Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MEAH
    Moje najdraže voće je banana, jer mi je ona uz jogurt početak dana, i daje mi energije tijekom cijelog dana:)
  • Default avatar -
    spetrovic
    Boje svakog dana za zdravlje Za početak dana - banane i jagode Za ručak - zelena salata, paprika, rajčica,grožđe Za večeru - tikvice, brokula, šampinjoni, jabuka
  • Default avatar -
    MaryJane31
    Moje najdraže jagode.Da to bi bio moj odgovor. Jagode me vraćaju u moju najraniju mladost, jer kako moja majka kaže, tamanila sam ih kao luda već sa par mjeseci života, odkuda je i potekao nadimak, koji mi je mama dala, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Cathy_r
    Moje najdraže povrće je češnjak- tako malen i neugledan, često zanemarivan, a tako moćan i pršti od zdravlja! Volim ga jer se koristi u malim količinama i služi kao prirodni antibiotik (zamišljam ga kao malog žilavog ratnika koji se bori …prikaži još!
  • Default avatar -
    tomica11
    Ja sam otac djevojčice s posebnim potrebama i zbog njezinog,a i naseg zdravlja svakodnevno konzumiramo voće i povrće.LIMUN nam je glavna stvar u sprećavanju mokraćnih infekcija.KORJEN PERŠINA,limun,med i maslinovo ulje najbolji su prirodni lijek za sprečavanje bakterije e.colli.ČEŠNJAK je prevencija …prikaži još!
  • Default avatar -
    depikolina
    Obožavam zelenu salatu! Mogla bih ju jesti za svaki obrok, i to samo nju. Ipak, iz straha da se ne pretvorim u kravu, konzumiram i drugo voće i povrće. Mu mu
  • Default avatar -
    midge
    Mogu biti svih boja i nijansi, raznih oblika, mirisa i okusa. Ja sam neodoljivi sastojak gotovo svih jela, bile to salate, predjela, glavna jela, deserti. Bile to posebne prigode ili svakodnevni obroci. Mogu biti poslužena za zajutrak, doručak, ručak ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    Pauline
    Ja volim svo voće i povrće,al ako baš moram birat najdraža mi je banana od voća i mrkva od povrća,a usto su i pune dobrobiti,banana je poznati lijek protiv mnogih bolesti poput depresije,mamurluka,jutarnjh mučnina,štiti od raka bubrega,dijabetesa,osteoporoze...sadrži vitamin B koji …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mia64
    Kad me pitate za najdraže voće i povrće to je kao kad su pitali mornara da li najviše voli crnke, plavuše ili brinete, on je odgovorio:DA. tako i ja odgovaram; da sve zeleno, žuto naranđasto, crveno, bijelo, slatko, gorko, kiselo, …prikaži još!
  • Default avatar -
    fljeki
    Moje omiljeno voće je banana jer mi od nje raste snaga.Bilo ljeto bilo zima ona je uvijek jednako fina.Može u kolač,sladoled,smoothie i nitko nece da se zbog toga ljuti.Ah,kad bi barem banane u mom vrtu rasle ne bih skladala ove …prikaži još!
  • Default avatar -
    allexsis
    Moje omiljeno voće je kivi , pun vitamina , željeza , ma da ne pričam koliko je dobar, uz njega sve drugo voće dolazi u obzir na drugo mjesto . Povrće : mrkva i cikla . Dnevno obavezno imam jedan …prikaži još!
  • Default avatar -
    parisien
    moj moto cijeli život je:pogledati u zdjelu sa voćem i reći:dobar dan moje drago rajsko voće,volim svako od vas i ne mogu izabrati najdraže! zato uzimam tebe jabuko!! Otvorim frižider,dođem na tržnicu i nađem se u debelom problemu! što kupiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    DDoll
    Malina umjesto konzervansa punih pralina! :D Obavezno ih stavljam na vrhove prstiju i grickam poput djeteta hhh
  • Default avatar -
    sanjaluc
    Nije li najljepši odgovor mog djeteta koje kaže da je to teško pitanje i da jako voli sve voće, a možda su joj malo draže jagode i banane!!!
  • Default avatar -
    mango025
    Zaista obožavam svo voće i povrće, ali kao najdraže voće, odnosno povrće izdvojila bih lubenice, nedvojbeno. Zašto baš lubenice? Zato što su osvježavajuće, jako ukusne, odličan su izvor tekućine, pogotovo za ljetnih vrućina kada moramo biti svjesni da nam je …prikaži još!
  • Avatar BIK78
    BIK78
    Banana mi je najdraže voće i paše mi u bilokoje doba dana, čak je i vozim u ruksaku na biciklu u slučaju da mi padne šećer. Od povrća najviše volim tikvicu jer paše uz svaku kombinaciju jela i iako je …prikaži još!
  • Default avatar -
    Zvjerkica
    Moje nadraže povrće je špinat. Volim ga od malih nogu. Za to je i zaslužan Popaj, voljela sam ga gledati. I još kada sam vidjela da je jak pomoču špinata dao mi je jaču volju za špinatom. Obožavam špinat, mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    teica89
    Voće i povrće(ViP), najbolje je koje?! Odabrati ne znam ni sama, obožavam sve po redu, svih oblika, veličina, boja, slatkih, gorkih, kiselih i slanih aroma. Kupujem i kuham rado sama, bez povrća ništa, zdjela salate uvijek se druži s nama! …prikaži još!
  • Default avatar -
    libe
    Penzićima jabuka na dan, jagoda i trešnja,već je san, krumpir nama snage daje, sam da vreća duže traje. Pet obroka povrća na dan, nam je danas utopija i ko što rekoh, puki san. A tek voće,srce tuče, na istinu ovo …prikaži još!
  • Avatar Veggies
    Veggies
    Povrće, povrće, jede tko hoće, al voće slatko jede svatko! Kalija puna, banana žuta meni najdraža, voćna ruta. Pet na dan, pet na dan to je recept za dobar dan!🍌
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.