da joj darujem da …prikaži još!
  • Default avatar -
    dumai
    Imam jako tanku kosu, svilenkastu i jako se brzo masti, a ktome i abnormalno ispada. Suprug me zeza da sam mačka jer se linjam. Ne bi to toliko bilo ni strašno da nemam kosu dugu do kraja guze, pa kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    pranjicka
    nezaposlena,majka dvi djevojcice koje idu u skolu pod svakodnevnim stresom i borbom za prezivljavanje jednostavno ne uspijem odvojiti novac za kvalitetnu njegu kose.hvala
  • Default avatar -
    stejsi
    da ne duljim, jednostavno mi se vise ne vade mamine vlasi iz svakog rucka...Pomozite joj, a i meni :D
  • Default avatar -
    bartolina
    Evo ovako...moj tata živi u kući s 5 žena (mama, sestre i ja)...i vjerujem da smo mi uzrok njegovom ispadanju kose :/ , znate kako je to, imati skoro u isto vrijeme 4 tinejdžerice pod krovom...mislim da bi mu ova …prikaži još!
  • Default avatar -
    veronikadanicic
    Svi mi želimo imali čvrstu, bujnu i sjajnu kosu. Kad si u odredjenim godinama i predjes 30 sve ode nizvodno. Svi problemi prelaze preko tvog tijela a na kosi se najvise osjeti. Imam lose vlasi a kad dodje zima sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    matejahranjec
    Donedavno sam imala gustu crnu kosu, dužine do ramena, no otkada pijem kontracepcijske tablete kosa mi užasno i konstantno svaki dan pada. Kad operem kosu, znam cijelu šaku kose vidjeti u kadi. HeeeLP.. trebam POMOĆ.. više ne znam šta da …prikaži još!
  • Default avatar -
    JOPSY
    Želim ove proizvode jako...dok djed Mraz dođe moglo bi biti kasno, to mi je božićna želja za muža jer sam počela primjećivati na jednom dijelu da mu se jako prorijedila kosa....baš kao i njegovom ocu haha, kad sam mu to …prikaži još!
  • Default avatar -
    olisha
    Ja imam dosta rijetku kosu i dosta mi ispada. Stalno je spetljana i kad se krenem češljati treba mi pola sata dok se raščešljam i onda je četka skoro pa puna kose. Nemogu uopće imati nikakve frizure jer imam prerijetku …prikaži još!
  • Default avatar -
    frenky984
    već dugo imam problema s opadanjem kose!kosa mi je kao metla1zapravo metla je gusta, a moja je užasna.......do udaje mi se mora poboljšati!!!inače ću u depresiju......poklonite mi Fitoval(kao svadbeni poklon):-)))).pozdrav
  • Default avatar -
    tinaninabp
    Ja sam nekada imala prekrasnu dugu,gustu i sjajnu kosu,ali mi se totalno uništila.Nešto od toga što sam podosta pušila(pa i pila),nešto od stresa,nešto od preloše prehrane i bojanja,sušenja,peglanja,tko zna...Ne mogu nikako vratiti prijašnji izgled kose i isprobavala sam već svakakve …prikaži još!
  • Default avatar -
    inavk
    Moj problem pocinje prije tri godine sa mojih 17 godina. Nikada do tada mi kosa nije ispadala. Pocela je postepeno otpadati, a u zadnju godinu dana je to postalo nenormalno..... poslije pranja kose mogu sakupiti puno saku mokrih dlaka, kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    angel_wing
    paket bih poklonila tati, kako su moji razvedeni a on svakim danom broji sve manje vlasi na glavi, ovo mu je jedina nada da se ipak svidi kojoj "teti" :)
  • Avatar vlaja
    vlaja
    Konačno sam odlučila drastično promijeniti frizuru i ošišati svoju dugu kosu, a paket Fitoval proizvoda će mi jako dobro doći kako bih spriječila daljne ispadanje kose i svrbež vlasišta. Naime, iako ne farba kosu, od svih šampona koje sam do …prikaži još!
  • Default avatar -
    PCELICA18
    Priroda je svakome podarila lijepu i zdravu kosu. Međutim, tu ljepotu treba očuvati, što danas i nije lak zadatak. Štetni faktori iz okoline, ali i agresivni tretmani mogu znatno naškoditi kosi. Trebalo bi koristiti proizvode koji ulazu u kvalitetu sastojaka.Zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kreatoric6
    Poštovani, preko prijateljice sam saznao za vašu nagradnu igru koja me jako obradovala. Ne "natječem se" za sebe nego za moju curu. Naime od ranog djetinjstva boluje od hipoterioze (bolest štitnjače) i zbog te bolesti joj jako opada kosa, jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    iwa2312
    Lijep pozdrav evo pišem vam u nadi da ću osvojiti paket fitovala.Imam problema s kosom već deset godina otkako imam problema sa štitnjačom,slaba je i dosta ispada.Probala sam piti vitamine i pokušala sam sa šamponima ali bez nekih vidljivih rezultata.Nadam …prikaži još!
  • Default avatar -
    problem
    Pozdrav Prijavljujem se iz očaja u nadi da ću uz ovaj paket riješiti svoj problem ispadanja kose. Mlad sam, a već 2 godine mi kosa jako ispada i nikako da prestane. U to vrijeme mi se užasno prorijedila i povukla. …prikaži još!
  • Default avatar -
    problem
    Pozdrav Prijavljujem se iz očaja u nadi da ću uz ovaj paket riješiti svoj problem ispadanja kose. Mlad sam, a već 2 godine mi kosa jako ispada i nikako da prestane. U to vrijeme mi se užasno prorijedila i povukla. …prikaži još!
  • Default avatar -
    djonigipson
    Pozdrav, evo znam da je ova tema jako raširena i da je ispadanje kose veliki problem kod muškaraca. U mojoj familiji nema problema sa ispadanjem kose,nitko nije bio "čelav",znači genetski ja nisam mogao to naslijediti od nikoga. Na žalost imam …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.