Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tagasparic
    Moje najdraze voce je ananas jer je vrlo zdrav i bogat enzimima vaznim za sintezu proteina :) To mi je vrlo vazno jer se bavim sportom :)
  • Default avatar -
    mazaluna
    Najdraže voće ide sa godišnjim dobom.JAGODE,TREŠNJE,LUBENICE GROŽĐE JABUKA KESTEN ISTO I POVRĆE MLADI LUK ŠPINAT,SALATA CVJETAČA GRAH
  • Default avatar -
    mamakarmen
    Moje najdraže voće su trešnje. Pričala mi mama .....Imala sam 3 godine i s tatom sam išla posjetiti upravo rođenog bracu u Zajčevu bolnicu.Mama je dala tati kroz prozor bebu.Ja sam ga poljubila i dok nisu gledali, dala sam mu …prikaži još!
  • Default avatar -
    dajanaj
    moje najjjdraze voće su jagode trešnje .šljive banane jabuke grožđe i lubenica
  • Default avatar -
    marina33
    Moje najdraze povrce je karfiol.Nekima smeta njegov intenzivan miris kod kuhanja(npr. mojim ukucanima, kad me uhvati pa ga jedem dan za danom),al jednostavno ga obozavam prelivenog vrhnjem,i uvijek uzimam najvecu cvjetacu koju nadjem u ducanu:-)
  • Default avatar -
    gogilix
    Redoslijed ide ovako najdraze voce za jutro je sok od svjeze iscijedene narance,banana je voce za svaki dan i za bilo koje doba dana.Jagode za ulazak u ljeto a lubenice za utazivanje zedji ljeti. Od povrca zelena salata bez koje …prikaži još!
  • Default avatar -
    mamakarmen
    Volim sve povrće ali najviše mrkvu Ispričat ću vam jednu kratku priču.Pedijatri su mi rekli da bi trebala dati žličicu soka bebi od 4,5 mjeseca.Kupila sam kilu mrkve, narendala ju, stisnula preko gaze i napunila cijelu staklenu bočicu od 200 …prikaži još!
  • Default avatar -
    marina1990
    Ja sam pravi mali-veliki ljubitelj voća, rado se na mom tanjuru nađe i porcija povrća. Jednu jabuku pojedem svaki dan, jer ona tjera doktora van. Toga se ja u svom životu držim, i čini mi se djelotvornim. Ujutro uz jogurt …prikaži još!
  • Default avatar -
    voceipovrce
    kiša pada, grmi, sijeva, ali voća i povrća nema da nema. Obožavam proljeće, boje svih vrsta i nijansi i zato volim povrće i voće koje me uvijek podsjeća na ovo prekrasno godišnje doba koje nas budi i diže iz zimskoga …prikaži još!
  • Avatar eleja
    eleja
    Obožavam papriku, jednostavnu je volim u svakom jelu, sirovu kao dio raznih salata ili pečenu,kuhanu u tradicionalnim jelima, zakiseljenu za zimnicu ili osušenu kao začin.Pogotovo volim crvenu papriku, njezin slatkasti okis, tako da sam se jednom usudila napraviti čak i …prikaži još!
  • Default avatar -
    ayvanna
    Moje najdraže voće su dinje,kad je sezona jedem ih svaki dan. Moja susjeda je dvije godine uzgajala dinje za daljnju prodaju i naravno ja sam radila kod nje... spojila sam ugodno s korisnim...kada smo imali pauze za odmor jeli smo …prikaži još!
  • Default avatar -
    msaric5
    Omlet s mladim lukom, špinat na mlijeku, blitva, grašak i mrkvica, berba gljiva nakon kiše, šparoge skrivene u travi, crvene rajčice i zeleni krastavci…kako se opredijeliti samo za jedno kada me sve to podsjeća na djetinjstvo, odrastanje i bakin vrt. …prikaži još!
  • Default avatar -
    bogatstvo
    Najdraža voćka oduvijek mi je jabuka-simbol zdravlja,ljubavi i bogatstva.Bogata zdravljem,a tako skromna,jeftina,dostupna,u raznim bojama od žute,zelene do neododljivo crvene sa sjajnom glatkom,napetom kožom ili pak s točkicama i rupicama od crvića. Bilo gmo ili prava domaća,bilo s drveta iz susjedovog …prikaži još!
  • Avatar Marie_Stromwick
    Marie_Stromwick
    Najdraza mi je oduvjek bila naravno,banana.Zute,vesele boje,pomogla mi je kod depresije i kod anemije.Svaki dan pocinjem bananom.Slatkog,bogatog okusa uvjek zasladi moje jelo,bez obzira na koji nacin i kako je spremila.Obozavam smoothie od banane i kiwia.Sladoled od banane i tamne cokolade …prikaži još!
  • Avatar YellenaBM
    YellenaBM
    Moje najdraže voće su datulje. Smatraju se najzdravijim voćem na zemlji, iznimno su ukusne i fine, tako da su mi uvijek pri ruci kada me uhvati želja za slatkim. Izvor su prirodnih vlakana i pridonose normalnom radu crijeva. Bogate su …prikaži još!
  • Default avatar -
    cuco
    Nemam omiljeno voće i povrće,zato što volim SVE-tajna zdravlja i ljepote i jest u raznovrsnosti!Bilo bi idealno kada bih mogla imati samo sezonske namirnice;zato što su u to vrijeme najbogatije hranjivim tvarima,ali kao i uvijek u životu ali,uvijek nešto fali! …prikaži još!
  • Default avatar -
    beauty_pill
    Moja je kuharska filozofija prilično jednostavna, vodim se time da mi obroci budu šareni, tj. da se sastoje od barem tri-četiri različite boje. Zato se na mom tanjuru uvijek nađe svakojakog povrća, a da i ne pričam o tome što …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lagomera
    Obožavam voće i povrće,ali ako moram izabrati najomiljenije biram MANGO ali ne zato što je sladak, sočan i bogat vitaminima, nego zato jer se uvijek sjetim jedne epizode Seinfelda u kojoj je upravo mango bio glavna tema i koja me …prikaži još!
  • Default avatar -
    mkucinic
    Volim sve što vode mladi :))) Volim svašta ali ne mogu si to svašta priuštiti u prehrani, na poslu radiš 8 sati pauza prođe dok si rekao keks, stvarno bi voljela kad bih uspjela u danu ubaciti 2-3 voćna obroka. …prikaži još!
  • Default avatar -
    rhema81
    Vitamina vitamina njih mi dajte, jer bez njih ne mogu znajte, slažem si svakog dana njih na stol, voće i povrće najbolji prijatelj su moj. Bile su mi nedavno jako naranđe fine, vjerovatno što mi je trebalo dosta folne kiseline, …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.