Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    jaankica
    moj suprug kaže da ja ne znam glačati, jer satima se patim, a odjeća ostane skoro onakva kakva je bila i prije glačanja. Ja mu kažem da nije problem u meni već u nekvalitetnom glačalu, ali ne vjeruje mi, pa …prikaži još!
  • Avatar sugonja
    sugonja
    Ja mrzim glačanje. Moja "ljubav" prema glačalu rodila se u djetinjstvu, kada sam bila zadužena za glačanje odjeće čitave obitelji, i to ni više ni manje nego metalnim glačalom koje se grijalo na štednjaku nakon svakog komada odjeće. A ako …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hea
    Ne volim peglat jer imam staru peglu koja mi više štete na odjeći napravi nego koristi. Kako sam prije dvije godine ostala bez posla, nažalost nova pegla je samo san. Prije god. dana sam rodila curicu tako da i ne …prikaži još!
  • Avatar Eglantine
    Eglantine
    Žalim se svima već nekoliko godina, kako sve stignem, ali opeglati nikako, kao da nas je sto u kući, uvijek hrpe odjeće, čeka neko bolje sutra. Istina, ne volim peglati, ali još je jedna istina da ne volim jer imam …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Nikada nisam voljela glačanje. Kada sam bila mala gledala bi mamu kako glača i pritom se jako žuri, jer, rekla mi je da treba štediti struju zato što glačalo troši jako puno struje. Opterećivalo me je to njezino brzo glačanje. …prikaži još!
  • Avatar pantaa
    pantaa
    Ova nagrada će mi pomoći da zavolim glačanje jer više onda neću morati glačati sama, sestra ili mama će morati glačati samnom pa mi neće biti jakoooo dosadno. :)
  • Default avatar -
    rhema81
    Moj suprug inače radi ravnopravno sa mnom kućanske posslove, jedio mu peglanje nikada nije išlo. Nekako je to prepuštao meni. Ali nedavno sam bila u bolnici jer sam išla roditi. Moj boravak se produžio neplanski na 14 dana - što …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    U braku sam 18 godina i uz veliku familiju ni sama ne znam koliko sam već tona rublja izglačala. To je kućanski posao koji najviše mrzim. Pegle mijenjam skoro kao gaće, trenutno imam neki muzejski primjerak bez pare. Najviše mrzim …prikaži još!
  • Default avatar -
    trixy
    A Boze dragi...kaze gospon Philip da je njegova pegla trenutno najbolja i da najbolje lezi u rukama zaposlenih dama koje nemaju puno vremena a imaju puno vesa. Kaze on da ne moram mjenajti temperaturu kad peglam svoju svilu i da …prikaži još!
  • Avatar byakuya
    byakuya
    Koliko sam uspijela pročitati jedna sam od rijeđih žena koja usitinu voli glačati. Najljepši osjećaj kad vidite lijepo ozglačanu košulju ali to nije moguće bez kvalitetnog glačala. S obzirom da moje glačalo lagano odkazuje poslušnost i počinje ispuštati vodu kad …prikaži još!
  • Avatar Cujzonja
    Cujzonja
    Žena mi obavezno natrpa punu košaru krvetnine, pa ajde ti sada to ispeglaj s nekom starom maleckom peglom! Joj, kak bi me ova spasila!!!
  • Default avatar -
    MANSAB
    Osobno mi peglanje nije jača strana,ali sa ovakvim super glačalom mislim da će sve ići kao od šale. S radošću i lakoćom ću obavljat i ovaj dio kućanskog posla ne samo za sebe nego će i ostali članovi moga kućanstva …prikaži još!
  • Default avatar -
    klaiceva
    Konačno bi glačala bez straha da ću nešto upropastiti(spaliti)i to bez mrlja od vode uz dovoljnu količinu pare ,o brzom uklanjanju kamenca ne treba ni govoriti i da izgleda prekrasno.
  • Default avatar -
    KlaraW
    Nakon pranja, rublje odlažem na hrpu koja postaje sve veća kako se bliži kraj tjedna. Onda, teškog srca krećem s peglanjem i tako provedem skoro svaku nedjelju, cijelo poslije podne. S novim glačalom skratila bih vrijeme koje mi je inače …prikaži još!
  • Default avatar -
    damac
    Iskreno, ne znam što bi me natjeralo na peglanje, ali ako imam nešto tako lijepo kao što je ova pegla bilo bi bezveze da stoji poklopljeno krpom, kao sadašnja pegla. Ova je za pokazivanje. Svima bi rekla: "Vidite s čime …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjabirkic
    od kud da započnem?! glačanje uopće ne volim. toliko da niti ne kupujem odjevne predmete koje se moraju glačat :/ sreća pa živim s mamom, pa joj podvalim one koje moram hihihi pravo da vam kažem, ni sama nisam sigurna …prikaži još!
  • Default avatar -
    kett87
    Ništa mi ne može pomoći da zavolim glačanje, ali uz ovakvo glačalo barem bih taj dosadan posao ubrzala!
  • Default avatar -
    santol1
    Moja žena bi bila presretna kada bi osvojila ovo glačalo, da ne moram peglati sa starim.
  • Avatar kiara_89
    kiara_89
    Tek sam počela živjeti sa zaručnikom. Volim sve raditi za njega ali glačanje mi je uvijek najteži dio jer imam staro glačalo s kojim se redovito svađam...(nismo si baš dobri)..Uvijek mu prijetim da ću ga zamijeniti boljim - Pomozite mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Alvedina
    U posljednjem trenutku ćini mi se, Pa prije svega da odgovorim ovo da odgovorim na pitanje Kako bi mi ovog glačalo pomoglo? Pa ova koju imam kod kuće pušta konstantno vodu,te svako malo moram dopunjavati istu,zatim teperatura nije konstantna a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.