Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    mima11
    Sa prirodnim preparatima koža dobiva najbolje.....priroda prirodi..........
  • Default avatar -
    vesnavb
    Moja sestra uskoro ima rođendan,voli prirodnu kozmetiku a bih ju voljela razveseliti ovim poklonom,stoga pomozite...
  • Default avatar -
    suzika11
    Nikad nisam koristila prirodnu kozetiku jer je puno skuplja od kemikalija koje inače svakodnevno koristimo u njezi. Nešto sasvim prirodno, bez konzervansa oživilo bi moju kožu!
  • Avatar _Lucijaa_
    _Lucijaa_
    Imam izrazito suhu kožu, a i problema sa kožom lica. Teško uspijevam naći kremu koja mi savršeno odgovara, donedavno sam koristila Avene emulziju za lice, s time je i cijena relativno visoka.
  • Default avatar -
    Denivulama
    Zovem se Daniela Vulama i obožavam prirodnu kozmetiku,osobito ako je tako kvalitetna kao Bottega Verde i voljela bih je isprobati.Momentalno sam u nemogučnosti kupiti si kozmetičke proizvode takve vrste jer sam bila na jednoj operaciji i moram mirovati nekoliko mjeseci,pa …prikaži još!
  • Default avatar -
    daca2
    Draga moja zdrava kravice, jako sam nesretna jer u ovim teškim vremenima ne uspijevam si ništa od kozmetike kupiti jer sam jedna nezaposlena mamica s četverogodišnjim djetetom, kojemu pokušavam pružiti što više i sebe zakidam u nekim stvarima. Tako bi …prikaži još!
  • Avatar Katy23
    Katy23
    Zato što vjerujem da nam upravo priroda daje ono najbolje, bilo kroz prehranu, bilo kroz kozmetiku - kod svih drugih proizvoda nažalost lako nađemo neku zamjerku ili nedostatak, no samo prirodna kozmetika našoj koži daje njegu, zaštitu, ljepotu, ali i …prikaži još!
  • Default avatar -
    modus123
    baš se gledam u ogledalo i vidim netaknutu prirodu-kosa mi je poput slame,koža hrapava ko hrastova kora,ruke crvene i ispucane ko crljenica nakon dugotrajne suše,..samo iznutra grije me toplina poput malog sunca i nada da ćete baš mene nagraditi prirodnom …prikaži još!
  • Default avatar -
    marija48
    Razlog za prirodno je moja psorijaza, a za kozmetika je da sam žena.
  • Default avatar -
    zenicadaca
    Draga Zdrava kravo-a, kako se bliži blagdansko vrijeme, i kako nisam pri najboljem imovinskom stanju, voljela bih osvojiti ovaj poklon paket kako bi svojoj dragoj mami poklonila barem mali znak pažnje za sve što je za mene učinila povodom blagdana …prikaži još!
  • Default avatar -
    zammy2708
    Zato što sve više i više pazim što unosim u svoje tijelo i što stavljam na svoje tijelo.
  • Default avatar -
    Ecume
    Ja sam idealan kandidat jer želim paziti svoju kožu kao da je na UNESCO-voj listi, a to je definitvno moguće uz ovu vrhunsku kozmetiku!
  • Avatar helena96
    helena96
    Željela bih dobiti ovaj paket prirodne kozmetike jer ne vjerujem da se ljepota može očitati samo izvana,ona se očituje izvana jer ju mi tretiramo iznutra,ako je tretiramo.Moja koža je mlada i podložna mngim infekcijama uzrokovanim vanjskim utjecajima.Nadam se da ovakve …prikaži još!
  • Default avatar -
    estefanija22
    Užasno, ali stvarno užasno jako bi željela dobiti ovaj paket,evo taman za svetog Nikolu, jer tada mi najbolja prijateljica ( Nikolina) ima imendan, a ona je luda za prirodnim stvarima i ovaj paket bi dobro došao za staviti u čizmicu …prikaži još!
  • Default avatar -
    ajde
    ja već nekoliko godina koristim kozmetiku sa isključivo prirodnim sastojcima jer me standardna kozmetika počela smetati, koža mi je bila iritirana i uvijek nešto masna i sl. Nema šanse da stavim na lice nešto drugo.
  • Default avatar -
    valencia72
    Prije dva mjeseca prošla sam mukotrpnu operaciju koljena, težak oporavak i terapije za vrijeme kojih nisam imala vremena, mogućnosti ni volje posvetiti se njezi lica i tijela.Moram priznati da je moja koža to itekako osjetila.S obzirom da sljedeći mjeseci idem …prikaži još!
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Obožavam prirodu,živim na selu i uživam svim čulima,no kozmetika i njega se ne uklapaju u moju životnu idilu jer je teško,gotovo nemoguče pronači preparat koji je na prirodnoj bazi. Stoga bih rado ovaj prirodni paketić tako da upotpunim svoju životnu …prikaži još!
  • Default avatar -
    LinaKarolina
    Bottega Verde je linija kozmetike za prirodnu ljepotu i to me osvojilo na prvu. Prirodni sastojci na kojem se temelji je veliko blago i stvarno neznam tko si ne bi poželio nešto tako dragocjeno i kvalitetno za svoju kožu koju …prikaži još!
  • Default avatar -
    mpetr620
    Zato jer sam žena i jednostavno rečeno, jer ja to zaslužujem!
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.