Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    davor007
    Kad sam trebao učiti strani jezik nije mi se dalo. Zašto?? Zato što sam morao, a ne funkcioniram kad sam nešto prisiljen raditi. Kroz život mi je uvijek falilo to što ne mogu komunicirati na stranom jeziku jer sam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    Desha
    Lijep pozdrav za sve. Da ste mi postavili ovo pitanje pre 4-5 godina, nasmijala bih se i ne bih vam znala odgovoriti. Tada i nisam smatrala da je baš toliko važno znati strane jezike. Sada, kad' sam završila školu, kad' …prikaži još!
  • Default avatar -
    sezanie
    Uvijek sam imala želju učiti strane jezike i učila sam engleski jezik i nešto naučila. Ovdje vidim priliku da naučim baš ono sto mi nedostaje u mom znanju engleskog.A i možeš učiti u bilo koje doba dana i to je …prikaži još!
  • Default avatar -
    TinaNavy
    Pronaći dobar posao bez znanja jezika danas je nemoguće, zapravo nemoguće je pronaći skoro bilo kakav posao! Moja motivacija za učenjem, moj poticaj "za nešto više, i nešto bolje" su dva mala dječaka čija budućnost uvelike ovisi o njihovoj majci! …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadaidada
    U današnje vrijeme poznavanje minimalno jednog stranog jezika i računalna pismenost su jednostavno obavezni. Bez znanja stranog jezika, osobito engleskog čovjek je izoliran od ostatka svijeta. Uvjet za dobivanje većine poslova je strani jezik. Smatram da bi čovjek najprije zbog …prikaži još!
  • Default avatar -
    glaja
    Poznavanje jednog a po mogućnosti i više stranih jezika danas je neophodno kako u poslovnom tako i u privatnom aspektu života. Bez poznavanje stranih jezika često se nije moguće zaposliti, a da ne govorimo o nemogućnosti pristupa brojnim korisnim informacijama …prikaži još!
  • Default avatar -
    lilana27
    ohhh kako bi bilo lijepo osvojiti tečaj engleskog jezika, ali kao i svi drugi mogu samo o tome sanjati :) mogla bih se dalje usavršavati ili otputovati negdje a da ne moram misliti dali ću se naći u čudu kad …prikaži još!
  • Avatar pag
    pag
    Zato kao što poslovica sam kaže: "Vrijediš onoliko koliko jezika govoriš."
  • Avatar BarbieJagoda
    BarbieJagoda
    Danas se dokazuje sve više ona stara da koliko jezika znaš toliko i vrijediš. Možda ne toliko u ljubavi već i u traženju posla. Preporučam svima da uče jezike i obnove naučeno, jer ono što naučimo u školi ne priprema …prikaži još!
  • Default avatar -
    fulka
    Željela bih darivati svoju kćer s takvim darom a premda sam nezaposlena nisam joj u mogućnosti platiti tečaj .To bi bio predivan poklon i jako bi je razveselio.
  • Default avatar -
    irenamaja
    imam prijateljicu Vanessu koja živi u Njemačkoj i ne zna baš hrvatski. Kada pričamo njezin tata nam mora sve prevoditi i ne možemo si otkriti naše tajne. Ja sam počela učiti njemački sama, ali ovo bi mi puno pomoglo da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Marijana
    Nakon nekoliko nezaboravnih dana provedenih na jugu Italije, mogu samo reći da se vrlo lako zaljubiti u tu zemlju, ljude, jezik i ostalo.....već prve riječi koje sam uspjela progovoriti s lokalnim ljudima ohrabrile su me u želji da zaista naučim talijanski jezik!
  • Default avatar -
    lafemme
    Tko tkna mnogo jezika, njemu su sva vrata otvorena! Uz danasnju tehnologiju lako je prosiriti krug prijatelja, kada se posjecuju strane zemlje mozeme upoznati i "domace" a ne se ogranicavati na grupu i vodica, siri se podrucje zaposlenja... A usvajajuci …prikaži još!
  • Default avatar -
    allexsis
    Engleski ? Žao mi je što nisam do sad imala prilike da se učim , a iz školski klupa već je ispario ruski jezik i moje znanje . No, danas bez znanja engleskog je jako teško , jer sve se …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravamrsava
    Strani jezik??? U mom slucaju engleski...nedavno sam pocela raditi u turizmu i prvi gosti su mi bili amerikanci. Predivna obitelj koja se toliko trudila da nauci hrvatski u 5 tjedana sta su bili ovdje. Toliko toga sam im imala za …prikaži još!
  • Default avatar -
    TashaNatasha
    Zašto je važno učiti jezike? Jer je to najbolje ulaganje u sebe koje si možeš pružiti. Proširivanje vlastitih vidika, putovanja u strane zemlje bez neugode zbog neznanja jezika, veće šanse za bolji posao... Toliko toga korisnoga...
  • Default avatar -
    inana9
    A zašto danas ne biste... učili strane jezike? :) Praksa je ovakva: mahanje rukama mi nikada nije pomoglo dovršiti misao u potpunosti. Upropastilo je smisao većine šala!! Uvjek mi nedostaje baš ona prava riječ.. Onda pokušam nabaciti osmjeh ali ?????? …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivanaa
    Smatram da je učenje stranih jezika neophodno u svijetu u kojem smo svi povezaniji više nego ikad prije. Voljela bih dobiti priliku učiti strane jezike jer se nalazim na kraju studiranja tijekom kojeg nisam imala priliku učiti strane jezike, koji …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Mislim da treba strane jezike učiti, zato da se sa strancima ne treba mučiti. Jer kad se ljudi razumiju sve lakše bude, a ne da rukama mašu kao neke lude. Ako čovjek ima to znanje, problema sa razumijevanjem bit će …prikaži još!
  • Avatar merida
    merida
    Učiti strane jezike ne znači samo moći se sporazumjeti s nekim. Učiti strani jezik znači ulagati u sebe, u svoje znanje, postiči neku višu stepenicu svoga obrazovanja. Znati govoriti nekim stranim jezikom danas je izuzetno važno ponajprije radi samoga sebe,jer …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.