Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    sun_flower
    Zelim biti dotjerana i mirisna za svog dragog :) Pogotovo kad stanem pokraj Bozicnog drvceta :D ali to je sad vec druga prica..... :D
  • Default avatar -
    strasilica
    Kako zašto? Sigurna sam da mi ovakav prekrasan i bogat poklon nitko neće staviti pod bor...zato ste mi vi jedina nada, da uživam u ovim prekrasnim stvarčicama.
  • Default avatar -
    zoranazugaj
    Mlada sam mama dvogodišnje curice, ... Pošto i ja i moja curica imamo neurodermatitis, svi novci na skupe kremice odlaze za nju. Ponavljam, vrlo skupe! Pošto se radi o prirodnoj kozmetici, vjerujem da je smije koristiti i moja djevojčica. Ovaj …prikaži još!
  • Avatar Water
    Water
    ... ostvarila bi želju sebi i svojim najdražim prijateljicama baš u ovo vrijeme darivanja nek' sve osjetimo blagodati prirodne kozmetike i prvenstveno budemo žene u svoj svojoj ljepoti i punim plućima udahnemo život...
  • Default avatar -
    gzeba
    ...... mlada sam,mislim prosjecna današnja cura koja voli kozmetikui biti lijepa (mislim da nas je vecina takva ma koliko god svi pricali svasta kao nije im bitno ful kako izgledaju ).. imam dobre gene kazu :-)) je mi mama mladoliko …prikaži još!
  • Default avatar -
    zdravapotocnica
    Hvala!!!!
  • Default avatar -
    zoranazugaj
    Hvala!!!!!!!!!
  • Default avatar -
    miro333
    hvala!!!!!!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.