Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    dunjaz
    Čitav sam život tražila ljubav. I... kad sam ju napokon srela, odnosno, njega, on je upravo potpisao ugovor sa stranom firmom. No ljubav ne poznaje granice i daje snagu ihrabrost, pa se nismo pokolebali. No, život na dvije adrese, međusobo …prikaži još!
  • Default avatar -
    nova0303
    Voljela bi naučiti engleski jezik jer bez engleskog jezika ne možeš ništa. Gdje god se okreneš potreban je. Osjećam se nelagodno kad sam u društvu gdje se govori engleski ili kada me na razgovoru za posao pitaju da li ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    amamamia
    Danas si sa visokom školom onako, recimo na sredini, a bez jezika si još niže.. ako ne znaš engleski ili njemački, nisi nigdje.. to je danas ključ uspjeha i komunikacije. Moja je želja naučiti jezik, otići malo po svijetu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    vesnavesna
    svi moji u dalmaciji, kao i ja, znaju ponesto talijanskog, ali su sve te rijeci s godinama i desetljecima promijenile svoj izvorni oblik... engleski govorim i pisem, njemacki razumijem, a talijanski VOLIM. eto. (a ovako to izgleda u google prevoditelju …prikaži još!
  • Default avatar -
    filemonagni
    Nema ništa ljepšeg, nego čuti: Volim Te
  • Default avatar -
    mamed
    Bilo bi lijepo obnoviti znanje talijanskog jezika. Nikad se ne zna!
  • Avatar Cujzonja
    Cujzonja
    Veliki su izgledi da bum moral v Nemačku!
  • Default avatar -
    finakava
    "sve svoje sa sobom nosim" -Bijant sa sobom želim nositi i znanje talijanskog jezka
  • Default avatar -
    Banko
    Strani jezici naša su budućnost i sve više ljudi odlazi raditi u inozemstvo, stoga je bitno naučiti barem jedan od njih. Veliko su bogatstvo u životu, jer gdje god išli uvijek nas prate i uvijek nam trebaju. Jako su bitni …prikaži još!
  • Default avatar -
    Grda
    Strani jezik je uvijek dobro učiti, a mislim da je najbolje kad je čovjek u mirovini.Stručnjaci kažu, da je to najbolja vježba za mozak, da bi ostao "mlad" i u dobroj funkciji. Snježana
  • Default avatar -
    sanjica23
    Kao što je i sam njemački pjesnik Johann Wolfgang von Goethe rekao: “Tko god nije upoznat sa stranim jezicima, ne zna ništa o svom vlastitom (jeziku).” Znanjem stranog jezika razvijamo svoje samopoštovanje, stječemo nove poglede na svijet,razvijamo vlastitu osobnost i …prikaži još!
  • Default avatar -
    jurekburek
    Ja ću kroz vic ispričati zašto treba znati strani jezik. Hvata mačka miša i miš pobjegne u mišju rupu. I sad mačka razmišlja kako da ga namami van... i sjeti se mačka i zalaje kao pas wau wau, a ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    dispepsija
    Radi boljeg sporazumjevanja u međuljudskim odnosima. Već sam kupila jedan njihov ekspres tečaj, a radi utvrđivanja gradiva, sad bi mi dobro došao plus-paket. Jednostavno je i samo treba imat malo vremena i dobru volju, jer strani jezici otvaraju put u …prikaži još!
  • Default avatar -
    gamebor2
    Stara narodna poslovica kaže: "Vrijediš onoliko koliko jezika govoriš."
  • Default avatar -
    Alice1
    Učenjem stranog jezika, upoznajmo i kulturu stranog jezika. To dvoje je neodvojivo. Čovjek se izražava drugome kroz jezik i kulturu. To je veoma shvatljivo kada se uspoređuje bogatstvo riječi dvaju stranih jezika, koliko koja kultura pojedinim elementima života više daje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bela11
    ;)
  • Default avatar -
    brb
    Od stranog jezika počinje sve, ljubav, posao, komunikacija ili druženje! Kroz jezik upoznajemo kulturu zemlje kao i čovjeka, jezik traje i nakon sto vijeka, s jezikom upoznaješ ostatak čitavog svijeta! Što više jezika znaš, više vrijediš, bez jezika kao da …prikaži još!
  • Default avatar -
    SmartKid
    Ne kažu đabe koliko jezika znaš toliko vrijediš :) Širimo horizonte, možemo komunicirati, dijeliti iskustva i voljeti se s još više ljudi sa svih strana ove naše lijepe Zemljice :D ...jezici su zakon!!! ...osobno sam išla u klasičnu osnovnu školu …prikaži još!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Jednostavno: što više jezika znaš, više vrijediš, bogatiji si. A u današnje doba globalizacije, komunikacije, mobilnosti znanje više jezika više nije prednost nego je nužno, neophodno, kako bismo držali korak sa svjetskim napretkom. Hvala!
  • Default avatar -
    dancingqueen
    Can ´t you nicht sehen das io amo viele allen languages und das ja brauchen ein bischen learning da ne spikati ki indijanac i trkeljati od svega eines kleines. io amo parlare und i want tu learn!!!!! :))))
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.