Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar kilkenny
    kilkenny
    Govoriti pogledom je jedno, ostatkom tijela nešto posebno, ali ljubav očekuje i slatkoću riječi, njihovo čarobno opijanje i nit vodilju do uma koji shvaća što smo htjeli reći. Da bi mogli neznancu točno predočiti što nam je u mislima i …prikaži još!
  • Default avatar -
    dudilo
    Osoba sam s invaliditetom te sam zbog toga neprivlačan poslodavcima u Lijepoj Našoj, te sam odlučio naučiti dva, tri strana jezika, kako bih postao konkurentniji na našem tržištu rada, a možda ću u potrazi za poslom i prijeko granice, pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Haffera
    Tri godine sam u vezi s austrijancem. On nezna hrvatski, ja neznam njemački, pa komuniciramo na engleskom. Želim ga iznenaditi...
  • Default avatar -
    Nikolina887
    Studiram poslovanje i menadžment u medijima i smatram da je zbog struke koju sam odabrala veoma bitno znati više stranih jezika što nam fakultet na žalost ne omogućuje jer učim samo engleski pa bih zbog toga željela naučiti bar još jedan jezik
  • Default avatar -
    sanjagrr
    Želim naučiti talijanski u sto kraćem roku. Naime, neverbalna komunikacija je u redu, ali verbalna je nužnost!
  • Default avatar -
    kristina_vinkovci
    U Njemačku rado putujem, te želim naučiti njemački kako bi se što ugodnije i ljepše osjećala, te stekla još više prijatelja.
  • Default avatar -
    nescho
    Mislim da je važno učiti strane jezike jer u današnje vrijeme je zbilja cijeli svijet povezan i već za par sati se možeš bez problema naći u nekoj svjetskoj metropoli...bilo da osoba putuje privatno ili poslovno - uvijek je jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    snoopyxxx
    Obožavam strane jezike. Čak sam bila jedna od rijetkih koja je u srednjoj školi obožavala latinski, iako to i nije bio tipičan strani jezik. S obzirom da su danas jezici nešto neophodno za dobar posao, a engleski i njemački skoro …prikaži još!
  • Default avatar -
    tetai
    Kažu da "Koliko jezika znaš, toliko vrijediš",želim više, želim naučiti talijanski
  • Default avatar -
    anapaas
    razmišljam šta da napišem, istina volim putovati, volim učiti strane jezike, al budimo iskreni, razmišljam o bijegu iz naše države ako se ništa ne promijeni u sljedećih par godina pa bi mi jako dobro došao jedan tečaj njemačkog...
  • Default avatar -
    plavisafir
    ....materinji jezik je voljeni i najljepsi!! Iako za druge dosta tezak!! E pa kad smo naucili njega s lakocom cemo ostale!! :-) :D ..Neznamo kakva sudbina nas ceka( ljubavna, poslovna..) u kojoj drzavi, s kojim jezikom.. ja bih odabrala njemacki! …prikaži još!
  • Default avatar -
    relaxtakeiteasy
    Koliko jezika znaš, toliko glava vrijediš. Tu poruku koju sam dobila u osnovnoj školi zadržala sam kao smjernicu za ispunjen i bogat život. PItanje je što je kome bitno, meni kroz učenje jezika upoznavanje novih jezika i kultura. Neki su …prikaži još!
  • Default avatar -
    Esseker
    s obzirom na situaciju u zemlji treba znati barem jedan strani jezik jer posla u ovoj državi je sve manje i manje,a nažalost smo svi svjedoci svakodnevnog odlaženja "trbuhom za kruhom" u strane zemlje...i ja sam trenutno u teškoj situaciji. …prikaži još!
  • Default avatar -
    marevuic
    Lijepo je znati strane jezike i biti obrazovan. Ljudi vas odmah gledaju drugim očima . Otvaraju vam se nove mogućnosti za posao i napredovanje. Teško je danas i uspjeti u poslu ako ne znate barem jedan strani jezik. Zato je …prikaži još!
  • Default avatar -
    vpavic
    Voljela bih naučiti engleski da napokon razumijem tekstove pjesama koje volim slušati.
  • Avatar selvaggia
    selvaggia
    "Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijediš". S obzirom da je tri savršen broj, a talijanski i engleski znam... fali mi još njemački :)
  • Default avatar -
    Felice
    koliko znaš, toliko vrijediš!
  • Default avatar -
    zlocka1
    Voljela bih dobro naučiti engleski ,jer kad idem na putovanja da se lakše mogu sporazumijeti.Ovaj način učenja je super ,jer možeš učenje prilagoditi prema svom slobodnom vremenu.A i znanje bar jednog jezika je danas potreba.Voljela bih biti među tim sretnicima.
  • Default avatar -
    SanjaKP
    Željela bih naučiti njemački jer sam zaljubljena u dvorce Bavarske i prelijepi Schwarzwald. A kod kuće bih mogla pratiti njemačke serije bez prijevoda.
  • Default avatar -
    viki2602
    Želim naučiti njemački jezik da obogatim svoje znanje i da slobodno komuniciram s ljudima te da pokušam pronaći posao u njemačkoj
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.