Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    BBOBBICA
    Htjela bih biti sretnica koja će dobiti poklon paket, jer ću taj poklon paket darivati svojoj snahi . Ona čeka bebu, a prirodna njega kože je uvijek bitna, najviše trudnici za izgled i održavanje zdrave kože , te prirodnim sastojcima …prikaži još!
  • Avatar dubicm
    dubicm
    Biti ću iskrena u svojim željama.Zato što sam žena, prirodna i tražim prirodno, baš kao što je prirođeno nama ženama:)) pozz
  • Default avatar -
    mmirka
    Ja bi trebala osvojiti poklon paket jer ću proizvode velikodušno darovati svojoj koži i tijelu,oni će to najbolje znati cijeniti!!!! <3
  • Avatar bobbyj
    bobbyj
    redovito igram nagradne igre kod vas i još me redovitije zaobilaze... pa idem probati još jednom. kozmetika Bottega Verde je nešto što bih svakako voljela probati,jer do sada nisam. čula sam puno dobrih kritika, a najviše me zainteresiralo to što …prikaži još!
  • Avatar medoKartonski
    medoKartonski
    Mislim da bih trebala osvojiti ovu nagradu jer ću uskoro postati majka i vjerujem da će mi biti potrebna sva kozmetika da izgledam dobro zbog ne spavanja, drugačijeg ritma itd ... A i znate onu foru ako ne ispunite trudnici …prikaži još!
  • Avatar kattyc
    kattyc
    moja kćer je luda za ovom kozmetikom, pa iskreno ovo igram za nju jer u svojim godinama mogu možda još popraviti koju boru,ali ne nadam se čudu. s obzirom na njen naporan posao, troje djece, šlampavim i nedoraslim mužem (bez …prikaži još!
  • Default avatar -
    tammy_22
    Dani u knjiznici, noci nad knjigom, lice podbuhlo, koza izmorena. Novaca za ovakve peparate, naravno, nemam, pa se nadam da ce me Zdrava Krava razveseliti darom :)
  • Default avatar -
    doroteica
    Najbolja prijateljica mi je poklonila Bottega Verde gel za tuširanje, mlijeko za tijelo i kremu s mirisom kokosa. Nakon korištenja ovih divnih stvarčica shvatila sam što znači "prirodno". Često čitamo i čujemo "prirodna kozmetika", ali od prirodnog ni "p", ali …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Ovaj poklon paket je doista prekrasan. Moja unuka, brucošica jako puno uči i pod velikim je stresom. Dobiva petice iz položenih kolokvija. Baka je najsretnija na svijetu, ali se i jako boji za svoju ljubimicu. Stres je vidljiv na njenom …prikaži još!
  • Default avatar -
    samac555
    Imam jako slabu i tanku kosu i to mi predstavlja jako velik problem. Susjeda mi je rekla da ima za mene nešto nježno i dobro. Dala mi je šampon za kosu Bottega. Nakon pranja kose imala sam onaj jako dobar …prikaži još!
  • Default avatar -
    Emilly1
    Teško da ću biti jako kreativna, al prva jutarnja kava uz članak zdrave krave, kud ćeš bolje... A da mi je još malo prirodnog , pa dubinskog, pa baršunastog, pa protiv starenja i još sve na poklon, ma već sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanjetka
    imam 33 godine i jako suhu i netolerantnu kožu.radim noćne smjene što još više iscrpljuje i dehidrira kožu i čitav organizam.voljela bi osvojit botegga verde paket.pusa.pozz
  • Default avatar -
    vesna_lucko
    Zašto mi je potrebna prirodna kozmetikaBottega Verde? Vrlo jednostavno, svake večeri voljela bi se kupati s gelom za tuširanje i kupanje s arganovim uljem i mlijekom irisa, oprati kosu nježnim šamponom s ekstraktom slatkog badema, te nanijeti baršunastu kremu za …prikaži još!
  • Avatar gogz
    gogz
    Ova mi se kozmetika čini odličnom za moju kožu. Koža lica mi je osjetljiva, pa mi često kreme više odmažu nego pomažu - koža mi reagira na svaki "neprirodni" sastojak u poznatim kremama, dok su neke prirodne kreme toliko teške …prikaži još!
  • Default avatar -
    isollea
    Lagala bi kad bi rekla da mi je baš baš potrebna, ali neću lagati kad kažem da bi je baš voljela isprobati i da mislim da će učiniti čuda za moju kožu.
  • Default avatar -
    ticko
    Jako volim proizvode za njegu tijela, volim sve isprobati, jednostavno guštam u tome
  • Default avatar -
    asparagus
    Od Bottega Verde sve 100% prirodno je, i zato na kožu stavljati sigurno je.... jel tako? imam osjetljivu kožu, sklonu seboreji prilikom promjene godišnjih doba, u stanjima stresa, također mi se pojavljuju mrlijice (hiperpigmentacija) od sunca, a i borice su, …prikaži još!
  • Default avatar -
    pero2001
    Mnogi proizvodaci preparativne kozmetike hvale se prirodnoscu svojih proizvoda i onda ja naivac nanesem odredenu kremu na lice i zapecka me koza, ili stavim dezic pa dobijem plikove. Pravi sam tester na kemikalije i voljela bih testirati i ovu finu …prikaži još!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Prirodna kozmetika uvijek je najbolje rješenje za kožu i osobno preferiram upravo takvu kozmetiku. Isto tako, moja je koža prilično nezahvalna za njegu i uglavnom je jedina kozmetika koju podnosi je ona s prirodni sastojcima... tako da bi ove kreme …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.