Komentari 211

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Silma
    Moj dečko nosi samo košulje, a svatko zna da je njihovo peglanje zamorno ako nemaš dobru peglu. Ja je nemam tako da bi ova pegla bila idealna za njegove košulje...
  • Default avatar -
    Valerija10
    Moja kcer Zala ima 26.8.2014 rodedan,jako voli peglanje,odlazi na studij u inozemstvo I treba nam dodatna pegla.Za rode dan cemo moj kupiti zlati prsten,ako uspomenu na taj vazno dan u zivo tu - punoljetnost,pa bi bilo zgodno, da joj prsten …prikaži još!
  • Default avatar -
    drazenka000
    Glačalo izgleda prekrasno, voljela bih ga imati!!
  • Default avatar -
    Eldobru
    Sa PPCPure glačalom muka je slađa jer ono plovi tkaninom kao lađa!!!!
  • Default avatar -
    marijanah
    Kao da ne živim u ovom stoljeću.Peglam sa starom Rowentinom peglom koja mi često padne tako da je napukla a o ispustu pare sanjam.... Clin za staklo napunim vodom i špricam po robi i tako mučim svoju garderobu.Ova osvojena nagrada …prikaži još!
  • Default avatar -
    croboy
    Nas je troje muskih u kuci i nasoj majci bi ta pegla puno pomogla jer sada imamo staru peglu koja umjesto da pusta paru pusta vodu punu kamenca jer nema filter i neda se ocistit! zato ova pegla Philips PerfectCare …prikaži još!
  • Default avatar -
    Freddie25
    Ne volim glačanje jer imam peglu staru skoro 30 godina kojom uspijem ispeglati samo veće nabore i to uz puno muke. Za "uspješno" peglanje rublje nakon pranja moram dobro istresti i "nategnuti" da bude što ravnije nakon sušenja. To mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Edithah
    Glačanje je super, glačati je okaay kad od Zdrave krave dobiješ Philips PerfectCare! Želim ju baš jako da mi glačat' bude lako, jer glača sve tkanine pa za zgužvano neema zime! Ma kakvo progorijevanje, ma kakve mrlje sjajne, uz nju …prikaži još!
  • Default avatar -
    pllavusa
    Najradije peglam kartice, kreditne naravno, a dok ih peglam baba pegla i para joj ide na uši ;) ak me razmete kaj hoću reći ;)
  • Default avatar -
    Deleted user
    Generalno i načelno, ne volim peglat jer sve moderne pegle su teže od moje ruke i nikako da nešto ispeglaju kako treba. Uvijek ostaju nekakve crte po odjeći, košulje su mi posebno bolna točka..A znam da bi i potrošila koju …prikaži još!
  • Default avatar -
    annoaa
    Kako će mi pomoći? Tako što više neću propaliti niti jednu najsvečaniju košuljicu iz ormara, tako što neću prolijevati vodu dok sedamdesetsedmi put pokušavam precizno nadosipati destiliranu vodu, tako što si neću pokvariti frizuru isfeniranu taj dan od silne "disko …prikaži još!
  • Default avatar -
    zvonkica30
    Bilo bi divno imati peglu koja ne pecka dok peglam :))
  • Default avatar -
    tflanjak
    Ne volim peglati jer moram dobro paziti, temperaturu podešavati i tkaninu orošavati. Ali Phillips i Zdrava Krava mi nude da peglanje moj omiljeni posao bude.
  • Default avatar -
    marasepovic
    Glačalo PerfectCare na oko izgleda prekrssno, ali bi isto tako peglanje mojoj snahi vjerujem bilo isto tako, budući je prije 1 mjesec rodila te bi joj uvelike pomogao takav strojčić. Do sada sam peglala ja ( svekrva ), a sada …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivana3
    Svjetski broj jedan, za glačanje je spreman. Svila, pamuk, lan... Ne bježi mi se van. Moje ruke ga vole, jer noge ne bole. Ni voda ne curi, sva u paru juri. Hrpa veša se smanjuje gdje PerfectCare caruje! Baš volim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Morska_Sirena
    Kad malo pogledam cijene ove pegle .. morala bi sama peglat, a ja bi mogla nešto drugo dotle radit. Ako ne pegla sama, ne vrijedi ništa više od moje koju imam trenutno, a moja je koštala 100 kuna.
  • Default avatar -
    kandjal1
    Iskreno da vam kažem, ništa mi ne može pomoći da zavolim glačanje, ali mi može olakšati. Glačalo koje sad imam je marke xy i toliko teško njime glačati da nije za vjerovati, moram jako stisnuti da izglačala nešto najjednostavnije i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ina005
    Glačanje-meni jedan od najomiljenijih kućanskih poslova,tako da bi mi uz ovo bilo još i ljepše.
  • Avatar foxxyy100
    foxxyy100
    Sa kvalitetnim glačalom i samo glačanje postaje ugodnije. Ne postanem mrzovoljna, ako neko rublje ne mogu lijepo izglačati. Štedim vrijeme, a samim tim imam više vremena za ljudi i stvari koje me vesele. Ovakav pomagač, svakako bi bio prava blagodat za mene !
  • Default avatar -
    Alvedina
    U posljednjem trenutku ćini mi se, Pa prije svega da odgovorim ovo da odgovorim na pitanje Kako bi mi ovog glačalo pomoglo? Pa ova koju imam kod kuće pušta konstantno vodu,te svako malo moram dopunjavati istu,zatim teperatura nije konstantna a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.