Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    foteljica
    Limun- svako jutro u čašu iscijedim jedan limun,u to stavim žlicu meda i popijem.
  • Default avatar -
    sanja50
    lubenica,naravno najbolja!možeš se napiti(kao sok)i najesti(kao jelo).i jako osvježava u ljetnim danima,još i kad je mirisna sve OK!!!u mojoj velikoj obitelji(ima nas 2 odraslih i 4 djece)svi je volimo i obožavamo.
  • Default avatar -
    ztpromatrac
    wow!!!!! Koliko neki napisaše,ni Krleža se nebi posramio!!! Kratko,jasno i razumljivo! Kao stari zagorac na prvo,drugo i treće mjesto stavljam zelje!!! Bilo svježe,bilo kiselo! Sarma,salata. Svejedno ali zeljiće je zakon i predvodnik povrća!!!
  • Default avatar -
    Stellara
    od povrca obozavam cvjetacu :) ukucani mi bas nisu odusevljeni mirisom kada je kuham, ali ja je volim pohanu, zapecenu, na salatu, na bilo koji nacin a od voca su mi definitivno najdraze jagode cim ugledam prve jagode u ducanu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sabriel
    Najdraže povrće su mi brokula i paprika. Znam da bih se trebala odlučiti za jedno od to dvoje ali jednostavno ne mogu. Brokulu volim jer je jako ukusna i zdrava i jer ju mogu konzumirati na bezbroj načina: od juhe, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ina1992
    Kao vegeterijanki,prehrana na bazi voća i povrća je moj izvor energije za svaki dan,a osvajanje ove nagrade bi mi bila ravna jackpotu :)
  • Avatar DAJANAA
    DAJANAA
    Mogla bi reći da sam ovisna o KUPUSU, MRKVI i LIMUNU! Stotine recepata koji se mogu iskombinirati.. prvo kupus koji je dostupan u svako doba godine, bio kao kiseli ili svježi. Umaci, variva, prženje, sarmica, polpetice, pite..i na posljetku name …prikaži još!
  • Default avatar -
    binkica
    Ovisi o godišnjem dobu!Ljeti obožavam dinju,u jesen jabuke,zimi naravno banane,a momentalno u ovo proljetno vrijeme si volim "priuštiti" matovilac(uglavnom vikendom).Ono što konstantno kroz cijelu godinu konzumiram je blitva,bez nje ne bi mogla:)ali obavezno uz dodatak češnjaka!može biti na lešo ili …prikaži još!
  • Avatar ellasky
    ellasky
    Jabuke su zdrava hrana njima se hranimo svakog dana. Bilo ljeto ili zima na mom stolu jabuka uvijek ima. Krompir je u mom domaćinstvu osnovna namirnica, kad njega serviram ukućanim su sretna lica. Kuhan,pečen na masti ili ulju kao salatu,pitu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Vjerojatno bih lakše riješila najsloženiju matematičku jednadžbu nego dala odgovor na ovo pitanje. Naime iz pristojnosti prema toj podcijenjenoj superhrani - voću i povrću kojeg obožavam, iz inata i poštovanja neću izabrati samo jednu voćku ili povrćku jer ih volim sve.
  • Default avatar -
    jopa13
    Jako je teško odgovoriti na pitanje, berem meni zato što se davim u povrću otkad znam za sebe. Teško mi je odabrati jedno povrće, ali izbor mogu suziti na tri u kojima se uvijek davim i nikada mi ne mogu …prikaži još!
  • Default avatar -
    trixy
    Njam njam...napokon nešto i po mome guštu. Ja vam volim apsolutno sve vrste tropskog voća. Volim te fine sokove kojih je tropsko voće prepuno, sve te vitamine C koji se cijede iz njega, ali no.1 mi je voće imena Passion …prikaži još!
  • Default avatar -
    lolo88
    Pomelo! Nešto novo za mene. Egzotičnog izgleda, fino, zdravo i malo kalorija :) Može se i izdubiti pa poslužiti za posluživanje koktela :) uvijek treba razmišljat multifunkcionalno ;)
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    Jako volim i voće i povrće. Najdraže voće: jagode, maline, kupine, banane hranjive, mandarine i naranče, jako su zdrave, osvježavajuće, nema puno kalorija. Mango također. I rajčice-njam....Povrće: brokula, cvjetača, paprika (puna vitamina C), tikvice mlade zelene-malo kalorija, neutralan okus, hokaido …prikaži još!
  • Avatar Cupanka
    Cupanka
    Moje najdraže voće i povrće je svako koje pridonosi zdravlju jetre na koju nažalost bolujem...priznajem da nisam ljubitelj,nisam bila,i to me koštalo zdravlja,no sad kad sam prisiljena ga jesti,sama sebi spočitavam što mu nisam dala priliku a tako je ukusno...ipak …prikaži još!
  • Default avatar -
    sambaaa
    Moje najdraže voće i povrće je sve ono koje uzgojim u svom vrtu i voćnjaku (čitaj: uzgojim sve što se uzgojiti da i raste na zagorskoj zemljici) Zašto? Zato jer ga gledam od prvog listića i pupa, zato jer mu …prikaži još!
  • Default avatar -
    natalijaile
    Čisto i jednostavno...jabuka od voća, zelena, žuta, crvena, bilo kakva, uvijek dostupna i prefina, od jutra do večeri...krumpir od povrća, mladi, stari, crveni, bijeli, pečeni, kuhani, uz svako jelo fino ide. :)
  • Default avatar -
    kola
    Jedna jabuka na dan doktor iz kuce van! Iskreno,svakodnevna konzumacija olaksala mi puno toga- npr.savrsena je kod koznih bolesti,narocito psorijaze,ali cesto je zanemarena! Uz jabuke kao dio svakodnevnice obozavam naravno i sve sezonsko- njami- sezona jagoda na vratima- taman dolazi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Bezzamiten
    Znate, teško je raditi sve one prefine shakeove od povrca i voca ako ih nemate u frizideru!;)
  • Default avatar -
    inesplet
    Moje najdraže voće su apsolutno jagode koje obožavam jesti sa šlagom, šlagom i samo šlagom,ma nema boljega.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.