Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    pplawusha
    Imam svega 22 godine, a već nenormalno gubim kosu. Nisam imala od koga to naslijediti tako da vjerujem da je sve zbog stresa, neuravnotežene prehrane i užurbanog načina života. Kod češljanja doslovne iščupam busene kose iz četke :o Proizvodi iz …prikaži još!
  • Default avatar -
    adebisi
    Evo jednog dečka na portalu! Ja također imam problema sa ispadanjem kose, doduše meni je to nasljedno pa imam manje šanse da uspijem to "pobijediti". Svaki put kad pogledam tatu koji ima onako goli krug na vrhu glavu muka mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marijana666
    i ja sam, nažalost jedna od onih koja se bori s ovim problemom... čitala sam već o učinkovitosti Fitoval proivoda, ali si ih, iskreno ne mogu priuštiti i ovo bi bila idealna prilika da ih isprobam..
  • Default avatar -
    seka13
    Sjećam se da sam bila neki 5 godina kad sam u kupaonici strica vidjela proizvode fitoval i onako znatiželjna priuptala a što je to sad??? rekao mi je striko da mi neće reći jer je to za odrasle i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Proizvodi su idealni za moju tanku, suhu i isušenu kosu koja opada povremeno,sada osobito uz grijanje na klimu.
  • Default avatar -
    jacmina
    Pišem u ime svog supruga. U zadnjih godinu dana počela mu je jako ispadati kosa ( stres na poslu ) i jako je u bedu zbog toga ( kao ni prvo dojete ga neće vidjeti s kosom :). Budući da …prikaži još!
  • Default avatar -
    AVIANA
    gubitak posla,stres,stres sve je to utjecalo na ionako tanku i slabu kosu ovo bi mi jako dobro došlo da me malo razveseli!:-)
  • Default avatar -
    meow
    Pošto smo cijela obitelj opsjednuta kosom, od mene, seke, tate, mame do bake, mislim da bi ovi Fitoval proizvodi bili idealni za nas. Mislim da mnogi od vas ne znaju onaj razočaravajući osjećaj kad uzmeš četku u ruku, potegnu 2-3 …prikaži još!
  • Default avatar -
    BIBAP
    Kosa mi je tanka i sve više rijetka, baš bi me razveselio ovaj pokolon paket, ako bude sreće. Lijepi pozdravi
  • Default avatar -
    ja134
    Nikada mi se ovo nije događalo da mi kosa opada u ogromnim količinama. Nekidan sam rekla da imam osjećaj da ću ostati ćelava. Baš sam zabrinuta. Iskreno, sumnjam da postoji lijek za to, ali možda Fitoval zbilja djeluje.
  • Default avatar -
    majazdravkova
    svakodnevni stres, uzurbani nacin zivota i nekvalitetna prehrana stom znaci nedovoljan unos vitamina i minerala, uzroku bas to na mojoj glavi, ispada mi kosa, tj. uzasno mi se prorjedila i istanjila, a jos sam vrlo mlada i to me zabrinjava....stoga …prikaži još!
  • Default avatar -
    vanana
    Moja kosa je moje blago.Obožavam dugu kosu.I u godinama koje imam(44),ponosno je nosim.Ali godine nose svoje,opada,bježi,svakim potezom češlja,svakim zamahom glave.Tužna sam,ali još sam tužnija jer se to događa i mojoj kćeri(15).Ona u pubertetu,a ja u stresu.Na poslu me zezaju da …prikaži još!
  • Default avatar -
    marttina1990
    Za početak, pohvala za ovakvu nagradnu igru! :) I sama sam donedavno koristila Fitovalove proizvode (kapsule i šampon). Ostavljam komentar u nadi da ću osvojiti proizvode koje bih poklonila mami koja boluje od alupecije već godinama, vjerojatno je razlog stresan …prikaži još!
  • Default avatar -
    lvana
    Fitoval šampon koristila sam jedno vremensko razdoblje jer mi je kosa jako tanka, slaba i bez imalo volumena, uz malo sreće i Vaš Fitoval paket imat ću priliku isprobati i ostale proizvode protiv opadanja kose i jačanja korijena kose za …prikaži još!
  • Avatar Mrnjau
    Mrnjau
    U mojem slučaju je trajan gubitak kose i medicinski tretman i adekvatna njega su nužni. Važno mi je što ranije poduzeti potrebne korake, osigurati dodatnu energiju kosi, poboljšati njezinu vitalnost te potaknuti cirkulaciju vlasišta. Stoga je važno korijen kose i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljerkalela
    Pozdrav! Treba vjerovati u sreću - ali i uložiti u nju... Radim /30-tak godina/ sa strankama i uz blagoglagoljivost izgled je važan. Za mene je važno da žena ima uvijek lijepu, zdravu i ako je moguće bujnu kosu. Dakle, naslućujete …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivankasab
    Imam jako tanku kosu koja je u ovom razdoblju sve tanja i tanja, pojačano ispadanje je vjerojatno posljedica i stresnih razdoblja u životu i nepravilne prehrane tako da je svaka pomoć dobrodošla za moju tanku i oštećenu kosu
  • Default avatar -
    lukaka
    Hallo, uz malo sreće, moja tanka kosa mogla bi dobiti pravu njegu i lijep izgled pomoću Vaše kolekcije Fitoval.Ma što se tu ima reći, ako samo napomenem da kosu cijeli život perem svaki dan, rekla sam sve i više od …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Iskreno ja bih ovaj paket jer ga želim nekome pokloniti kome treba.Radi se o mladiću koji ima problema sa gubitkom kose i vrlo mi je blizak pa pošto dolazi vrijeme darivanja voljela bih da ga mogu obradovati ovakvim poklonom jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    shunjic
    U mojim zrelim godinama kosa se prorijeđuje.Dobro bi mi došao ovaj komplet,jer sam već koristila kapsule.Djelotvorne su! Hvala.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.