Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Katy23
    Katy23
    Koje povrće odabrati sada Razmišljam, a ništa mi na pamet ne pada Ali sjetih se jednog koji mi život spašava Svojim osvježenjem postaje poslastica prava Tako ga jedem ljeti u obliku svježem A zimi ga ravno iz teglice kiselog režem …prikaži još!
  • Default avatar -
    fliska
    Najdraže voće su mi jagode koje vrlo uskoro stižu i to me jako veseli, naročito one iz vrta, domaće i mirisne. Obožavam ih u svakoj kombinaciji, bilo kao sok, frape ili u kolačima. Volim ih jer su zdrave a uz to ukusne i fine.
  • Default avatar -
    margot023
    J edra imam kao brod, A crveno moj je obavezni dress code. G rmić mali moj je dom, O dlična sam s čokoladom! D a imam pjege znaju svi A tko sam, pogodit ćeš ti!
  • Default avatar -
    tinalj
    Najviše volim čili paprike jer što su ljuće to su zdravije
  • Default avatar -
    zvone38
    Od voća najradije jedem breskve! Kasno ljeto, one fino hladne iz podruma, ma nema bolje! No priznam da ih jako malo jedem, a i voce opcenito. Jednostavno nemam tu naviku, zato i imam 100+ kg. u 4mj ove godine sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    kamilica1
    Volim jesti svo voće i povrće i stalno je u mojem jelovniku. Najomiljenije voće mi je kivi iz jednog jako zanimljivog događaja i baš zato ga naprosto obožavam jesti, jer me podsjeća na djetinjstvo. Kada sam imala 4 godine završila …prikaži još!
  • Default avatar -
    Olja2
    U mom hladnjaku uvijek voća i povrća ima bilo da je proljeće, ljeto, jesen ili zima najviše ih konzumiram naravno ja to je moja opsesija. Prije sam jela svakakvo smeće pa skužila tako dalje neće u pitanju su bile masnoće, …prikaži još!
  • Default avatar -
    lunka
    Stvarno mi se tesko odluciti koje bi to voce i povrce bilo kada volim apsolutjerno sve.Sportasica sam koja voli zdravu prehranu, i uvijek uz sebe voce i povrce moram imati.Sretna sam sto mi mama ima vrt i povrce koje mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    boarder
    MANGO!!! jer je fin, zdrav, posebnog okusa, pun vitamina... fin je i kao sok, fin je i u salati sa ostalim voćem.. toliko ga volim da ga ponekad pojedem i dva dnevno
  • Default avatar -
    Ursulaa
    Moje omiljeno povrće je mrkva. Smiješnog je oblika, vesele narančaste boje i uvijek je ima. Može se jesti kuhana i sirova, za doručak i večeru, na poslu i kod kuće. Volim ju stavljati u lonac, u jutarnje shake-ove čak i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Neliel
    Moje najdraže voće su jagode - možda većinom jer me uvijek podsjete na moju baku koja me naučila puno toga kad sam bila mala pa sam tako uvijek strpljivo i pomno pratila sve njezine trikove oko presađivanja jagoda, stavljanja crne …prikaži još!
  • Default avatar -
    scalia
    Moje omiljeno povrće je krastavac i to još od najmlađih mojih dana.Djed je imao vrt i sjećam se kao danas uz brojno voće i povrće tu su bili i krastavci.Ima jedna anegdota vezanu uz moje omiljeno povrće,kada sam išla u …prikaži još!
  • Default avatar -
    mayakoo
    Cikla je moj favorit !!! Od lišća do ploda. Prava bombica. Njezina intezivna boja često mi posluži kao tempera, tako da moj tanjur uvijek bude veseli i šareni. Od kada u meni živi mali zloćud, voće i povrće uvijek je …prikaži još!
  • Default avatar -
    maribel_mama
    Banana je moje voće. Žuta boje koju obožavam, super ukusan okus koji osvaja. Posebno ju volim ljeti, jer i ona mene voli - kad me komarac ubode, protrljam unutrašnjost kore banane po ubodu i barem se nakratko riješim osjećaja svraba. …prikaži još!
  • Default avatar -
    pepytaf
    Najdraže voće mi je limun.Zašto ?Odličan je čistač organizma,sjajan za metabolizam,izvor vitamina C.Limun cijedim,ocijeđen stavljam u toplu vodu,i dodajem naribanu koricu.Koristim ga i u maski za kosu i kožu lica.Savršen!:) Zbog problema sa zeljezom,najdraze povrće postala mi je cikla.Pravim sok …prikaži još!
  • Default avatar -
    flame76
    Teško pitanje! Voće obožavam i tu mi se teško odlučiti za omiljeno između bresaka, lubenice, jagoda, ananasa i mandarina jer svako ima poseban okus, a najdraže povrće mi je definitivno krumpir zbog tisuću načina na koji ga mogu pripremiti, a …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.