Komentari 308

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    imra
    Draga zdrava kravice... istinski me razveselilo vidjeti da se Bottega Verde širi i na hrvatsko tržište. Uz ime ove tvrtke vežem uspomene na prve susrete sa ženstvenošću i senzualnošću. Sa svojih shopping pohoda na sjevernu Italiju, mama je često donosila …prikaži još!
  • Default avatar -
    luncika
    Draga moja Zdrava Krava.BUdući da se bliži Božić i stiže nam djedica Mraz..koji će mene NAVELIKOO zaobići(nisam baš bila dobra)..bila bih sretna kad bi me barem tvoj poklon dočekao. Istina ove godine previše sam papala,psovala muža naveliko...derala se na klince,čak …prikaži još!
  • Default avatar -
    sogica
    jako volim i cijenim prirodu-mislim da priroda ima lijek za sve naše bolesti i da od nas traži samo poštovanje i trud da sva silna bogatsva koja nam daje poštujemo.Obožaavam prirodnu kozmetiku jer znam da smo dio prirode i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogatstvo
    moja žena jako voli prirodnu kozmetiku,a ja jako volim nju i zato ovo želim osvojiti da je razveselim
  • Default avatar -
    antika
    Ovo je paket za mene. Baš za mene! Trebate dokaz? Darujete nam dubinsku hranljivu kremu za lice - a ja skoro sat vremena pješaćim do posla, nakon par mjeseci takvog pješaćenja ove zime, lice će mi izgledati kao nečija peta. …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivana_0018
    Zato jer moje tijelo podhitno treba prikladnu njegu koju najbolje pruža prirodna njega. I osim što je sve prirodno, ima i fantastične mirise. :)
  • Default avatar -
    natko1
    Bliži se Božić i ovo bi bio moj idealan poklon, a i moj muž bi se spasio.
  • Default avatar -
    yellow_rose
    Mislim da su naše bake zdravije živjele jer su upotrebljavale samo proizvode iz prirode. Još pamtim priče moje bake kako se nekad na selu pravio domaći sapun... Fascinira me kako je malo sastojaka potrebno za tako neku prirodnu stvar. Danas …prikaži još!
  • Default avatar -
    kicko12
    Hej pozdrav! Voljela bih probati kozmetiku na prirodnoj bazi jer do sad nisam imala priliku. Jako sam svijetle puti, skoro prozirne i svaki nedostatak mi se vidi, kako na licu, tako i na tijelu. Što se tiče lica jedino što …prikaži još!
  • Default avatar -
    atebazile
    zato što sam veliki fan zdrave krave. I besplatno vas promoviram offline prijateljicama i poznanicima. Svima vas hvalim, govorim im da svi mogu pronaći razne zanimljivosti na vašem portalu. I da igram sve vaše igre, a vi mi za uzvrat …prikaži još!
  • Default avatar -
    zrinsc10
    Ne znam od kuda bih počela...znam da su kukanja kako loše izgledamo i nemamo novaca već klišej...no zaista je tako. Rodila sam prije 4 mjeseca,neopisiv osjećaj,živjela sam za dan kada ću postati majkom...no trudnoća je ostavila tragove,10kg viška,celulit,strije...kad se pogledam …prikaži još!
  • Default avatar -
    karolina35
    kao i svaka zena volim njegovati kozu svog lica, izgledati lijepo i privlacno, vecinom koristim kremice na bazi prirodnih sastojaka, nezaposlena sam i jako jako bi me razveselio jedan pokloncic za moj 36. rodjendan koji punim 01.01.2012. HVALA!!!!!!!!
  • Default avatar -
    dumai
    Voljela bih se razmaziti u čarima prirodne i mirišljave kozmetike, da moja koža doživi ekstazu nježnosti. I zbilja mislim da zaslužujem taj poklon jer sam mama 24 sata,žena,kućanica,poslovna žena,najbolja prijateljica,ljubavnica i savjetnica i svi samo traže,traže,traže...a ponekad poželim samo 5 …prikaži još!
  • Default avatar -
    sanchy8
    Jako me vesele nagrade zdrave krave, želim ovu prirodnu kozmetiku Bottega Verde. Pitate me zašto, reći ću Vam sada, koja žena ne želi biti lijepa, njegovana i mlada? Važnost ljekovitog bilja poznata nam je svima, koliko samo kvalitetnih proizvoda u …prikaži još!
  • Default avatar -
    brokula0709
    Zašto želim ovaj proizvod..Bit ću iskrena,obožavam kozmetiku pa je pravo pitanje zašto ne??!!Kao i svaka žena,bila bi presretna kad bi dobila..
  • Default avatar -
    rhema81
    Biti lijepa to je san svake žene, a Zdrava krava ima riješenje, ovaj tjedan zastao mi je dah, kada sam vidjela čime dariva nas. prirodna kozmetika Bottega Verde priželjkujem ju potajno za sebe. Moja koža bi se tad razmazila , …prikaži još!
  • Default avatar -
    arne
    Voljela bih darovati svojoj koži takvu prirodnu kozmetiku jer vjerujem u odgovornost prirode,bezuvjetno. Poštovanje
  • Default avatar -
    marija_92
    Zašto ja? Možda da pitam a zašto ja ne? Mlada sam (čitaj: relativno mlada) i takva želim ostati. Volim prirodnu kozmetiku , a sad mi se pruža prilika da ju osvojim bolje rečeno dobijem na poklon, jer uskoro ulazimo u …prikaži još!
  • Default avatar -
    bramasole
    zato što mojoj koži je potrebna kvaliteta, ašta ima bolje od prirodnekozmetike i još kad je to prirodna kozmetika Bottega Verde,protkana mirisnim notama...samo ime pustinjski jasmin me odvodi u mslima nčari putinje i ručeg pijeska tko ne bi volio da …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivanika
    Želim obnovu svoje kože ali samo prirodno dolazi u obzir stoga...
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.