Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sonja4
    Nikad nisam voljela glačanje, previše mi je statičan posao i dugo traje, ali što se može i to se mora. Sa ovakvim glačalom ako ništa drugo bar bi uživala u brzini glačanja, a i dizajn glačala je savršen.
  • Default avatar -
    mirjana43
    joooooooooooj..mrzim glačanje :,( posvuda hrpa neispeglane odjeće.doduše uredno posložena ali ipak neispeglana...a tek onaj osjećaj kada moram na posao ,pa ispeglati odoru,pa hlače dobiju duplu crtu po sredini..ajoooooooj....bljak..bljak..help mi...Nadam se da bi mi PerfectCare glačalo omogućilo lakše,brže i jednostavnije glačanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dposlon
    Ja sam možda među rijetkima,,ali obožavam peglati veš...pošto mi je pegla otišla u tisuće komadića ,,,bila bih sretna ako dobim ovu prekrasnu peglu.
  • Default avatar -
    Manja72
    Glačanje je dosadnjikavo i uvijek gledam televiziju dok to radim. Problem je samo što pegla koju posjedujem nije tako čarobna kao ova koju nam opisujete te stalno moram puno paziti kada glačam. ALI....Mislim da bih s Philips PerfectCare Pure GC7635 …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrkihno
    Ja ne mogu vjerovati da netko voli glačanje! Ali Netko kaže da se samo ne može bez kisika, i vode, a bez svega se može. A kako živjeti bez glačala? Imali ijedno kućanstvo koje ga nema? Zamislite neukus i izgled …prikaži još!
  • Default avatar -
    martinasimec
    Ah,koji divan osječaj zadovoljstva i sreće kada vidimo nešto savršeneo, a još je divnije kada je to savršenstvo u našim rukama... Teško je voljeti neku dosadnu obavezu bez koje nebi mogli izgledati ljepo i profinjeno ali sve je lakše kada …prikaži još!
  • Default avatar -
    MYDT
    ...oooo, takvo funkcionalno glačalo bi mi uveliko pomogla, pošto imam veliku obitelj, pa dok operem i opeglam sav veš...padam sa nogu!!!sa ovom peglom, imam osjećaj da bi to bilo lakše, brže i jednostavnije, te bi meni ostalo malo više slobodnog …prikaži još!
  • Default avatar -
    anak2105
    Kod kuće imam peglu koja me nervira čim ju pogledam, ne moram čak niti peglati. Curi voda iz nje, ostavlja mrlje na odjeći i odjeća nakon peglanja ne izgleda ispeglano. Naravno da nijedna žena ne voli peglanje kada joj oduzima …prikaži još!
  • Default avatar -
    PelicaMaya
    Jooooj a ja baš volim peglati. Opušta mi živce. Raspalim si Rock pjesme i peglam :)) Samo, kad imate staru peglu sve se to oduži, umorite se brzo i često to raspoloženje splasne kad shvatite da ta ista pegla ispušta …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Ne moram podešavati temperaturu?! Ma već sam sad poželjela isprobati takvo glačalo. Osim što će meni biti puno lakše, i moja mama će biti sretnija jer neće morati glačati moje stvari kad god mi padne napamet. Još više mi se …prikaži još!
  • Default avatar -
    sic
    Nikad nisam redovito glačala, uvijek mi se to činilo kao gubitak vremena. Ali sad, s obzirom da nam za par dana na svijet dolazi mala kćerkica, znam da ću morati početi redovito glačati, posebno sve te male dječje stvarčice i …prikaži još!
  • Default avatar -
    zrinka50
    Cijelo popodne peglam kauč gledajući sport na Tv-u, a žena pegla li ga pegla iz dana u dan i to satima. To što čitam o ovom Philips glačalu izgleda idealno pa bi ga poželio svojoj ženi kako bi skratila vrijeme …prikaži još!
  • Default avatar -
    ggalovic
    uz glačalo svemirskog dizajna , osjećala bih se kao da glačam u nekoj drugoj galaskiji
  • Default avatar -
    Mila79
    Moje glačalo iz noćne more...ovo je već ne znam koja pegla po redu da mi je peglanje najgori kućanski posao. da, moja pegla... Pohabana, curi na sve strane, zaflekana tako da ne mogu niti popeglati stvari, a da prije toga …prikaži još!
  • Default avatar -
    kekesa
    Kad bih morala samo jednom ili 2x preci preko majice da bude ispeglana a ne 8 puta, mozda bih i zavolila glacanje..
  • Default avatar -
    MOPSGIZMOTAZ
    Uistinu se rijetko uključujem u ove nagradne igre jer kad vidim hrpu super komentara odmah odustanem. No, vidjevši ovu prekrasnu peglu i kako je većini ovdje nezamislivo da netko voli peglanje odlučila sam se uključiti. Eto ja sam jedna od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Linda5
    Kod kuće već imam dosta staro glačalo zbog kojeg ne volim glačati. Glačalo ima podosta godina pa već iz njega curi voda jer se najvjerojatnije nakupio kamenac u njemu i dosta vremena mu treba da se ugrije. Možda sam zbog …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mindy
    Nisam kreativna ni originalna u osmišljavanju komentara, volim glačanje, ne bliži mi se nikakva godišnjica ni rođendan, a moj dragi ne bi peglao svoje košulje čak ni s ovim super glačalom, ali bi meni stvarno dobro došlo :)
  • Avatar vlaja
    vlaja
    Kao i sve novopečene mame, peglam svaki dan jer se i bebina robica pere svaki dan. To sve skupa traje prilično dugo jer moja stara pegla nema snage niti paru pa sam prisiljena pritiskati kao luda...već duže se nadam vlastitoj …prikaži još!
  • Avatar biomare
    biomare
    Troje djece, muž i ja, zamislite koliko je to isprljane i oprane odjeće svaki tjedan. I tako iz tjedna u tjedan meni se roba nakuplja u košarama samo zato što mi je muka od same pomisli na moju 7godina staru …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.