Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    maajedaia
    Oduvijek su me zanimali strani jezici, i volim ih uciti! Trenutno ucim njemacki, sama, jer se uskoro selim. Ucim ga tako da citam knjige na njemackom, gledam njemacke programe i sl. Mislim da bi ovakva vrsta tecaja, online, dostupna 24 …prikaži još!
  • Default avatar -
    laduena
    Razlog zbog kojeg želim naučiti još jedan strani jezik (konkretno, njemački) nažalost nije ljubav, nego želja da se iz ekonomskih razloga otisnem u smjeru zapada Europe. Nezaposlena sam već toliko dugo da polako počinjem shvaćati kako je jedini izlaz iz …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirta8
    Znanje drugog jezik mi je potrban pri zaposljavanju. Bez znanja jezika nema posla. Znanje jezika je kod ima trecu savrenu ruku koja ti otvara svaka vrata.
  • Avatar LILIANA
    LILIANA
    ODUŠEVILO ME DA JE I TA NAGRADNA IGRA. VOLJELA BI NAUČITI NJEMAČKI JEZIK, NAIME ,BAKA SAM I MOJA KĆI,ZET ,UNUČICA I UNUK IDU ŽIVJETI TAMO, A JA BI JAKO VOLJELA NAUČITI JEZIK DA IM BUDEM OD KORISTI JER BI IM …prikaži još!
  • Default avatar -
    arijelaV
    Voljela bih naučiti njemački jezik kako bih jednoga dana, kada završim fakulte imala kvalifikacije kojima bih donijela napredak ovoj državi i cijelom društvu koristeći znanja i vještine Zapadnjaka
  • Default avatar -
    martyyna
    Svaka kuna uloženu u učenje stranih jezika smatram pametnom investicijom u vlastitu budućnost. Razumijevanje stranih jezika pridonosi globalnom razumijevanju, te samim time otvara nam mnoge mogućnosti za usavršavanje kako u osobnom, tako i u profesionalnom smislu! p.s.uz dobro svladan talijanski …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanacvitkovic
    Želim naučiti još jedan strani jezik (kraj engleskog) jer smatram da je to vrhunac ljudskog znanja. Svaki jezik mi je lijep na svoj način i uvijek se divim kako svaki jezik ima svoje fraze, svoje izraze i metafore, toliko je …prikaži još!
  • Avatar smargareta
    smargareta
    Važno je znati strane jezike prvo zbog sebe, da se možemo ponositi sa sobom, da znamo da vrijedimo i da nikad nije kasno za naučiti nešto novo, važno je i zbog posla, da lakše možemo naći neki dobar posao i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kolyada
    Znanje jezika je jedna od nakorisnijih sposobnosti u životu - ne kaže se uzalud da vrijediš onoliko koliko jezika znaš. U današnjem globaliziranom svijetu engleski je neophodan u gotovo svakom poslu, a bilo bi jako lijepo vidjeti da Hrvati barataju …prikaži još!
  • Default avatar -
    LilyFriday85
    Kažu da čovijek vrijedi oniliko koliko jezika govori. Radim u Turizmu i iako sam nekoć poznavala Osnove Talijanskog jezika moje znanje je izbljedjelo s godinama. Podignite mogu vrijednost za 1 a ja ću Talijanima i Talijankama govoriti sve najljepše o …prikaži još!
  • Default avatar -
    Raketica
    Poznavanje stranih jezika je danas stvar opće kulture, i ne kaže se bez razloga vrijediš onoliko koliko jezika poznaješ. Mi smo od srpnja prošle godine stanovnici Europe i bitno je da poznajemo jezike okružja u kojem živimo a da tome …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinapriselac
    Želim da naučim Engleski jezik, jer za mene su tečajevi nažalost luksuz. Molim lijepo !
  • Default avatar -
    kety0605
    moje mišljenje o stranim jezicima je jako sveobuhvatno.zasada ih prakticiram 4,ali san mi je naučiti talijanski jel će mi uskoro trebati kao i ponoviti gradivo iz njemačkog koji mi je za posao veoma važan a dosta sam gramatike zaboravila.ta dva …prikaži još!
  • Default avatar -
    anmari18
    mene su roditelji oduvijek učili da strani jezici otvaraju sva vrata. ja želim usavršiti svoj njemački :)
  • Default avatar -
    anjazg
    Jezik mi je jako bitan i hitan za naučiti jer za pol godine - godinu dana idem u Njemačku i moram znati jezik ako se hoću normalno zaposliti..Trenutno ga učim uz pomoć pjesama i uz rječnik jer nemam drugih mogućnosti..Ovaj …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bela11
    Jezik otvara sva vrata, on je ključ za budućnost. :)
  • Default avatar -
    Dajchi
    Strani jezici uvijek su bila moja ljubav, prekrasno mi je to kako su svi različiti i posebni svaki na svoj način. Jedan od mojih dražih jezika je Njemački, učila sam ga u srednjoj školi jednu godinu i jako mi se …prikaži još!
  • Avatar friki
    friki
    Pozdrav, engleski sam učila u školi i snalazim se donekle. Zainteresirana sam za tečaj talijanskog jezika budući da živim u Rijeci gdje se dosta koristi a ja samo malo razumijem bila bih jako sretna da to mogu poboljšati. Zahvaljujem uz pozdrav.
  • Default avatar -
    pastir
    U današnje doba brzog života gdje su ljudi stalno u pokretu lijepo je znati da možeš pomoći strancu koji je na odmoru u našoj zemlji, a isto tako kada odlazimo u inozemstvo da imaš osnovnu komunikaciju.
  • Default avatar -
    neda111
    Učenje stranog jezika je dobro za komunikaciju s drugim ljudima, naročito na putovanju. Moja komunikacija je nažalost ograničena jer nijedan od tri ponuđena jezika ne govorim, engleski donekle i jako bi me obradovalo ponovno učenje. Lijep pozdrav
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.