Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mig
    Fitoval proizvodi jedni su od rijetkih koji su mojoj kosi ne toliko davno vratili čvrstoću i sjaj, pa moram priznati da meni osobno više nisu potrebni. No moj dečko muku muči s opadanjem kose, iako je tek u ranim dvadesetima, …prikaži još!
  • Avatar svijetlanah88
    svijetlanah88
    IMAM PROBLEM SA PDANJEM KOSE I GUŠČOČE JAKO MI JE RIJETKA
  • Default avatar -
    CSANN
    Nakon poroda kosa mi je jako pocela ispadati ima je po svuda po kući što je popriličan problem uz malu bebu koja sve gura u usta i po podu je po cjele dane. znamo se šalit da se linjam vise …prikaži još!
  • Default avatar -
    norell
    Svaki put nakon što operem kosu, pokupim iz kade skoro punu šaku kose, zatim još toliko nakon sušenja.. Dečko mi već ludi jer dlaka ima po cijelom stanu, što mojih, što od psa, kaže da ne zna kome više opada.. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jaga11
    Gdje god se okrenem sve je puno moje kose, na podu, u tanjuru uvijek je tu. Zadnja nada prije nego se ošišam ste Vi i Vaš poklon.
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Nakon uzastopna dva poroda, kosa mi jako ispada. Probala sam dosta proizvoda a ništa mi još nije pomoglo. Inače imam jako gustu kosu,al se bojim da je više neće biti. Gdje prođem ostavim trag. Malo je neugodno, pogotovo kad smo …prikaži još!
  • Avatar PennyLane1
    PennyLane1
    godinama sam imala dugu kosu, no budući da mi je jako ispadala, morala sam ju ošišati. očekivala sam da će ojačati, ali nije. fitoval mi je jedina nada da ponovo imam lijepu i zdravu dugu kosu.
  • Default avatar -
    Tia0101
    Uf, ispadanje kose je kod mene problem. Osim šro mi zaštopa umivaonik i kadu, ima je po podu cijele kuće i po odjeći što užasno izgleda kad tu i tamo neka vlas kose visi... Valjda je to zbog jeseni - …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Joj ovo je prava stvar za mene,ovi šamponi spasili bi me od dosadnog ispadanja kose. Svaki puta kad perem kosu ispadne mi dosta kose i osjećam se kao neki pas koji se linja a svoju kadu sam već začepila dlakama …prikaži još!
  • Avatar NaolinTate
    NaolinTate
    Moja kosa dosta ispada i tanka je, anemicno smeđe boje. Uvijek sam htio imati lijepu bujnu kosu, boje čokolade, blago valovite strukture. I sada kada sam pomisli da je sve gotovo vidjeh FITOVAL proizvode i odlucih igrati nagradnu igru jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    Klementinica
    Dva puta godišnje primjećujem da mi kosa dosta ispada...kao i sada...ima je svuda po kući...nastojim ju prati sa blažim šaponima...ali ni to ne pomaže...sumnjam u bilo kakve preparate...jer smatram da to možda čak dolazi i sa godišnjim dobima ili nečim …prikaži još!
  • Default avatar -
    romana7873
    Stalno se borim sa tankom i beživotnom kosom, a u posljednje vrijeme i jako ispada. Fitoval proizvodi bi mi jako dobro došli a i čula sam da su odlični. Eto, moja kosa drži fige da dobije prijeko potreban tretman uljepšavanja i učvršćivanja :))
  • Default avatar -
    kajmakcarka
    Želim ove proizvode osvojiti za svoju cimericu Ninu koja ih već dugo koristi. Ona je najbolja cimerica na svijetu. Okrugla je od puno pojedenih slatkiša i opada joj kosa od stresa. Ona uvijek kaže da to nije od stresa nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    BabyCakes
    F_rka me hvata, strah me lovi I_znenada kosa je počela da opada i od toga me glava boli. T_jedan dana, mjesec dana, cijelo godišnje doba, O_zbiljno je vrijeme da se Fitoval isproba! V_ratit će mi gustu kosu koja je moj …prikaži još!
  • Avatar Tea9
    Tea9
    Stigla je jesen a s njom i muke Kosa je počela otpadati ,evo sad su mi je pune ruke. Manje se linja čak i moj pas Zato stvarno trebam neki spas! Voljela bi Fitoval paket dobiti Da moju kosu mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    skis
    zato što kad povučem pstima kroz kosu u šaki mi ostane jako puno vlasi kose,a i bila sam na ispitivanju vlasišta i preporučeni su mi proizvodi protiv ispadanja kose,ali ih si ja nažalos nisam u mogučnosti priuštiti
  • Default avatar -
    marija48
    Bolujem od psorijaze i Fitoval je jedan od šampona koji moje vlasište podnosi. Drugi su još puno skuplji, a ono što mogu dobiti na recept uz nadoplatu mi je dovoljno za trećinu mjesečnih potreba. Vaš bi mi dar zaista pomogao, …prikaži još!
  • Default avatar -
    tinna110
    Dobar dan! Imam 25 godina i od početka srednje škole primjetila sam lagani pad kose. Išla sam na snimanje vlasišta u jedan frizerski salon, te tada počela koristiti proizvode jedne svjetske tvrtke. Rast je bio primjetan jedno vrijeme, ali kratko, …prikaži još!
  • Default avatar -
    snjeza117
    Sjećam se kad sam je raspuštenu nosila, važna se pravila, njome ponosila, na suncu se poput duge presijavala svima uzdahe na licu ostavljala... Meka i podatna, savršeno čista, kosa je bila što baš uvjek blista, znala bi reći:to dobri su …prikaži još!
  • Default avatar -
    matanic
    Dobar dan.Fitoval sam koristila još kao djevojka i bila sam zadovoljna,sada se borim s peruti pa sam taj šampon i zaboravila.Imam 45 god,u zadnje vrijeme mi dosta kose ostaje na četki koliko vidim da je i to normalno,ako se radi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.