Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Renata30
    Želim naučiti engleski jezik jer je on najpotrebniji. A i ako uspijem pronaći posao u inozemstvu - treba mi engleski. Al na stranu to što bi znanje engleskog lijepo izgledalo u mom životopisu - bitno je cjeloživotno učenje. Pa zašto …prikaži još!
  • Default avatar -
    lili67
    Željela bih naučiti njemački jer bez obzira na godine nikada nije kasno za učenje. U fazi odrastanja djece nekako zapostavimo sami sebe......nedostatak novca, nedostatak vremena i uvijek nešto. Sada su klinci poodrasli, govore po nekoliko jezika i jednostavno bih voljela …prikaži još!
  • Default avatar -
    spomi
    Zašto misliš da je važno učiti strane jezike? Zato da ne budem stranac u nijednoj zemlji u koju odem.
  • Avatar missivana
    missivana
    Strani su jezici poput ključeva kojim otključavamo vrata sasvim nepoznatih svjetova, ljudi, pojava i događaja. Zaviriti iza nepoznatih vrata uvijek predstavlja neopisivo uzbuđenje, stoga dopustite mi da zavirim u svijet mašte i poklonite mi ključeve!:)
  • Default avatar -
    dl
    Živimo u vremenu globalizacije. Engleski jezik, kao univerzalni jezik, je tu značajna karika i koristi se u mnogim zemljama. Stoga bi i ja željela naučiti engleski.
  • Default avatar -
    reababin
    Sramotno je učiti cijelu srednju školu njemački jezik i onda shvatiti da nemaš pojma o pojmu,a kamo li njemačkom jeziku. Pa eto da rješim i taj problem neimanja pojma o njemačkom jeziku super bi mi bilo da me vi konačno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tinica17
    Znati jezik danas je vrlo važna stavka u životu,od obrazovanja, posla do osobnih prioriteta. Želja mi je usavršiti svoje znanje engleskog jezika koje sam u posljednje vrijeme zapostavila zbog učenja njemačkoga. Također htjela bih jednoga dana otputovati negdje gdje bih …prikaži još!
  • Default avatar -
    SVETAKRAVA
    Htjela bih usavršiti svoj engleski jezik zbog bolje komunikacije sa strancima jer mi je potrebno zbog napredovanja na poslu. Spoznala sam da, učiti u školi engleski jezik i dobivati petice nije isto kao komunicirati u živo sa strancima. Smatram da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mirnica666
    Učenje stranih jezika i usavršavanje bilo kojeg stranog jezika veliko je bogatstvo u životu.Gdje god krenuli i uputili se na neko putovanje ili da nas životni put odvede u neku stranu zemlju zahtijeva neprestano učenje i usavršavanje.Mislim da ako imam …prikaži još!
  • Default avatar -
    pajva
    QUOT LINGUAS CALLES, TOT HOMINES VALES - koliko jezika govoriš toliko vrijediš :)
  • Default avatar -
    kraljicam
    Sto vise jezika govoris, to vise vrijedis, davno mi je rekao moj tata. U tom trenutku nisam ni bila svjesna koliko je istine u toj recenici. Nasavsi se nebrojeno puta u drugoj drzavi gdje se govori drugi jezik svaki put …prikaži još!
  • Default avatar -
    mgunjaca
    Zašto je važno znati što više stranih jezika? Neznanje jezika može biti vrlo ograničavajući faktor u životu. Što ako upravo zbog neznanja jezika propuštamo posao snova negdje u inozemstvu? Što ako se ljubav našeg života nalazi na drugom govornom području? …prikaži još!
  • Default avatar -
    leofortina
    Vjerujem kako je važno učiti strane jezike zbog toga što će mi to pomoći ka daljnjem usavršavanju i budućem lakšem zapošljavanju, pogotovo u vremenu koje slijedi. Od velike je vrijednosti upoznavati različite kultura, a to upravo omogućava učenje stranih jezika. …prikaži još!
  • Default avatar -
    mango025
    Važno je znati govoriti što više stranih jezika, jer je to danas postao diskvalifikacijski element pri zapošljavanju. I ne samo to, važnost stranih jezika se ogleda u tome da nikad ne znaš gdje će te život odvesti, u kojem pravcu. …prikaži još!
  • Default avatar -
    tadea
    ...učim strane jezike od kada znam za sebe; njemački-u školi, engleski-na faksu, talijanski-privatno ali niti jedan nisam naučila i niti jednim se ne mogu služiti i zbog toga mi je uvijek neugodno jer se svakodnevno susrećem s potrebom za engleskim …prikaži još!
  • Default avatar -
    mlustig
    razlog učenja stranog jezika- pa dovoljno je samo prisjetiti se dobre stare latinske poslovice: "Koliko jezika govoriš, toliko ljudi vrijediš" ;)
  • Default avatar -
    tinica
    Važno je znati strane jezike radi komunikacije u poslovnom okruženju, na putovanjima, i radi sebe samog. Jezik je sredstvo komunikacije među ljudima, te se cijeni što više jezika znaš to za više ljudi vrijediš. Učenjem jezika ulažeš u sebe, u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mariannealen
    Pozdrav :), ja imam 42 godine, obrazujem se online ali "zapinje" znanje engleskog jer pripadam gneracijama koje su ucile ruski. Engleski ucim sama, ponekad uz dobru volju sina tinejdzera ( a opcepoznato je kakve su "dobre volje" tinejdzeri ). Sto …prikaži još!
  • Default avatar -
    izabela1304
    Osoba sam koja svakodnevno radim na proširivanju svojih već stečenih znanja i vještina, pa me zbog toga i privukao vaš članak. Smatram da je izreka "čovjek vrijedi onoliko koliko jezika poznaje" točna jer poznavanje jezika i aktivno služenje njima otvara …prikaži još!
  • Default avatar -
    MotherAnny
    Važno je učiti strane jezike jer je tako divno kad te stranac pita za smjer na more, Plitvice i slično, a ti mu pomogneš na njegovom jeziku da sigurno stigne. Važno je i kad si u društvu stranaca(osobno-njemci) i oni …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.