Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    nice
    Bok! Uskoro će Božić i svi želimo nšto darovati najbližima. Najčešće se radi o malim znacima pažnje, kojima želimo pokazati da nam je stalo do njih. Voljela bih dobiti ovaj poklon, jer bi ga darovala majci.
  • Default avatar -
    lora_ri
    Pa, pošto sam nedavno zbog članka o kemikalijama u kozmetici pobacala veći dio kremica i sl. proizvoda u smeće ovo bi bio pravo oduševljenje za moju kožu.. Kravice moje tijelo i lice te mole da im daruješ ove divne proizvode..sigurna …prikaži još!
  • Avatar matejamatic
    matejamatic
    Danas je vrijeme krize i recesije, kako za svačiji đep, tako i za svačiju kožu...Obzirom da se radije odričem svega za sebe da bi svom sinu kupila autić, bager ili slikovnicu, tako sam se odrekla i svega za svoju kožu …prikaži još!
  • Default avatar -
    noari
    A ne znam šta reći... Svima nam treba nešto tako dobro i prirodno. Neka ode onoj kojoj će uistinu najviše trebati. Ja obožavam sve prirodno, i ovakve me stvari oduševljavaju. No neću se žaliti kako nemam novaca ili sam bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    tadea
    Željela bih ovaj poklon prirodne kozmetike jer već par mjeseci pokušavam pronaći kozmetiku na prirodnoj bazi koja će mi odgovarati (ne peči me, izazivati crvenilo ...) obzirom da sam postala jako svjesna što stavljamo i unosimo na/u sebe i ozbiljno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Valemar
    Raditi 8 do 10 sati, nakon toga se strčati u prometni kaos i dočepati se svojih 4 zida...ući u kupaonicu...pustiti vodu i uroniti u nezaboravno tuširanje i njegu prekrasnom prirodnom kozmetikom...mmm
  • Avatar leptirka
    leptirka
    Zadnjih nekoliko mjeseci nisam si priuštila kvalitetnu i mirisnu njegu za kožu jer većina budžeta odlazi na potrepštine za bebicu; pelene, odjeća, baby kremice i ulja... tako da poslije tuširanja "posudim" bebinu kremicu ili bademovo ulje. Htjela bih za promjenu …prikaži još!
  • Default avatar -
    bunji
    Od kuda da počnem kad sve je tako jednostavno da me od toga zaboli glava kad se sjetim. Živim u malom mjestu gde je pojam kozmetike za njegu lica nešto ravno NLO-u,toga kod nas nema pogotovo tako raskošne i mirisne …prikaži još!
  • Default avatar -
    SandricM
    imam problematičnu, masnu kožu koja često reagira na kozmetičke proizvode. i onda, kupujem kremice, ulja, emulzije na koje potrošim novaca i novaca kako bi mojoj koži bilo bolje. i zato mislim da bi mi ovaj poklon dobro došao. da se …prikaži još!
  • Avatar DAJANAA
    DAJANAA
    Ukratko..prirodnu kozmetiku koristim još od mladih dana.. imam izraziti suhu i osjetljivu kožu, borila sam se godinama s psorijazom i zahvaljujući prirodi i raznim pripravcima na biljnoj bazi stanje se ponekad poboljša. Tako da sam gotovo pa ovisna o prirodnoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    chiaramarie
    hmmm..kao i svi imam dosta problema s kozom lica i tijela i tesko nalazim rijesenje a zeljela bih to osvojiti jer si uz troje male djecice tesko ponekad mogu priustiti neki skuplji tretman za kremu ili slicno...
  • Avatar mijica9
    mijica9
    a pa ovako.. stvarno ovo hoću, pa nemam pojma bi li se žalila kako nemam love, ili kako sam student, pa štedim na svemu, loša financijska situacija u obitelji i to.. ali kad bolje promislim možda je najbolje da samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    susmrda
    S obzirom da nemam nikog da mi stavi nešto pod bor i razveseli, a stezanje remena mi nedozvoljava takvu blagodat sama sebi priuštim, bilo bi ljepo da me kravica iznenadi darom pod borom i bar ona malo razmazi!
  • Default avatar -
    kksandra
    Iskreno, da ga poklonim sekici koja obožava mirisne i prirodne kremice a nema vremena za nagradne igre.
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Voljela bih da u ove hladne zimske dane ovi čarobni prirodni proizvodi nađu mjesto u mome kupaonskome ormariću.Želim se osječati posebnom,a ovi krasni proizvodi su dio čarolije koja je potrebna mome tijelu:
  • Default avatar -
    moreo
    Vjerujem u moć prirode i njezin učinak pa tako i u prirodne sastojke kozmetike Botega koje upravo iz tih razloga trebaju mojoj koži. Hvala
  • Default avatar -
    JelenaBal
    Moja koža je "koma", suha i dehidrirana, mislim da bi to bilo pravo osvježenje za nju!!! Ma ako ništa drugo važno je družiti se sa vama,a ja imam sinčića Rudija (8 mj.) koji mi svakodnevno napravi novu boru-smijalicu, pa do …prikaži još!
  • Default avatar -
    bree
    Imam 50 g. i zato sada moram izgledati sjajno s kozmetikom Bottega Verde.
  • Default avatar -
    smokvica
    prirodna kozmetika je jedino sto koristim za svakodnevnu higijenu a ovaj pokloncic bi bas pasao za ove burne dane u dalmaciji :)
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.