Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar niky88
    niky88
    Imam dosta problematičnu kožu,jako suhu ,i svako malo vodim rat sa aknama,Pa izgledam kao neka tinjeđerka u pubertetu.Pokušavala sam sve razne kozmetičke preparate,ništa nije dalo 100% učinka.Nadam se iskreno da bi mi prirodna kozmetika napokon pomogla da pobjedim rat sa …prikaži još!
  • Default avatar -
    meg
    za svoju mješovitu kožu još uvijek (24 mi je) nisam našla kozmetičke preparate koji će mi u potpunosti odgovarati! želim isprobati "prirodu" na svom licu!
  • Default avatar -
    martynna
    "Ljubav prema prirodi, u suradnji s znanošću pretvorena u ljepotu!" - to im je slogan i sviđa mi se! Čim je za prirodnu ljepotu, dobrodošlo je!!!! Stoga se potpisujem za potencijalnog dobitnika poklona!!!! Bottega Verde - hvala unaprijed!!!!
  • Default avatar -
    ikozlica
    Bottega Verde prirodna kozmetika potrebna je meni jer imam dosta osjetljivu kožu i mislim da bi svi ovi prirodni sastojci vaše kozmetike baš odgovarali meni. Dobili bi i povratnu informaciju koliko sam zadovoljna vašim proizvodima. Zahvaljujem!
  • Default avatar -
    nata1978
    moja koža je puna ožiljaka posljedica puberteta i željela bih probati sa ovom prirodnom kozmetikom
  • Avatar Irena031
    Irena031
    Nova godina se blizi.... i mislim da je sada savršeno vrijeme da osvojim ovaj poklon prekrasne prirodne kozmetike.... da pomogne mojoj kozi da bude lijepa, zdrava i da zablista u novogodišnjoj noći... :) Jer ne kazu bez razloga da je …prikaži još!
  • Default avatar -
    polyfsh
    samo pure nature proizvodi pomažu :)
  • Default avatar -
    Kornkel
    Zato što imam suhu kožu koju unatoć svim mojim naporima ne uspjevam nahraniti,a pitam se kako bi i mogla kada si sa svojom plaćom mogu samo priuštiti neke jeftine proizvode koji i nisu od neke koristi,jer sve što je kvalitetno …prikaži još!
  • Default avatar -
    natyy
    želim ju jer je to ono što bi mi pomoglo da mi koža izgura ove hladne dane bez puno napora....
  • Avatar Fishes
    Fishes
    U kriznim vremenima Zdrava Krava misli na nas i sarene poklone za pod bor nam sprema :) Iz Bottege Verde za svakog ponesto da u novoj godini koza nam blista :) Hvala Zdrava Krava, super ste nam :)
  • Avatar ninocka156
    ninocka156
    Prije 3 tjedna počela sam redovito vježbati unatoč magli i hladnim danima, svakodnevno si kuham ručak što mi je bilo iznimno teško izorganizirati se (a kvalitetan ručak mi je jedan od osnovnih preduvjeta za izdržati 10-12sati radni ritam) i pazim …prikaži još!
  • Default avatar -
    vnrg2668
    Mislim da bih ja trebala osvojiti ovaj poklon paket zato što imam jako velikih problema s alergijama koje su uzrokovane kozmetičkim proizvodima, a proizvodi Bottega Verde bi bili pun pogodak za moju osjetljivu kožu.
  • Default avatar -
    fibi58
    zelim razveselit decka za rodjendan!! :) a nemam ni kune.. :D
  • Default avatar -
    ivancica31
    Studentica sam, knjige su poskupile pa tako i školovanje, pa se bojim da bih prerano mogla dobiti bore od sekiracije. Financijski problemi jedne studentice u državi u kojoj nema posla te tako ne može zaraditi dovoljno novca za kvalitetne proizvode …prikaži još!
  • Default avatar -
    Alerys
    Zato sto sam cijelo djetinjstvo provela na dermatologiji zbog neobjasnjivih problema s kozom. Tad sam jos i mogla kupovati skupe medicinske proizvode za kozu koje su mi preporucivali, ali sada jednostavno vise nemam novaca da ih kupujem, tako da moja …prikaži još!
  • Default avatar -
    natasaaa
    Jedna indijanska poslovica kaže: "U biljkama se može naći sva moć ovog svijeta. Onaj koji spozna njihova tajna svojstva postaje svemoćan! " Bottega Verde ima tu moć i koristi najbolje iz prirode. Svi mi se već previše trujemo (kroz razne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ina02
    Mislim da bi bas ja trebala osvojit ovaj poklon paket jer nikako ne mogu naci prikladne proizvide za moju kožu, svaki izlazak iz tusa rezultira suhom kozom koju je tesko umirit. Mislim da bi mi prirodna kozmetika bila najprikladnija za …prikaži još!
  • Default avatar -
    maja76
    I ja i moja mala kćer imamo problema sa suhom kožom. Kako smo se okrenuli zdravoj prehrani baziranoj na sježim namirnicama i prirodnim napitcima, te dužim boravcima u prirodi....pa da probamo i sa prirodnim mazalicama...Hvala!
  • Default avatar -
    daniii
    Bo te ga mi poklonili? hvala <3
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.