Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MamaSBC
    Od voća obožavam lubenicu, ali ona ne voli mene, pa ju jedem u mali količinama. Zato mije broj 1. voćka - banana, hranjiva, puna vitamina, minerala, a kada ju više nitko ne želi pojesti, zbog točkica po njoj, pretvara se …prikaži još!
  • Default avatar -
    inas
    Obožavam, jabuke, banane, bijelo grožđe, kiwi, naranče, mandarine, od povrća, volim sve povrće, luk, mrkvu, zelenu salatu, špinat, brokulu, papriku, rajčicu, krastavce, mladi luk, češnjak, kelj, gljive, kupus, i organizam mi baš traži unos voća i povrća.
  • Default avatar -
    Andrijana0801
    Hm, voće i povrće je savršenstvo prirode. Teško je izabrati jednu vrstu jer je svaka posebna na svoj način i iznimno korisna za organizam. Ali ako već moram birati, od voća bih izabrala kraljicu voća odnosno jabuku koja je iznimno …prikaži još!
  • Default avatar -
    denino
    Paradajz,rajčica ili pomi najdraže povrće koje mogu jesti kao jabuku ,naravno ako je iz domačeg vrta,na salatu,u raznim jelima ,kuhanog za juhu ili jednostavno kao sok te sušena smokva u kojoj uživam u svakom njenom zalogaju!!!Naravno ima još puno voća …prikaži još!
  • Default avatar -
    TinaNavy
    Bijelo, crno ili rose meni svejedno je! Bobicu po bobicu nestaje grozd za grozdom čim dođe u moje ruke, pojedem ga kilu samo tako bez pol muke! Grožđe bit će broj jedan na listi mog omiljenog voća jer paše i …prikaži još!
  • Avatar Maminamaza
    Maminamaza
    Volim jesti povrće i voće a to mi nije mana, a od svih najdraža mi je banana. Kad je ugledam odmah mi na usta krene slina, njen okus meni je milina. Egzotična sa žutom korom jako me privlači, ona jednostavno …prikaži još!
  • Default avatar -
    Dread25
    Ako radim zalihe npr. mermelade za ostala godišnja doba, onda su moj favorit: maginje (plodovi Planike). Ljeto pak bez lubenice ne mogu zamisliti! (A prije je nisam mogla smislit!) Osim toga, volim "klasično" voće: banane, zelene jabuke i kiwi. Uglavnom, …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesro
    Jagodice, jagodice, bobice, slatke male neodoljivice, crvene, sočne i zdrave, svako proljeće me svojim mirisom mame. A kad slano osvježenje poželim, za rajčicama divnim poludim. U salati uz roštilj,u juhici slasnoj, ovo divno povrće zaista je rajsko!
  • Avatar kristinka68
    kristinka68
    Što sve ne možemo danas pročitati na razniraznim stranicama ovdje na internetu,pa savjeti pršte sa svih strana,stručnjaci nas obasipaju uvijek sa nekim novim istraživanjima što je dobro i poželjno jesti,a što ne.I na kraju ostajemo zbunjeni! Ali ja slušam samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    kata88
    Zelena je boja moja Dan je odmah bolji Rado povrće jedem A sve mi je po volji. Voće volim jako A kako i ne bi Kad je jako zdravo Radim u vrtiću A djeca trebaju znati Voće i povrće treba …prikaži još!
  • Avatar balalayka
    balalayka
    Dud!! Voće mog djetinjstva, voće mog rodnog kraja gdje se moja ulica još uvijek zove Dudinjak jer je za vrijeme Austrougarske bilo obavezno da svaka kuća ima posađen bar jedan dud zbog proizvodnje svile. Jer je sjećanje na okus i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Manja72
    Voće i povrče moja su glavna hrana. Najdraži su mi kaki, avokado i ananas. Od povrća uvijek odaberem brokulu, karfiol i salate...i uz malo začina, obroci nebrojeniih kombinacija voća i povrća postaju božanstveni.
  • Avatar melabila
    melabila
    Moje omiljeno voće je definitivno jagoda! Voljela sam ga od malih nogu i svaki put kad bi tata išao na tržnicu pitala bih ga da mi kupi jagoda bez obzira da li im je bila sezona ili ne. I prije …prikaži još!
  • Default avatar -
    kandina
    O, Bože to je tako teško pitanje!! Ne mogu reći da imam najdraže voće, a teško i povrće. Jedem zato što je zdravo i zato što nema života bez voća i povrća, ali da maštam o njima, to ne mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    zlamara
    Rogač. Ima mi jedinstven okus i ne mogu lako doći do njega te me podsjeća na moje najdraže mjesto na svijetu. Obožavam more, otok Hvar i mali grad gdje provodimo ljeto svake godine. Još više volim ogromno drvo rogača i …prikaži još!
  • Default avatar -
    Danci89
    Moje omiljeno povrće koje jedem u abnormalnim količinama, pogotovo u sezoni su tikvice. Zbilja ih volim na kojekave načine; krem juhicu, sa rižom, pohane, polpete, na roštilju, sa tjesteninom... Pojedem ih ko mali prašćić :P zasadimo ih i u vrtu …prikaži još!
  • Default avatar -
    ZAKS
    Moje omiljeno voće je JABUKA, tako ukusna slatka hrskava zelena osvježavajuća i hranjiva. Odličan međuobrok kojeg već konzumiram dugi niz godina. Volim ju pojesti i navečer prije spavanja,savršeno opere i ispolira moje zube. :-) A uz sve to,smatram da moje …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Moje omiljeno povrće su tikvice koje jednostavno obožavam na sve načine. Punjene, gril, pohane.... Paprike su mi isto omiljeno povrće. Najdraže voće su mi maline.
  • Default avatar -
    jeloo
    Obozavam jesti voce i povrce. To je moj glavni obrok svaki dan. Najvise volim jesti zelenu-rimsku salatu, mijesanu slavonsku salatu od rajcice, krastavaca, luka...Cak sam bila i netipicno dijete koje je volilo jesti voce i povrce. Jako volim krastavce, jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesplet
    Moje najdraže voće su apsolutno jagode koje obožavam jesti sa šlagom, šlagom i samo šlagom,ma nema boljega.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.