Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    senkab
    Evo iz znatiželje, izazivam ovo glačalo na "dvoboj" sa 5 zaostalih neopeglanih tura rublja, čisto da vidimo može li uspješno odoljeti izazovu! :)
  • Default avatar -
    maky_13
    Imam skupu peglu za koju sam se nadala da će mi peglati košulje tako da se ne vidi ni jedan nabor, ali nažalost to nije tako, sad sam mislila kupiti peglu s parnim postoljem ali šta ako dam tolike novce …prikaži još!
  • Default avatar -
    Enny
    ako je kao na slici onda je jednostavno - PRESAVRŠENO! a dobro bi mi došlo novo jer imamo malu bebu pa treba svu tu njenu silnu robu spopeglati. a da ne govorim o školarcu i nama roditeljima! samo perem i peglam :)
  • Default avatar -
    rowan
    Treba poslušati savjet Mile Elegović ( ili je to bila Žuži??)ma nema veze, obje su na pravom putu jer ako peglaš u štiklama osjećaš se sexy a pri tome i izgledaš dobro. Pa onda još malo jače zamahneš i guzom …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Himna Perfect Care glačalu O lijepo, o nježno, o pametno glačalo. Dar Zdrave Krave kome sva blaga Philips joj je do. Uzroče sreći dok košulje peglam, Da nikom od sreće glačat ne dam. Zbogom problematične tkanine, brojni nabori i teški …prikaži još!
  • Default avatar -
    ferencica
    uz ovakvu peglu zavolila bi peglanje ,časne mi zdravokravske riječi! Draga Zdrava krava razveselite me i ispeglat ću vam sav veš :)
  • Default avatar -
    moonbird
    Ova pegla će toliko poboljšati moju bijednu mušku sposobnost peglanja da to neće biti istina. Ispeglat ću gotovo bez truda i poteškoća hrpu veša koja me čeka mjesecima, a o budućim naporima da ni ne govorim. Ako ovo nije ušteda …prikaži još!
  • Default avatar -
    majac7
    Ne glačam!!!! Hodam zgužvana kao da me "krava sažvakala". I ne smeta mi. Ali moja mama bi bila sretna da joj djete konačno počme sličiti na pravu curu. Usrećite moju mamu :)
  • Default avatar -
    smucalica
    Ko pegla samo radnu robu neka digne dva prsta II
  • Default avatar -
    fensika_30
    Samo jednu manu imam ja. Sve po kući radim, osim peglanja. Kad mi i to krene od ruke, možda nađem muža ja. 27.- ma godinama mi je sve bliže, vrijeme je da i ja onom pravom kažem da. Kad se …prikaži još!
  • Default avatar -
    yolanda
    ja sam preveliki jinx da ga dobijem..svako glačalo do sada mi se pokvarilo :( mislim da kad bih ga dobila bis se sigurno spekla na njega u roku od 5 sec :)
  • Avatar ConsiderCasey
    ConsiderCasey
    Prenosim vam pismo koje je napisala moja stara pegla za Philips PerfectCare Pure glačalo.(Da, i mene je iznenadilo što ima svoju svijest!)Nadam se da ćete prenijeti poruku, ovo je ozbiljna stvar! Hvala. Ide ovako: Dragi Philips PerfectCare Pure, Ne znam …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Kaže mi moj suprug da bi bio presretan kad bih peglala košulje kao kartice....
  • Default avatar -
    dadoitea
    Još nisam čula da netko voli peglati. Imam jaku puno godina, živim sama i uvijek se moram tjerati da uzmem svoju staru peglu u ruke i ispeglam odjeću. Kada se natjeram sve uredno odradim, ali me jako bole noge. Prošli …prikaži još!
  • Default avatar -
    nellyje
    voljela bih da jedno ovakvo glačalo olakša najbolje godine života mojoj mami. ...lijep pozdrav :)
  • Default avatar -
    barbara_66
    Nečete vjerovati ali ja imamam još uvijek ono staro glačalo samo s kotačićem nije na paru.Već je na izdisaju Mislim da je iz 80 godine.Dobro bi mi došlo ovo glačalo što samo glača i izgleda ko svemirski brod. Tad bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    slatkabrineta
    Zato jer imam peglu staru, a ova mi se baš sviđa, ljubičasta i ljupka. Ma hajde da ne pišem romane. Jednostavno ću dati mužu da pegla s njom :)) A ja ću se diviti novoj pegli :-)
  • Default avatar -
    crnka555
    Nikad nisam voljela glačati, ali kako se približava razdoblje suživota sa meni dragom osobom, tako mi treba bilo kakav poticaj da zavolim ovaj neophodan posao, pa i novo glačalo :)
  • Default avatar -
    argan
    Glačanje je podnošljivo ako slušam radio ,uvijek ima veša za glačati, a ovaj prekrasan dizajn i boja glačala doprinijeli bih da mi to bude lagan posao.
  • Default avatar -
    Alvedina
    U posljednjem trenutku ćini mi se, Pa prije svega da odgovorim ovo da odgovorim na pitanje Kako bi mi ovog glačalo pomoglo? Pa ova koju imam kod kuće pušta konstantno vodu,te svako malo moram dopunjavati istu,zatim teperatura nije konstantna a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.