Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    piki7
    Poznavanje stranih jezika je uvijek dobrodošlo, kako u privatnom, tako i u poslovnom životu. Poznavanje stranih jezika otvara nam brojne mogućnosti, možemo otići raditi u inozemstvo, ili samo komunicirati sa stranim partnerima, ako otputujemo u neku zemlju poznavanjem njenog jezika …prikaži još!
  • Default avatar -
    kristalka
    Velika mi je želja naučiti talijanski, ali za to nisam nikako imala ni priliku ni financija da si ostvarim tu želju. Godine su nekako prošle, tu je i 50-ta, želja ostala, nada da ću za života posjetiti Italiju i nadalje …prikaži još!
  • Default avatar -
    danchi0301
    Želim učiti strani jezik, jer je svaki dan sve potrebnije znati barem jedan strani jezik, da nam ostavi sve opcije otvorene u osobnom napredovanju. Njemački i engleski sam već učila, ali ne škodi obnoviti znanje ili ga čak i unaprijediti! …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ajngel
    Kao odgovor ovom pitanju postavila bih protupitanje: Zašto je važno naučiti čitati ili pisati?! Znanje stranog jezika danas je pitanje opće kulture, a sa svakim naučenim jezikom proširivanje granica. Dakle, ukoliko želimo ostati i vidjeti samo "lijepu našu" onda ostajemo …prikaži još!
  • Default avatar -
    vilalala
    Želim učiti da budem sveznajuća mama za svoje troje djece... ( za sada sam svevideća i svemoćna);)
  • Default avatar -
    ketty007
    Volim jezike. Željela bih naučit više njih. Trenutno bih željela naučiti njemački jezik. To mi je želja već godinama, a nikad nisam bila u prilici. Znanje njemačkog jezika bi mi pomoglo na poslovnom planu i u mojoj karijeri da nađem …prikaži još!
  • Default avatar -
    prag
    Doista želim naučiti engleski jezik. Dosada sam učila za potrebe kvalifikacije i odgajala djecu, a zanemarila svoju želju i potrebu. Sada imam više slobodnog vremena pa mogu i putovati. Željela bih proputovati po svijetu, a da bi to imalo pravog …prikaži još!
  • Default avatar -
    plavabarbie
    Prvenstveno, meni je znanje još jednog stranog jezika karta za bolju budućnost. Strani jezici su moć u sadašnjem svijetu. Pošto gradim karijeru, uz engleski koji govorim i pišem vlo dobro, htjela bih naučiti još neki kako bih se što bolje …prikaži još!
  • Default avatar -
    lucija92
    Za ovo pitanje ima jedna prigodna stara izreza: "Vrijedis onoliko koliko jezika poznajes."
  • Default avatar -
    amadeakrajnovic
    Moja želja i potreba je da naučim talijanski jezik, koji oduvijek obožavam.Učila sam ga u gimnaziji godinu dana, no nije bilo prilike za daljnje usavršavanje. Znanje jezika uvelike će mi otvoriti vrata za moguću suradnju s talijanskim tržištem, a sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    respect_me
    Zelim obnoviti znanje iz njemackog jezika,steta je ne imati mogucnost rada u zemljama u kojima je neka varijanta njemackog sluzbena. Mladima danas znanje vise jezika nudi i vece mogucnosti bolje buducnosti,a to svatko od nas zeli.
  • Avatar YESAMERICA
    YESAMERICA
    Planiram sljedeće godine preko razmjene studenata, Erasmus programa otići studirati u Njemačku, a naučiti njemački u toj prilici bi mi i više nego olakšao studentski život. :)
  • Default avatar -
    skorpionzdrava
    Kada smo u osnovnoj školi u 4.razredu dobili obavijest da učimo engleski ja sam se rasplakala. Svi moji ukućani su znali njemački.. I tako prošle godine ja samo engleski učila i učila. tata je kao klinac živio u njemačkoj i …prikaži još!
  • Default avatar -
    pupa047
    Ja hitno moram svladati Njemački jezik jer moja ljubav Sven je iz Berlina.Na ljeto putujem tamo pa malo on ovdje a bilo bi baš super da se mogu snači tamo barem u shopingu da mi ne treba prevoditelj.Ma volim jezike …prikaži još!
  • Default avatar -
    putnica99
    Moj najdraži strani jezik je engleski. Obožavam ga učiti, nadograđivati znanje, čitati na engleskom te nailaziti na nove fraze. Ovaj tecaj bi me jako razveselio, a dodatno znanje bi me motiviralo da i dalje usavršavam ovaj danas gotovo svugdje prisutan jezik.
  • Default avatar -
    anakokos
    Zdravo! Ja sam Ana Kos idem na tečaj Engleskoga jezika u Pučko Otvoreno Učilište.Jako sam znatiželjna osoba i želim pronaći svoju budućnost učeči talijanski jezik.Zanimljiva činjenica prema statistikama UNESCO-a je zabluda misliti da živimo u dvadesetom stoljeću dok pola ljudi …prikaži još!
  • Default avatar -
    gogilina
    Htjela bih naučiti Njemački jezik kako bih imala mogućnost zajedno sa djecom pridružiti se suprugu koji je na izaslanom radu u Njemačkoj. Ovako ga jako rijetko vidimo, a poznavanjem Njemačkog jezika otvorila bi se mogućnost da djeca odrastaju uz oca …prikaži još!
  • Default avatar -
    djetelina
    Još kao maloj djevojčici govorili su mi :"Koliko jezika govoriš toliko vrijediš!"Vođena tim sloganom, ali i znatiželjom prema dr. jezicima i kulturama ophođenja, rado sam ih učila i upijala. Sada je došao red i na talijanski. Uz malu bebu ovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Kri
    Pozdrav :D za početak da pohvalim nagradnu igru, sviđa mi se, kvalitetna i dobra ideja. Svi znamo kako je znanje potrebno i jedino ono se danas ne može ukrasti od nas - time se vodim, jer u ovim kriznim vremenima, …prikaži još!
  • Default avatar -
    flash00
    Veliki sam zaljubljenik u Italiju, tako da bi mi znanje talijaskog jezika omogućilo bolje razumijevanje njihove kulture i običaja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.