Komentari 169

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mimc89
    E da, imam jako tanku, plavu i slabašnu kosu...ispada mi jako i strah me da ću "jednog dana ostati bez kose" , zato bih Vam bila jako zahvalna kad bi osvojila taj paket, student sam i nemam primanja da si …prikaži još!
  • Default avatar -
    zvijezde
    Moja kosa bi željela biti fit uz FITOVAL! Baš mi on treba ,o da Fitoval!
  • Default avatar -
    frankic1
    Nakon dvije totalne anestezije, moja kosa je najvise stradala, nadam se da mi Fitoval može pomoci! :)
  • Default avatar -
    Mala
    Uslijed stresa na poslu i u obitelji imam problem s pojačanim ispadanjem kose. Prije dvije godine koristila sam Fitoval proizvode i to uz šampon i losion i tablete. S obzirom da mi se ponovno vratilo ispadanje kose željela bi isto …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanastrbac
    očajna sam više od mog problema ispadanja kose. masti se, svrbi i k tome ispada u busenju. ne znam više što da radim. svi ti preparati protiv ispadanja kose su ili preskupi ili su preagresivni ili ko zna šta. gubim …prikaži još!
  • Default avatar -
    yazika
    pozdrav svima!Dugo već imam problem sa ispadanjem kose.Došlo je do te mjere da sam se već zabrinula da nije neki ozbiljan problem, no ispada da ispada :)od stresa i hormona.Stresa se pokušavam riješiti!Ovo mi baš treba!
  • Default avatar -
    Athana
    Budući da mi kosa već mjesec dana opada "u pramenovima", pitala sam nedavno svoju frizerku za savjet kako spriječiti opadanje. Ona mi je preporučila proizvode iz linije Fitoval i danas sam vidjela Vašu nagradnu igru...Bila bih vam jako zahvalna kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    manco
    Želim dobiti Fitoval poklon jer mi je mama jedan dan u trgovini rekla:"Gle i tebi se već vidi tjeme kao i meni, jesi razmišljala da napraviš nešto s tim?" A moja mama je uvijek iskrena i ima jako slabu kosu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    zanamateo
    Čao Zdrava Kravo mmoja kosa u zadnje vrijeme je jako slaba i stalno mi opasa zato bi zeljela da ja osvojim ove tretmane ja sam kao mačka u jesen i proljece mjenja dlaku tako i ja he he Ljep pozdrav …prikaži još!
  • Default avatar -
    Vipko
    Pozdrav! Moja bolna tema već duži period i problem koji nemogu riješiti. Naime kosa mi se prorijedila i jednostavno ispala za pola.Najviše se vidi na tjemenu gdje mi je nastala skoro rupa koju skrivam kapicama ili napravim neku frizuricu sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    ihaaa1
    Fitovalom bih zapravo ubila dvije muhe jednim udarcem! Naime, mom suprugu u zadnje vrijeme pojacano ispada kosa zbog cega potiho i naglas pati dok s ceznjom u ocima gleda vlasi kako padaju po tipkovnici kompjutera... Pa sam i ja onda …prikaži još!
  • Default avatar -
    nika213
    Pa iskreno, meni ne treba ali bi iznenadila svoju mamu koja muku muči s kosom jer joj je jako slaba i tanka ali nikako da si ista kupi po tom pitanju jer je sve drugo u zivotu puno vaznije...e sad, …prikaži još!
  • Default avatar -
    sgrizila
    Draga Zdrava Kravo, Kosa je nešto što prvo primjetim na drugim ljudima, a o svojoj se ne brinem koliko bih trebala... Imam problema sa ispadanjem kose, ali sam zdrava, pa ne pridajem tome posebnu važnost, ali s godinama će i …prikaži još!
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Ponekad se u životu dogodi neki stres koji uzrokuje opadanje. Mojoj baki je nakon što dede nije bilo naišao veliki stres,odjednom živi sama i ono najvažnije,njega nema...i kosa je počela padati. od tada joj nikad više nije ni bila ista. …prikaži još!
  • Default avatar -
    desert_rose
    Sjajna,bujna,zdrava kosa jedna je on najviše rangiranih poželjnih fizičkih osobina koje muškarci prvo primjete na potencijalnim partnericama. Bojim se da ću zauvijek ostati stara cura zbog svoje tanke,rijetke, ukratko- beživotne kose. Stoga bih Fitoval liniju protiv ispadanja kose,naravno ukoliko ju …prikaži još!
  • Avatar maja_zg
    maja_zg
    Imam jako dugu kosu,koja je izrazito osjetljiva,tanka,sklona pucanju. Svake godine u ovo vrijeme otprilike mi više opada. Najgore je kada ju trebam raščešljati nakon pranja,jer se jako lako zamrsi,stoga prilikom češljanja više kose i počupam. Mislim da bi mi upravo …prikaži još!
  • Avatar maja_zg
    maja_zg
    Imam jako dugu kosu,koja je izrazito osjetljiva,tanka,sklona pucanju. Svake godine u ovo vrijeme otprilike mi više opada. Najgore je kada ju trebam raščešljati nakon pranja,jer se jako lako zamrsi,stoga prilikom češljanja više kose i počupam. Mislim da bi mi upravo …prikaži još!
  • Default avatar -
    seco91
    Fitoval proizvodi trebaju baš meni,jer spriječiti opadanje kose želite dok ste mladi,a to je moj slučaj.Imam 21 godinu i svi mi kažu kako sam oćelavio u zadnje vrijeme,stoga vas lijepo molim za ovu nagradu! Hvala!
  • Default avatar -
    juice9
    Fitoval proizvode obožavam.:-D Imam velikih problema sa slabom kosom/ispadanjem kose. Baš nedavno sam kupila proizvode drugog proizvođača za ispadanje kose koji mi baš i ne odgovaraju. Ja bi svoj Fitoval, koji uvijek pomaže i od kojeg mi je kosa predivna. …prikaži još!
  • Default avatar -
    matanic
    Dobar dan.Fitoval sam koristila još kao djevojka i bila sam zadovoljna,sada se borim s peruti pa sam taj šampon i zaboravila.Imam 45 god,u zadnje vrijeme mi dosta kose ostaje na četki koliko vidim da je i to normalno,ako se radi …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.