Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    galadirele
    Učiti strane jezike je važno jer stvarno nikada ne znaš kada će ti trebati u životu. Što više ih znaš to bolje. To je ulaganje u budućnost. Znanje stranih jezika otvara svakojake mogućnosti za uspjeh u životu, počevši od poslovnih …prikaži još!
  • Avatar wolfina
    wolfina
    “Chuck Norris je poliglota. Svi razumiju njegov jezik.” Eh, ali budući da ja nisam Chuck Norris, ne preostaje mi ništa drugo nego da naučim jezike, jer na taj način se najlakše snaći u svijetu. Budući da poslovno dosta komuniciram sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    djdusper
    Kako izreka kaze: Vrijedimo koliko jezika govorimo....bilo da se radi o poslu bilo o ljubavi uvijek je vazno dobro razumijevanje i komunikacija...zelila bih osvojiti tecaj Njemackog jezika
  • Default avatar -
    rajka1985
    Za mene je važnost učenja stranog jezika, pogotovo engleskog, ogromna! A razlog je taj što radim u neprofitnoj organizaciji koja brine o osobama s invaliditetom, a kako su sredstva koja odobravaju Ministarstva, zaklade i druge hrvatske organizacije veoma mala, to …prikaži još!
  • Avatar eleja
    eleja
    Iako se možeš s nekim upoznati i bez pričanja, svako daljnje upoznavanje i komunikacija ipak zahtijeva osnove jezika osobe s kojom se želiš dalje družiti, jer riječima se ljubav zalijeva.
  • Default avatar -
    jasna123hr
    Naučiti strani jezik znači znati komunicirati sa više ljudi na ovome svijetu. Komunikacija je iznimno bitna u životu koji nam različitim jezicima stvara probleme. Ako želiš otići u drugu zemlju prva stvar koju moraš znati je njihov jezik. Ako posluješ …prikaži još!
  • Default avatar -
    wanda11
    Mama mi je oduvjek govorila: koliko jezika pričaš toliko vrijediš... A i ne jednom sam se uvjerila u to. Tijekom posla sam se sretala sa različitim nacionalnostima i uvijek je bitno pronaći zajednički jezik, a uglavnom su to bili ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    maajedaia
    Oduvijek su me zanimali strani jezici, i volim ih uciti! Trenutno ucim njemacki, sama, jer se uskoro selim. Ucim ga tako da citam knjige na njemackom, gledam njemacke programe i sl. Mislim da bi ovakva vrsta tecaja, online, dostupna 24 …prikaži još!
  • Default avatar -
    rdunja
    Slažem se u potpunosti - ne možemo ne komunicirati. A kvalitetna komunikacija je prekrasna stvar! Veliki mi je san stvoriti obiteljski seoski turizam. Uz nadu da ću jednog dana privući i prijatelje Talijane u svoj zeleni raj na zemlji, htjela …prikaži još!
  • Default avatar -
    ribica
    Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijediš :-)
  • Default avatar -
    pukica01
    Smatram da je komunikacija veoma bitna stvar, pogotovo u današnje vrijeme kada internet zamijenjuje većinu nekada normalnog života, makar je i ovo sada normalan život. Jezici omogućuju bolju komunikaciju i uživanje u originalnim izrekama i čarima samog jezika. Sinkronizacijama i …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolitica
    Imam dečka u Njemackoj i u vezi smo skoro 3 godine.. kako se moj fakultet priblizava kraju uskoro slijedi vjencanje i preseljenje kod njega. ovaj tečaj bi mi jako pomogao da naucim njemacki i da se sto prije prilagodim novoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    josipabosnjak
    Quot linguas calles, tot homines vales! Ova stara latinska izreka kaže da onoliko vrijediš koliko jezika govoriš. Razlog zbog kojeg želim naučiti novi jezik jest upoznavanje kulture tog naroda. Želim razumjeti način na koji oni dišu i razmišljaju, a prvi …prikaži još!
  • Default avatar -
    manjara
    Ja ne parla taliano, ali bi jako zeljela parla taliano, jer cu kad ostarim proputovati cijela Italia, to ja sanjala od malena
  • Default avatar -
    SNJESKA1
    Suprug mi je otputovao raditi u Njemačku. Budući da sam u školi učila engleski, njemački mi je totalno stran. S obzirom da želim otići za suprugom jer razdvojeni život nije život nužno moram naučiti njemački da se mogu snaći, zaposliti …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danivava
    Jos jedan strani jezik zeljela bih nauciti iz prilicno "sebicnog" razloga, a taj je da vec jako, jako dugo vremena sebi nisam prisutila apsolutno nista. Uz troje djece i sve obveze na poslu i doma, uz sve financijske izdatke za …prikaži još!
  • Default avatar -
    vesna1968
    Ova godina je za mene veliki preokret, zbog nemogućnosti dobivanja posla svojim zaslugama bila sam prisiljena napustiti Hrvatsku i igrom slučaja otišla sam u Berlin u nadi za boljim životom, sa minimalnim znanjem njemačkog jezika. Tu sam već dva mjeseca, …prikaži još!
  • Default avatar -
    normajean22
    Strani jezici su naša budućnost, sve više ljudi odlazi raditi u inozemstvo što je i moj plan nakon fakulteta. Njemački jezik jedina mi je prepreka na putu za posao u Švicarskoj. Njemački jezik nikada nisam savladala u školi zbog neadekvatnog …prikaži još!
  • Default avatar -
    dunja_b
    Željela bi naučiti njemački jezik iz razloga jer želim potražiti sreću u zaposljenju u drugoj državi u kojoj imam mogućnost raditi. Osim toga, u vezi sam dvije godine sa dečkom koji je Švicarac i njemački jezik nam je jedina barijera. …prikaži još!
  • Default avatar -
    flash00
    Veliki sam zaljubljenik u Italiju, tako da bi mi znanje talijaskog jezika omogućilo bolje razumijevanje njihove kulture i običaja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.