Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Nina2711
    Znati što više jezika znači biti povezan sa što više ljudi iz različitih dijelova svijeta. U današnje vrijeme jezici se najviše uče zbog veće šanse za zapošljavanjem, ali mislim da se glavni razlog koji bismo trebali imati za učenjem jezika …prikaži još!
  • Default avatar -
    Maraat
    Zašto misliš da je važno učiti strane jezike 1. Uistinu živjeti znači moći izraziti sebe u ovome svijetu. Izraziti sebe poslovno, financijski, materijalno, prijateljski, seksualno, ljubavno, u odnosu i komunikaciji s drugima. 2. Iako smatram da je neverbalna komunikacija neprocjenjivo …prikaži još!
  • Avatar Diannee9
    Diannee9
    Zbog širenja kozmopolitskog duha u sebi i drugima ! :-) Radi lakšeg sporazumijevanja sa svim ljudima na planeti; unatoč važnom 'jeziku' govoru tijela..pantomimom, strani jezici su nezaobilazni potpuno u 21 stoljeću za potpuni razvitak individue/jedinke, društva kao i u globalu …prikaži još!
  • Avatar Diannee9
    Diannee9
    Jako prevažno mi je da usavrsim engleski jer imam rodbine vani a i nedugo mi je bio rođendan to bi bio istinski poklon za rodendan uz to sam jedva prezivjela anginu nikada nisam ništa dobila jos k tome sam dugoo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Coffe
    Jako je važno učiti i znati bar jedan strani jezik. Danas je to već postalo dio osnovne kulture i svjetske komunikacije. Dio neophodan u našem obrazovanju. I ja naravno želim sudjelovati u učenju npr. engleskog jezika. Susrećem se s njim …prikaži još!
  • Default avatar -
    vs1234
    ja sam u najgoroj grupi između 40-50, otkazi se djele svaki dan, neznaš gdje ćeš i kada završiti, engleski jezik učila sam u prošlom stoljeću i nisam ga morala poslije koristiti, tako da sam gotovo sve zaboravila, ovo bi mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Maurice
    Zašto želim naučiti talijanski već 20-tak godina?! Na to pitanje i ja tražim otprilike isto toliko dugo odgovor - i još ga nisam pronašla.. :-) ..možda jer su Talijani čuveni po svojem umijeću zavođenja, pa ljubavne izjave na njihovom, kao …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Mlada sam, motivirana i marljiva djevojka. Poznajem 3 strana jezika no nažalost to je sve što mogu reći. Sve se svodi na poznajem ali ne baš dobro. Velika mi je želja usavršiti znanje stranih jezika. Smatram kako je to važno …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.