Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    manuela60
    Poštovani Tema je odlična i sve što je napisano je istina. Nedavnim preseljenjem u Beč našla sam se pred izazovom učenja njemačkog jezika. Pošto je Beč malo veći grad,dosta se vremena gubi na razne odlaske a to bi značilo takođe …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirich
    Studentica sam 3. godine Ekonomskog fakulteta u Rijeci i voljela bih naučiti talijanski jezik iz razloga što sam ove godine na otoku Krku upoznala momka iz Italije. Ostali smo u kontaktu i razgovaramo na engleskom koji ne govorimo savršeno. Ova …prikaži još!
  • Default avatar -
    Manja72
    Kaže se "koliko jezika govoriš, toliko ljudi vrijediš".... Zamislite samo koliko knjiga postane dostupno kada se progovori novim jezikom...eto zato bih ja htjela tečaj stranog jezika (njemačkog ili talijanskog).
  • Default avatar -
    600Klara
    Postoji jedna lijepa knjiga, zove se "Olovka piše srcem", pa kaže: "Tako je malo ljubavi među ljudima. Tko zna voljeti ne bi trebao ništa drugo raditi." Ali, da bi se razvila ljubav, treba se i razumjeti, a da bismo se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Zazza
    S obzirom na rastuću globalizaciju koja za sobom nosi sve veću povezanost ljudi putem komunikacijskih sustava, vrlo je važno znati barem jedan ili dva strana jezika. Živimo u 21. stoljeću i moramo se znati nositi sa promjenama koje nosi moderni …prikaži još!
  • Default avatar -
    charlote11
    Imam veliku zelju naucit talijanski jezik jer je jako lijep i romantican jezik. Naravno, pomoglo bi mi i u trazenju posla :)
  • Default avatar -
    rbello
    Smatram da je vazno uciti strane jezike jer oni su danas nesto bez cega se ne moze, bilo da se radi o ljubavi, poslu, zabavi ili cistoj zelji da se nauci nesto novo u zivotu!!!
  • Default avatar -
    MashaCroatia
    Moram učiti talijanski jerbo naši dragi susjedi nikaj drugo ne razmeju :)
  • Default avatar -
    manuela60
    Učenje stranih jezika obogaćuje čovjeka,stvara osjećaj pripadnosti i ugode. Čak moglo bi se reći i velike moći. Znanje je moć pa tako i znanje stranih jezika.Govorim engleski i talijanski a izazov mi je u potpunosti naučiti njemački jezik.
  • Default avatar -
    sanjamrdja81
    Znam engleski onako skolski,ali mi je želja naučiti pričati,bila bih jako sretna,a nadam se da ću time imati veću mogućnost zaposliti se.Struka mi je rad u ugostiteljstvu,pa se nadam da ima nade i za mene .Bila bih jako sretna budem …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Stara je i općepoznata poslovica da vrijediš onoliko koliko jezika znaš. Pa čak i da nije tako - uvijek je dobro naučiti što više stranih jezika, jer svako znanje je plus u životopisu, a znanje stranog jezika otvara mnoga vrata, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    Pošto nisam sa engleskim na "ti" i uvijek mi je predstavljao problem u srednjoj školo pa čak i sad na fakultetu.Voljela bih savladati engleski jer je jedan od svjetskih jezika i imala bih veće šanse za zaposlenje u inozemstvu.
  • Default avatar -
    gojuric
    Kažes se vrijediš onoliko koliko jezika govoriš tako da bi Voljela nučiti njemački jezik jer mislim da bi mi bio od velike koristi.
  • Avatar Larka
    Larka
    Mislim da je najvažniji jezik ljubavi. A riječi su tu da nam budu u službi tog vrhunskog "jezika"... Jedna od najlješih izraza je "volim te" i zašto ne naučiti upravo to prvo... volim te I love you Ich liebe dich …prikaži još!
  • Default avatar -
    OldCat
    Znanje stranog jezika, pogotovo ulaskom u EU, izuzetno je bitna jer lakše komuniciraš, sklapaš poslove ili upoznaješ srodnu dušu.
  • Avatar babygirl21
    babygirl21
    Smatram da je strani jezik bitan prvenstveno zbog posla i kod nas i ako želite otići raditi u inozemstvo. Također je bitan i ako upoznate svoju ljubav u inozemstvu.
  • Avatar Eglantine
    Eglantine
    Na svijetu je oko 6000 jezika, a ja znam samo nekoliko, šteta je ostati malen ispod zvijezda i u ovo suvremeno doba dopustiti da na putu sreći i uspjehu stoje jezične barijere. Novčane prepreke su glavni razlog što je moj …prikaži još!
  • Avatar su777
    su777
    Strane jezike važno je učiti za bolju poslovnu suradnju, za bolje upoznavanje različitih kultura naroda, za raznovrsniju komunikaciju i shvaćanje običaja stranih naroda a samim time procjeniti i obogaćivati svoj nivo znanja, dobro je i zato da bismo shvatili osjećaje …prikaži još!
  • Avatar zevidmar
    zevidmar
    Poštovani, diplomant sam Ekonomskog fakulteta, smjer Marketing i trenutno slušam kolegij Poduzetništvo u turizmu i marketingu. Često slušamo o turizmu u Kontinentalnoj Hrvatskoj pošto sam iz Slavonije i stvarno me rastužuje što je ovaj dio Hrvatske toliko predivan, a toliko …prikaži još!
  • Default avatar -
    MIKA1975
    Engleski definitivno želim znati jako dobro, zato jer gdje god se nađeš u bilo kojoj situaciji, u bilo kojoj zemlji svi bar natucaju engleski, poprilično razumim engleski jezik ali volio bih ga znati ono, baš, baš odlično kao svoj materinji …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.