Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kandjal1
    Htjela bih, poput Sanadera, biti poliglota
  • Default avatar -
    velandra2809
    Jezik je most između ljudi. Baratati jezikom naroda u kojem se pokušavaš naći i uklopiti je ogromna prednost. Znati izreći sebe, svoja stanje, želje, misli i planove zna biti izazovno ukoliko ne poznajemo tajne stranog nam jezika. Kaže se da …prikaži još!
  • Default avatar -
    franciska2
    Učila sam njemački jezik tijekom školovanja ,uskoro planiram upravo zbog ljubavi selidbu u Njemačku te bi mi dobro došao tečaj usavršavanja. Strani jezik važno je znati jer nikad ne znaš u kakvoj se životnoj prilici ili neprilici možeš naći i …prikaži još!
  • Default avatar -
    MamaSBC
    Učila sam njemački jezik kroz 4 razreda osnovne škole i 4 razreda srednje škole. Ne mogu reći da ga govorim, ali gramatiku, recimo, znam. Voljela bih naučiti razgovarati na njemačkom jer mi je jedan profesor rekao da govorim indijanski njemački …prikaži još!
  • Avatar sanyita
    sanyita
    Quot linguas calles, tot homines vales! Tako kažu stari rimljani, a ja kažem da bih voljela naučiti njemački kojeg dosad nisam imala priliku učiti :(
  • Default avatar -
    Tamaris111
    Znanje stranog jezika,kao i sama vjestina komunikacije je nesto sto nas cini covjekom. S obzirom da su ljudi diljem svijeta razliciti kako po kulturoloskim vrijednostima tako i po jeziku koji oblikuje jedan narod. Upoznavanje razlicitih kultura izmedju ostalog pretpostavlja i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sjena
    Jezici su važni jer nas ne uče samo vještini sporazumijevanja nego i razumijevanja drugih kultura i ljudi. Jezici nas čine kozmopolitima jer sva veća razina znanja nekog jezika sa sobom i vuče veću razinu razumijevanja strane kulture.
  • Default avatar -
    yazzy
    Važno je učiti strani jezik, jer kaže se da si bogat onoliko koliko jezika znaš. Danas je bitno govoriti puno jezika, pogotovo jer je to velika prednost kod zapošljavanja.
  • Default avatar -
    zamjenica
    Učenje stranih jezika omogućava nam lakšu i bržu komunikaciju sa drugim osobama, pa nema "izgubljenih u prijevodu". Tako na putovanjima možemo bolje upoznati zemlje i ljude, a pri tome uživati u različitim melodijama jezika; jer jezici su glazba za naše …prikaži još!
  • Avatar kristinka68
    kristinka68
    Ein bisschen Frieden-davne 1982 godine još sam išla u OŠ kad je ova pjesma pobijedila na Eurosongu.Učila sam njemački jezik i tada ga poprilično znala i naučila,ali godine su učinile svoje,pomalo je sve otišlo u zaborav i sada je ovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    oool57
    Os viška poznavanja jezika glava ne boli. Usavršavanjem engleskog jezika možeš razgovarati sa svima. Kažu da će osoba najbrže naučiti strani jezik ako se nađe u nepoznatoj državi sama i gladna. Ne bih se baš htjela naći u toj situaciji, …prikaži još!
  • Avatar karmenka
    karmenka
    Željela bih naučiti njemački jezik, jer je moja baka (po svojoj majci)porijeklom iz Austrije i dosta su se koristili njemački izrazi u našem svakodnevnom životu za pojedine stvari(melšpaiz, šlafcimer, badecimer, escajg.....). Učenjem jezika bih nadopunila svoje znanje o kulturi tog …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikonikolina
    važno je učiti jezike :) ja osobno ne želim nikakve prepreke u komunikaciji s drugim ljudima i narodima, želim znati više i razumijeti više. a biram engleski koji zelim usavrsiti :)
  • Default avatar -
    zena71
    Volim učiti, stjecati nova znanja i vještine - a naročito strane jezike. Za mene je važno učiti strani jezik jer puno putujem, svaki slobodni trenutak i novčić potrošim na to, za mene najveće zadovoljstvo. Volim upoznavati nove kulture, jezike, ljude...volim …prikaži još!
  • Avatar Cujzonja
    Cujzonja
    Oduvijek se govorilo: koliko jezika govoriš, toliko ljudi vrijediš!
  • Default avatar -
    smartin
    Kazu da vrijedis onoliko koliko stranih jezika govoris i da za ucenje nikad nije kasno. Imam veliku djecu, a time i manje obaveza i voljela bih unaprijediti znanje njemackog jezika...BIlo bi mi osobito drago ako bih dobila sansu.
  • Default avatar -
    andeo
    Moj jezik bio bi engleski-razlog: pa naravno da se zaljubim.....
  • Default avatar -
    ljkukucka
    Koliko jezika znaš, toliko ljudi vrijediš. Smatram da je potrebno konstantno obnavljati svoje znanje i naučiti nešto novo. Učenje nikada ne završava. Znanje nekog drugog stranog jezika olakšava nam komunikaciju ali i otvara nova vrata, nudi nove mogućnosti.
  • Default avatar -
    baleta
    Upravo pohađam tečaj engleskog jezika i cilj mi je biti još bolja, bolje govoriti, snalaziti se i samim time biti samostalnija. DA bih to uspjela nakon ovog tečaja želim VAŠ tečaj a budite uvjereni da znanje stečeno s njim neće …prikaži još!
  • Default avatar -
    flash00
    Veliki sam zaljubljenik u Italiju, tako da bi mi znanje talijaskog jezika omogućilo bolje razumijevanje njihove kulture i običaja.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.