Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    hvidov15
    "Zamisli život u ritmu muzike za ples, i peglaj... peglaj..." Eh, tako si ja pjevam kad peglam pa ide nekako... lakše... Kad se po nekoliko puta na dan presvuku moja dva tinejđera, pa muž, pa ja... uvijek ima hrpetina veša …prikaži još!
  • Default avatar -
    m31593159
    Evo svi dijelimo ovdje svoju sudbinu osuđenu na peglanje.S obzirom da je to jedini posao koji moj muž nikad nije probao,rekao je da ako osvojim peglu da će i on pokušat.:-)dajmo mom mužu priliku da iskuša čaroliju peglanja;-)
  • Default avatar -
    denibajric6
    Moja žena baš ne voli glačanje, pa je to moj posao, pa bi htio da imam baš to glačalo za moje 3 princeze kako bi uvijek imale ispeglanu odjeću.
  • Default avatar -
    mjooch
    Dajte priliku Philips PerfectCare glačalu da izravna bore na mojim košuljama i umanji muku svima onima koji mi pomažu u tom procesu. Vječno zahvalan!
  • Default avatar -
    zusana
    da dobijem ovo prekrasno glačalo ne bi se više odricala od peglanja u korizmi.
  • Default avatar -
    lanawien
    Kako sam trenutno u fazi preseljenja kod dečka u Beč i kako smo u potrazi za stvarima za novi stan, Zdrava Krava bi nam puno pomogla jednim Philips PerfectCare glačalom jer bi se svom dečku pokazala ko prava domaćica koja …prikaži još!
  • Default avatar -
    choise
    Perfectcare pure needs hand to be perfect..
  • Avatar xenia64
    xenia64
    s obzirom da sam provela dva mjeseca na "privremenom radu" u turizmu, spremala 10 apartmana i ispeglala milijarde lancuna, plahti, ručnika...slijedeće dvije godine ne želim ni čuti za riječ GLAČANJE.Ili možda ipak uz ovu novu peglicu dobijem volju :)
  • Default avatar -
    HAIKUlaiku2014
    PEGLA TUGA PEGLANJE STANJE MANJE JE VIŠE VEŠA JE MANJE DAJ PEGLU UBIJ TUGU.
  • Default avatar -
    andrijanak
    Volim glačati... samo sa Philips-om!
  • Default avatar -
    choise
    Htjela bih se uvjeriti da ova pegla može olakšati svim ženama život, a ne im otežavati kao dosadašnje pegle i da zavolim to dosadno peglanje, jer nitko neće umjesto mene ispeglati, osim ako nekome ne platim ;-)
  • Default avatar -
    SANJALALIC
    ZBOG JEDNOG MALOG ALI VRIJEDNOG APARATIĆA ZAVOLJET ĆU I GLAČANJE JER NJEŽNO,BRZO I JEDNOSTAVNO RAVNA SVE!!!
  • Default avatar -
    prag
    Velika je razlika glačati s kvalitetnim ili lošim glačalom. Sjećam se još mučenja s onim starog tipa pez pare, pa parnog, a glačala sam i s parnim postajama. Svaka naprednija je bila pravo otkriće: brže, jednostavnije i najbitnije: puno ljepše …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikolina2904
    Roba me na hrpi čeka da postane glatka i meka. Peglati volim pa vas novo glačalo molim. I još nek je ljubičaste boje, ostvariti će se želje moje.
  • Default avatar -
    bubi13
    Želim samo olakšati barem jedan kućanski posao mojoj dragoj mami koja naša pepeljuga, jer svi mi njezini ukućani smo po drugim poslovima tako da je sve na njoj.
  • Default avatar -
    katija85
    Posto mi treba glačalo namjeravam si ga kupit al neko super jeftino jer naravno nema se. A posto poklanjate moze meni tako da moja odjeca bude peglana philips perfectcare glačalom a ne nekim jeftinim od 80kn.
  • Avatar gregori
    gregori
    Ne igram za sebe nego za mamu koja kao i sve mi žene ne voli baš glačanje. U zadnjih par mjeseci pokvarilo joj se nekoliko glačala pa se nadam da bi ovo trebalo poslužiti malo duže (naravno ako nam ga poklonite)
  • Default avatar -
    malaracica
    Iskreno mislim da je s ovim glačalom glačanje tako lagano i jednostavno da ne bih nikom dopustila da glača umjesto mene
  • Default avatar -
    88Sekana
    Iskreno "PEGLA" JE LEGLA SUPER! Izgleda savršeno ali ne pada mi na pamet da glačam! Ovo je IDEALAN POKLON ZA MOG PENZIONERCA. Muž mi je od 1.8. u MIROVINI.Raspametila bih se od sreće mi "čovik osvoji "PEGLU", he, he! Voli vas Sekana!
  • Default avatar -
    Alvedina
    U posljednjem trenutku ćini mi se, Pa prije svega da odgovorim ovo da odgovorim na pitanje Kako bi mi ovog glačalo pomoglo? Pa ova koju imam kod kuće pušta konstantno vodu,te svako malo moram dopunjavati istu,zatim teperatura nije konstantna a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.