Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    novikaa
    Grožđe volim svako crno ili bijelo samo da je slatko Zato kada poželim grožđe u Mercator po njega pođem! :)
  • Default avatar -
    gita50
    Svakodnevna konzumacija voća i povrća kod nas je obavezna. Tu naviku sam stekla u trudnoći kad više nisam jela sam za sebe nego i za jedno maleno biće koje se razvijalo u meni. Sada imam dvoje djece koje su pravi …prikaži još!
  • Default avatar -
    ivancica2908
    Ja volim sve voće, ali najviše jagode, njihov okus me ponajprije vraća u djetinjstvo i sjeća me na moju baku koja je vrlo brižno pazila na njih u svom vrtu. Onako crvene, fine i slatke, ponajprije su fine same za …prikaži još!
  • Default avatar -
    veedee
    Kreativna vaše stranice, oduševila me i vrijedna je svake pažnje i pažnjice. Nagrada me uvelike očarala, potrudit ću se kako bi si bar ovu zalihu osigurala! Odlična vam je za nagradnu igru kombinacija, a nagrada vaša prava je atrakcija! Svi …prikaži još!
  • Default avatar -
    veedee
    Kreativna vaše stranice, oduševila me i vrijedna je svake pažnje i pažnjice. Nagrada me uvelike očarala, potrudit ću se kako bi si bar ovu zalihu osigurala! Odlična vam je za nagradnu igru kombinacija, a nagrada vaša prava je atrakcija! Svi …prikaži još!
  • Default avatar -
    marianchy08
    od povrća volim sve al najviše brokule, tako ukusne i lagane. Već kad su nam gradovi obasjani bojama ''sivim'' barem na tanjuru da se zelenilu divim ;) nakon ručka ananasa uvijek ima, jer slatko ''legne'' svima :)
  • Avatar irenazd
    irenazd
    jel treba rime pisati ili što? ovo čitam sve nešto se rime pišu, skladaju ode voću i povrću. ma meni nema naj voća ili povrća - ja volim sve jesti a dnevno su tu jabuke, naranče, grejp, banane, a da …prikaži još!
  • Default avatar -
    Shema
    Najdraže povrće...teško se odlučiti jer mi je svako posebno na svoj način. Odlučit ću se za tikvice. Ukusne su, lako dostupne, brzo se pripremaju i to na 101 način. Predobre su mi pečene na roštilju, a začinjene samo sa češnjakom, …prikaži još!
  • Default avatar -
    SharenaLoptica
    Najdraže voće su mi mandarine- u toj mjeri da su mi za sezone nokti i prsti žućkaste boje jer kad krenem jesti mandarine- ne stajem! i kao da to nije bilo dovoljno- našla sam i odličan recept za voćnu salatu …prikaži još!
  • Default avatar -
    mmira
    Najdraže voće mi je JABUKA,kada sam bila trudna s drugim djetetom tjedno sam jela doslovce cijelu gajbu jabuka, rodila sam zdravog dječaka koji sad također voli jabuke. jednostavno ih obožavam. A što se tiće povrća tu je na prvom mjestu mrkva
  • Default avatar -
    doroteica
    Prije dvije godine u kuću mi je ušla teška bolest i mojoj obitelji se život promijenio iz temelja. Znala sam da se moramo zajedno boriti protiv bolesti na sve moguće načine. Jedan je bio i promjena prehrane. Napravila sam si …prikaži još!
  • Default avatar -
    jelena2108
    Vjerovali ili ne, naše najdraže povrće su prokulice. Moji klinci obožavaju to povrće. To su za njih male zelene loptice koje mogu jesti svaki dan. Ono što je najvažnije, prokulice su, kako ste i vi naveli u jednom vašem članku, …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    Od svega najviše volim pomidore. Mogu ih non stop jesti, i ljeti i zimi (iako su onda plastične i nisu fine). To je moj ritual. Posebno ih radim sebi, a posebno ostalim ukućanima. Sebi ih narežem na fete, onako okrugle, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Rattinger
    Voće i povrće obožavam do te mjere da nemože proći dan da ne konzumiram 2-3 vrste voće i puno vise vrsta povrća. Od voćki koje najvise volim nemoguće je izdvojiti samo jedno. Sto se povća tiče rekla bih da su …prikaži još!
  • Default avatar -
    laura222
    Imam 18 godina i do prije 2 godine voće i povrće nije baš bilo uključeno u moju prehranu, ali pošto sam imala problema s kilogramima odlučila sam to promjeniti. Počela sam konzumirati svo voće i povrće koje sam imala u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ronibiberoni
    U jutro jedna banana da ne brunda baba Stana,u podne mrkva i peršun u sosu od rajčice,jer mi se od sreče tad dignu sve dlačice.Uvečer jabuka il"dvije da se stomak u jutro zadovoljno smije!
  • Default avatar -
    Tajchi31
    Mi jako volimo papati špinat i mahunice (sin i ja) to nam spada u najdraže povrće. Što se voća tiće tu nismo izbirljivi, volimo apsolutno sve, iako više prevladavaju banane i naranče. Mi voće, ako ne jedemo, pijemo :-) Svakodnevno …prikaži još!
  • Default avatar -
    gogg
    Najukusnija, crvena i zelena, sočna i osvježavajuća, tako velika i teška, a opet tako lagana i slatka, puna vitamina i minerala, štiti, hrani, jača i čisti tijelo, osvježenje u vruće ljetne dane – hrana i piće u jednom, prereži, nareži, …prikaži još!
  • Default avatar -
    miinii
    Najdraže voće mi je jabuka-čudotvorna mala voćka za sve :). Doslovno je čuvar našeg zdravlja. Jabuko moja mala Ja bih te pojela! Zelene si boje, Takve su oči moje! Ti si voće slatko Jeo bi te svatko. Znam da ti …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesplet
    Moje najdraže voće su apsolutno jagode koje obožavam jesti sa šlagom, šlagom i samo šlagom,ma nema boljega.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.