Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    majamajchy
    Glačanje mi čak i nije najmrskiji kućanski posao. Istina, nije mi niti najdraži, ali meni ima i gorih, na primjer, mrzim usisavanje, to mi je grozno, a i grozim se onih odvratnih prašnjavih vrečića i mijenjanja i pražnjenja vrećica kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tarade
    Pomoć mami nudim, ali za peglanjem ne žudim. Hvala bogu što ovakve igre postoje, jer jedino one bolje sutra kroje. Ima mama peglu koja ju ne sluša, koja sklopku baca i troši vodu kao da je suša. Lagano već i …prikaži još!
  • Default avatar -
    rosmari
    Glačanje ne volim, ali uvijek žudim za fino ispeglanim rubljem. Imam glačalo na struju već duže godina,sve je slabije, a takvo je i moje raspoloženje kad pogledam u hrpu veša. Stvarno je vrijeme da se pomirim s činjenicom da to …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzi_91
    Procitala sam prvih nekoliko komentara i zaista izgleda da nitko ne voli glacati! Ne znam zasto, meni to ne predstavlja veliki problem (vjerojatno jer ne glacam svakodnevno i obicno preferiram odjecu koja se rasteze tako da glacanje nije potrebno :P). …prikaži još!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Lijep pozdrav! Nemam poseban razlog, koji bi se istaknuo u moru drugih, zašto biste baš meni trebali pokloniti ovo glačalo. Moja mama i ja imamo jako lijep, prijateljski, veoma korektan odnos pun povjerenja. Uvijek me je ohrabrivala u svemu i …prikaži još!
  • Default avatar -
    djedmraz
    Pošto se Baki Mraz i meni bliži godišnjica, a moje vrijeme darivanja je daleko i Baka Mraz je poželjela ovu parnu postaju da mi izglača sveeeee odore za obilazak dječice kroz dimljak...jel vi znate koliko se to prlja i mjenja …prikaži još!
  • Default avatar -
    ruza10
    Peglanje, ma ne nije mi muž obećao opeglati 5 mašina, ali zet bome je 7, toliko je siguran da neću dobiti da se ceri i kaže može i 10 mašina peglam veša...eh mladenačka drskost :) eto tako bi zavolila peglanje, …prikaži još!
  • Default avatar -
    vujka
    samim pogledom na ovo glačalo sam zavoljela glačanje
  • Default avatar -
    fokica
    Potpuno je pogrešno mišljenje da ne volimo glačati. mi volimo glačati, ali ne volimo dostupna nam glačala. Dok sam bila mala, sjećam se kako je baka mahala s teškom željeznom peglom u koju je prije stavila zapaljeni valjda ugljen, da …prikaži još!
  • Default avatar -
    doribelina
    Uf, skoro sam zakasnila na ovu igru..Hmm..Kako bi mi ovo glacalo pomoglo?? Pa vrlo jednostavno..Student sam i kod sebe na stanu imam peglu i to neku najnajjadniju koja postoji..Mama mi ju je izvadila iz podruma i rekla da je jako …prikaži još!
  • Default avatar -
    LenaLi
    Pomognite novopečenoj supruzi u nevolji:) Muž ima veći ormar od mene prepun košulja, a moj staž peglanja i nije toliko dug da bi izašla na kraj s tom količinom najtežeg rublja za peglanje:(Stoga smatram da bi ova pegla rješila sve …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.