Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar xxshygirlxx
    xxshygirlxx
    Moje najdraže povrće je zelena salata.Jako je ukusna i puna je vlakana.Jedno je od povrća koje većina ljudi voli i super je korisno za naš organizam.Može se pripremati na razne načine kao predjelo uz mnoga jela. A najdraže voće mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Carmen2
    Moje najdraže voće i povrće počinje sa najvažnijim slovima koja kada se spoje u jedan pojam daju odgovor zašto mi je najdraže. Z - zelena salata D - dinja R - rajčica A - avokado V - višnja Lj - …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sprig
    Jagode sa šlagom,borovnice u sladoledu,višnje u kolačima...su moje omiljene doze sa vitaminima:-) Šalim se naravno,iako i u tom obliku ovo voće volim.Odrasla sa bakom i djedom na selu,u izobilju prirodnog i domaćeg posađenog voća i povrća,nisam ni mogla drugačije nego …prikaži još!
  • Default avatar -
    DanielaM
    Neznam šta je vama to kreativno ali ja ču iskreno . Od kada znam za sebe volim Jabuke ukusne sočne i domače iz mog vrta koje nikada nisu prskane i te iste jabuke dajem mojoj djeci koja uživaju u okusima …prikaži još!
  • Default avatar -
    marinalevanic
    Nisam baš neki stvaraoc stihova ali volim papati zdravo samo da mi je novčanik malo puniji pa da kupim sve što je fino i zdravo !!! mrkvica peršin celer luk i kelj nerazdvojna braća za finu juhicu , špinat i …prikaži još!
  • Default avatar -
    didi042
    Najdraze voce u mojoj obitelji su jabuke I to zlatni delises. Cak je i nasa labradorica luda za njima. Volimo zapoceti dan sa svjeze iscjedjenim sokom od jabuke i zavrsiti ga sa jabukama za veceru. To je bilo prvo voce …prikaži još!
  • Default avatar -
    miljacmaljevac
    Banana ,ta prekrasna žuta ljepotica Moja draga i slatka prijateljica. Kada sam sretna meni se smiješi Tužna li sam ona me tješi. Moj je gladni stomak toliko voli Kada je nema on me tužno boli. Poslije doručka,ručka,večere uvijek jedna plane …prikaži još!
  • Default avatar -
    sia789
    Ugledah na polici, kako se narančasti krasno, odlučih da ga probam - oho, pa još k tome je i slasno! Bilo je tako slatko - kao med, i odjednom shvatih da nađoh dostojnu zamjenu za sladoled! Da to nije ni …prikaži još!
  • Default avatar -
    jela27
    Brokula! Moje najomiljenije i najzdravije povrće! Još kad ju spremi mama - njam !
  • Default avatar -
    mrzim_korisnicko_ime
    Najbolje voce mi je jabuka, osim sto je na trzistu dostupn cijelu godinu, sadrzi 90% vode u kojoj su otopljeni svi ostali sastojci i kroz nas organizam prolazi u roku od 15-20min. Od povrca najdrazi mi je spinat, jer znanstvene …prikaži još!
  • Default avatar -
    dudilo
    Držat ću se zadanog pitanja, te odgovoriti da mi je najdraže povrće češnjak, Znam da je to pomalo neobično, jer češnjak nije mnogima ukusan i po volji, no meni je, upravo češnjak izvor zdravlja. Reći ću samo da sam dijabetičar, …prikaži još!
  • Default avatar -
    fames20
    Rajčica! Ne znam što me toliko privuklo, ali obožavam rajčice otkad znam za sebe. Kad sam bila mala moji su uzgajali rajčice iza kuće i sječam se kad sam slučajno jednu stabljiku slomila da sam plakala skoro cjeli dan i …prikaži još!
  • Default avatar -
    kora40
    najdraže voće su mi jabuke jer volim njen okus, miris,oblik...Jabuka mi obilježava svaki dan jer prvi obrok u danu svakako ima jabuku, najčešće narezanu sa narančom i bananom. i da se razumojemo svaka jabuka nije dobra;ako ne miriše nije dobra;ako …prikaži još!
  • Avatar sarajaa
    sarajaa
    Ja sam djevojka sa sela.Odrasla sam u čistoj prirodi gdje sam jela najzdravije voće i povrće.Od malena su mi voće i povrće omiljeni i nezamisliv mi je dan bez njih.Najdraže su mi jabuke jer je to voće koje me osvježava …prikaži još!
  • Avatar sarafina
    sarafina
    ...na teške muke sad ste me stavili...zvuči tako divno...gomile voća...več ih zamišljam..ali zašto muke pitate se...pa kako da kažem što mi je najdraže...e to su muke...jabuku jedem svako jutro..na dijeti sam i izgubila sam deset kila za 40 dana,dakle jabučice …prikaži još!
  • Default avatar -
    remenarka
    Suprug i ja volimo svo voće i povrće pa smo tako naučili jesti starijeg sina (sad će 3g), a nadam se da ćemo učinit isto i s mlađim (5mj) koji će s papicom krenuti upravo ovih dana. Iskreno, javljam se …prikaži još!
  • Default avatar -
    puma
    Rajčica i češnjak, moji su favoriti obožavam jedno i drugo iako to večini izgleda ludo
  • Default avatar -
    KSrsic
    najdraže su mi jabuke i plave šljive, raskaljane, starinsko voće, a ne moderno uvozno voće i povrće za koje ne znam ni kako se jede
  • Default avatar -
    romana90
    Ako netko mudro radi, i o zdravlju brinut hoće, taj će često na meniju, imat voće i povrće. Vrste voća i povrća, na izboru puno ima, al ipak su kao svagdje, neki prvi među njima. Usred voća jabuka je, k'o …prikaži još!
  • Default avatar -
    smokvica
    ja ovu nagradnu naj radije nebi igrala jer mi je ponižavajuča,zašto smo došli u takvu situaciju da moramo igrati nagradnjaču da osvojimo voče oče li tako uskoro biti za kruh i mlijeko?večina bi vas se složila ma nečemo sad o …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.