Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    maryyy
    Zelim kupiti ovo glacalo vec duze vrijeme,ali je preskupooo:(Ne uzivam u glacanju, ali su mi nahvalili ova glacala s parnim postoljem a i cijena im je takva da se iskreno nadam da sami obavljaju glacanje:)
  • Default avatar -
    Malal
    S ovom peglom bez po` muke, ipak ne do nauke, al do savršeno speglane robe!!!!!
  • Default avatar -
    Kristina6
    Moje staro glačalo je otišlo u staro zeljezo, a Perfect care je savršeno novo rješenje. Jednostavno peglanje i više vremena s klincima su dobitna kombinacija.
  • Default avatar -
    zoxparty
    Tko kaže da je peglanje samo za ženski rod ? U Zagrebu živim i studiram sa još dva cimera i nemamo - peglu. Snalazimo se se na sve moguće načine... Bilo bi super kada bismo osvojili ovu peglu koja bi …prikaži još!
  • Avatar kisica
    kisica
    Ova predivna boja zamaglit ce mi vid da ne vidim hrpu veša koju imam pa cu peglati nadajuci se da je svaki komad posljednji,
  • Default avatar -
    ZI
    ZATO JER JE TO JEDNOSTAVNO MERCEDES MEĐU PEGLAMA
  • Default avatar -
    tonica123
    Glačanje nije samo urednost i trud domaćice da joj rublje,posteljina,ručnici i kuhinjske krpe izgledaju kao na izložbi već po meni najvažnije je da je vruće glačalo odlično za dezinfekciju rublja,a da volim glačati baš i ne no uz dobru "peglu" …prikaži još!
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    Kao i ja i sve mi djevojke, žene, majke, kraljice, tako je došlo vrijeme da i moja najdraža tinejđerka počne peglati. Isprva joj je bilo čak i zabavno, ali kad je prošlo neko vrijeme i par ispegalnih tura veša, već …prikaži još!
  • Default avatar -
    brijac
    kao muškarcu,ovo glačalo bi mi skratilo muke oko peglanja iuštedilo puno vremena naspram starog glačala...hvala ;)
  • Default avatar -
    kata88
    ja već volim glačanje jer me to zaista opušta, uključim glazbu i laganini.. no ponekad me frustrira moje glačalo jer ne uspijem ispeglati kako treba. Pa eto, vjerujem da bih uz ovo glačalo išlo sve kako treba bez imalo muke!
  • Default avatar -
    ninanesto
    Kada bi me netko pitao koji je najgori posao na cijelom svijetu moj odgovor bi bio peglanje. Uz moju staru peglu to je pravo mučenje. Prvo se mora raspodijeliti veš...muževe košulje i bodiči od sina na jednu hrpu, pamuk na …prikaži još!
  • Default avatar -
    gita50
    Uz dvoje male djece i supruga (koji je ponekad kao 3. dijete) kvalitetno glačalo mi je na vrhu wish liste. Ne samo da bi mi olakšalo i ubrzalo glačanje hrpe rublja, nego i zamornog čišćenja iste koje je neizostavno kod …prikaži još!
  • Default avatar -
    kjuuu
    Draga Zdrava kravo ja volim glačati i to mi je zabava, jedino otkad imam problema sa vratnom kralježnicom to mi je počelo predstavljati problem.Ali vaše perfektno glačalo uvelike bi pomoglo u bržem obavljanju kućanskih poslova. Unaprijed hvala
  • Default avatar -
    vesna2007
    Nas ima pet u obitelji. Uz supruga i tri sina ne mogu očekivati da mi netko pomogne u glačanju, a glačalo koje imam je staro i stvarno bi mi dobro došla pomoć pri glačanju sa novim glačalom. Glačanje inače ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Kaj? Pa glačanje subotom navečer nalazi se u mojoj kategoriji zabave. Pustim neki film i glačanje prođe bez velikih trauma. Doduše jedna moćna pegla olakšava posao, pa sam više nego voljna udmomiti jednu Philipsovu za zajedničko gledanje filmova u romantičnom …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina289
    Ovo glacalo nece mi pomoci da zavolim glacanje, ali ce mi ga puuuuno olaksati :)
  • Avatar DanijelaVukov
    DanijelaVukov
    Eh, ja već volim glačanje...osobito navečer kada klinci zaspu, ja upalim TV i trk po peglu...ali ovaj ljepotan će biti zaslužan da mi peglanje bude još draže :-)
  • Default avatar -
    Mona35
    Eh da mi je ova "makina", glačala bi robu svima. Vjerujte, nije šala, za ovakvo glačalo, sve bih dala. Glačala bi brže i bolje i uz to bila dobre volje. Moja je košara uvijek puna do vrha i sad ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanashtrbac
    Volim svoju peglu, jer ima "dušu", bar se tako tješim. Nisam ljubitelj peglanja, ali pegle koje peglaju skoro same, tko to ne bi zavolio?
  • Default avatar -
    Alvedina
    U posljednjem trenutku ćini mi se, Pa prije svega da odgovorim ovo da odgovorim na pitanje Kako bi mi ovog glačalo pomoglo? Pa ova koju imam kod kuće pušta konstantno vodu,te svako malo moram dopunjavati istu,zatim teperatura nije konstantna a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.