Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    Djurdjica3
    Imam izrazito osijetljivu kožu i s obzirom da sama sebi nemogu priuštit kupovinu bilo koje kreme Vaš poklon bi mi dobro došao ....pogotovo jer su na prirodnoj bazi,,,Hvala!
  • Default avatar -
    Sekwoya
    Da bi mi koža bila meka ko svila, da bi mi lice bilo ko prekrasan san... ja bih vas molila, šaljite kremice, da mogu ih mazati svaki dan... Kad sklopim oči već zamišljam lako, kako sva izvana sjajim polako... jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    Hamuda
    Zivimo u svijetu gdje je sve umjetno i zagađeno. Od starenja smo napravili veliki tabu. Ljudi zele zivjeti zauvijek i biti vjecno mladi. Međutim, nas organizam nije takav stvoren. Postoji vrijeme za mladost i vrijeme za starost. Bitno je da …prikaži još!
  • Default avatar -
    cura
    Svakodnevno se brinem o svojoj koži koja stvarno zahtjeva dosta njege,a kao što znamo najbolje stvari dolaze iz prirode kao i Bottega Verde prirodna kozmetika,a sebi i svojoj koži želim samo najbolje a to je Bottega Verde prirodna kozmetika i …prikaži još!
  • Default avatar -
    daniela34
    Svaki je komentar suvišan jer.. PRIRODA DAJE.. pitanje je tko ju zna najbolje iskoristiti, a to je BOTEGA VERDE :)
  • Default avatar -
    lola2009
    svaki novi početak dana za mene je neizvjestan jer ponekad mi se koža počne ljuskati i toliko je hrapava,a ovi sastojci koje vjerovatno za neke nisam ni čula bi mozda mogli pomoći i doci do kraja ovom ljuskanju,jer ako stavim …prikaži još!
  • Default avatar -
    Buncek25
    Sutra 25.11. mi je rođendan i baš mi trebaju kremice za lice i tijelo! :-) A za sebe želim samo prirodno i kvalitetno zato Bottega Verde !
  • Avatar mishica
    mishica
    Sinoć sam na mobitelu instalirala aplikaciju Zdrave Krave da redovito primam vaše vijesti i kad nisam uz kompjuter, i prvo šta sam pročitala kad sam pokrenula aplikaciju je ovaj članak. Jedva sam čekala jutro, da sjednem za laptop i napišem …prikaži još!
  • Default avatar -
    nata07
    a dobro bi bilo malo promjeniti kozmetiku i probati nešto na prirodnoj bazi. Smatram da je sve na prirodnoj bazi puno bolje od raznih kemikalija i zato 5+ za BOTEGA VERDE (iako nisam probala)
  • Default avatar -
    mihaelacicko
    ...e dobro bi došla jedna kremica za non-stop zaposlenu mamicu... ;)))))
  • Default avatar -
    amuzic2
    Ulazim u profinjenu trgovinu,osvijetljenu nježnim,toplim svijetlima. Na staklenim policama obloženim nježnom svilom,sa puno ljubavi ponosno stoje izloženi nebeski proizvodi! Sa velikim poštovanjem i uzbuđenjem prilazim tiho i obuzima me ta silna ljepota...ljepota mirisa...ljepota koja izranja iz prirode.... I u trenutku …prikaži još!
  • Avatar lila17
    lila17
    Dajte meni ovisniku o kozmetici ovaj, paket, da ne buljim stalno po dućanima, jer nemam pare za to, ali zao koristim svaku priliku da idem u trgovine s kozmetikom, pogotovo s onom prirodnom <3, samo da bi gledala i imala, …prikaži još!
  • Avatar Sanda1985
    Sanda1985
    Bok Zdrava Kravice!!! :) Ti vjerojatno jako dobro znaš koja je tajna vitalnosti, a isto tako dobro znaš koliko je prirodna, organska kozmetika dobra za našu kožu. Znam i ja, zahvaljujući tebi, jer svaki dan me informiraš o novim činjenicama …prikaži još!
  • Default avatar -
    DunjaP
    Mama na porodiljnom, sa malim primanjima, a koža prati sve hormonske promjene! Naravno da mi treba super fina i prirodna njega da budem lijepa mama i supruga!!!
  • Default avatar -
    grasevina9
    Sada sam bio u kupaonici. Da, moja supruga ima gel za tuširanje BOTTEGA VERDE. Zamislite, sakrila ga je na zadnju policu kako bi sama uživala u njemu. Shvatio sam ja to. Jučer je hvalila nekakav gel susjedi. To je to. …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrvicak57
    Lice mi je stalno "u banani". Studentica sam, kolokviji mi već kucaju na vrata, učenja sve više, stresa sve više, a vremena za sebe sve manje. Nisam probala ovu kozmetiku, ali moram priznati da me jako privlači. Voljela bi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    cejo
    prirodna kozmetika je najkvalitetnija i najdjelotvornnija,ja sam pobornik prirodnih kvaliteta
  • Default avatar -
    ninik
    prelistala sam nekoliko strana komentara i stvarno ima ljudi koji su se jako potrudili, bili su jako kreativni, a neki od njih su i vrlo potrebiti.... zato neću duljiti, mislim da je poklon jako lijep i vrlo vrijedan. Želim ga …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravicaM
    Zelim isprobati prirodnu kozmetiku Bottega Verde zato sto postujem prirodu. Za kupovinu koristim platnene vrecice, pazim na potrosnju vode, odvajam plasticni, stakleni i papirni otpad za reciklazu, ne koristim pribor za jednokratnu upotrebu, nastojim vecinu poslova obavljati pjesice... Istu zivotnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.