Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Tonta
    Svake godine postaje mi sve teža upala mišića koju dobijem mašući rukama dočaravajući riječi talijanskog koje mi nedostaju
  • Default avatar -
    dijana986
    Neću komplicirati i izmišljati, ja bi voljela naučiti talijanski ne toliko iz ljubavi , nego zbog posla u možda skoroj budućnosti. Zaraditi treba , a kazu da ljubav ide kroz želudac :)
  • Default avatar -
    Jay136
    Super ideja za nagradnu igru! Slažem se da što više jezika govoriš to više vrijediš. I ne mislim na financijsku stranu. Drugi jezik donosi i razumjevanje druge kulture , naroda i načina razmišljanja. to je valjda najbolji dio. ;-) širenje …prikaži još!
  • Default avatar -
    Jeanetteee
    Važno je učiti strane jezike jer nikad ne znaš kojim jezikom će tvoja srodna duša pričati! Ipak, trebate se nekako i sporazumijeti, govor tijela nije uvijek dovoljan :)
  • Default avatar -
    martina1109
    Vrlo jednosstavno.... danas, poznavanje stranog jezika, vise nije luksuz vec svakodnevna potreba. Zato i ja želim tečaj stranog jezika a najviše mi se sviđa online opcija ucenja! :)
  • Default avatar -
    maratonac
    To u vezi ljubavi je u redu. Ali meni osobno strani jezici koriste pri slušanju glazbe iz cijelog svijeta: 1. razumijem tekstove, 2. nakon nekoliko slušanja, pjevam zajedno s izvođačem dok slušam glazbu, 3. nakon toga osjećam se SUPER (psihički …prikaži još!
  • Default avatar -
    analala
    Ja bi htijela naučiti pričati ingliš.Da napokon stanu moje neugodne sičuejšns svaki tajm kada pokušam pričati ingliš. Neznam vat mi se dogodi ,ali evri put kada trebam izgovoriti neku word na engleskom uhvati me takva penik da bi od šejm …prikaži još!
  • Avatar Shampita
    Shampita
    Zato jer znanje jezika ljude povezuje i jer je predivan osjećaš kad odeš u neku stranu zemlju i kad možeš pričati sa njenim stanovnicima, osjetiti duh gradova, mjesta i onih koji ih naseljavaju.
  • Default avatar -
    lotosolik
    Želim učiti njemački jezik jer će mi trebati za studiranje u nekoj od zemalja njemačkog govornog područja.
  • Default avatar -
    rak2412
    Smatram da je strani jezik od velike važnosti, isto koliko nam treba da dobijemo priliku u poslu, tako i u ljubavi te lijepim životnim trenutcima... a šteta bi bila da to propustim zbog nedovoljnog znanja jezika, stoga imam veliku želju …prikaži još!
  • Default avatar -
    MOJCA6569
    VEČ DUGO VREMENA ŽELIM NAUČITI TALJANSKI JEZIK, ČINI MI SE JAKO LJEP I MELODIČAN. VOLJELA BIH KAD BI RAZUMJELA TALAJNE I MOGLA RAZGOVARATI S NJIMA NA TALJANSKOM JEZIKU. POSEBNO MI JE DRAG I MELODIČAN JEZIK.
  • Default avatar -
    Deleted user
    Slatki pozdrav svima, moje mišljenje o stranim jezicima je dosta opširno, al jedno je sigurno, najpotrebniji i najvažniji jezik je engleski, učila sam ga u školi, zajedno s njemačkim i latinskim, ali vrijeme prolazi i čovjek dosta riječi zaboravi, sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivonche
    Ovaj članak mi je došao kao znak kojeg sam dugo tražila. Pošto se nalazim na vrlo važnoj životnoj prekretnici - odlasku u inozemstvu, ovo mi se ukazalo kao idealna prilika za učenje meni najdražeg jezika - talijanskog. Nikada nije naodmet …prikaži još!
  • Default avatar -
    BijouOfca
    Važno je znati strane jezike jer u današnje vrijeme strani jezici otvaraju mnoga vrata, posebice u poslovnom svijetu. A i ne stoji bezveze uzrečica: "Koliko jezika znaš, toliko vrijediš." Jezici su dio kulture, nešto s čime se svakodnevno susrećemo i …prikaži još!
  • Default avatar -
    blue991
    Učiti strane jezike je li bitno, to zaista nije upitno jer što više jezika znaš, više vrijediš. Njemački jezik moj je odabir, naučiti ga želim stvarno, nije hir :)
  • Default avatar -
    zg80
    Strane jezike je važno učiti jer otvaraju vrata u kulturu, način života i običaje naroda koji pričaju taj jezik, a naravno može se upoznati puno ljudi i ostvariti komunikacija i nova prijateljstva na lakši način....a naravno i nove ljubavi. :)
  • Default avatar -
    NinjaL
    Što više jezika znaš,više mogućnosti imaš. A ljubav,ljubav igra veliku ulogu u svemu.Nekad te natjera da proširiš horizonte,čak da promijeniš državu,da budeš na mjestima na kojima se prije možda ne bi ni zamislila,da ideš dalje i ne odustaješ,jer sve radiš …prikaži još!
  • Avatar Ivana1701
    Ivana1701
    znanje stranih jezika je danas jako važno iz više razloga. Po meni najvažniji razlog je taj da trebamo znati strane jezike ako želimo širiti svoje horizonte, u smislu ako želimo putovati u druge zemlje, važni su ako imamo afinitete i …prikaži još!
  • Default avatar -
    x007
    poznavanje više jezika je prednost u životu. nažalost, danas su tečajevi stranih jezika postali luksuz. želim usavršiti engleski
  • Default avatar -
    flash00
    Veliki sam zaljubljenik u Italiju, tako da bi mi znanje talijaskog jezika omogućilo bolje razumijevanje njihove kulture i običaja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.