Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    LucijaLuci98
    Moje najdraže voće je lubenica. Moja ljubav prema njoj je beskonačna. Cijelu zimu čekam ljeto,kupujem prvu koju vidim,cijena mi nije važna. I jedeš ju i piješ,sitna na kalorijama,a beskrajno zdrava. :)
  • Default avatar -
    CIKO
    Moje omiljeno voće je lubenica koja je moje najbolje idealno osvježenje i savršeno oružje protiv ljetnih vrućina, zaista je kvalitetno rješenje. Mislim da lubenicu volim i zbog svoje osobnosti, jer sam optimist, baš kao što su i njezine boje (crvena …prikaži još!
  • Default avatar -
    tom8jerry
    lubenica,krastavci i grožđe
  • Default avatar -
    sevka
    Nista bez sarenila na tanjuru ili zdjelici pa zato nemogu izvojiti neku vockicu ili povrtlecku,sve za nesto sluze,npr grozde kada gledam neki napeti film pa samo trpam one slasne bobice neznajuci broj koji sam pojela,onda meso nikako bez salate sto …prikaži još!
  • Avatar tamaruska
    tamaruska
    Trbuščiću moj, gladan li si oj! Jedna porcija jagoda za te je malo, ma sto bi porcija u te stalo! Jedna porcija jagoda više, i moj trbuščić već lakše diše! A uz povrće i voćne delicije fine, rast će moj …prikaži još!
  • Default avatar -
    dimb
    Iako ga neki u širokom luku zaobilaze, poneki ga čak nazivaju i "biljkom neugodnog mirisa" ne znajući koliko blagodati nosi u sebi ovo povrće. Šta mislite o kojoj biljci je riječ? Kupus, naravno. Ne biram i što se tiče ostalog …prikaži još!
  • Default avatar -
    alantea
    Najradije jedemo mrkvu jer je puna vitamina d, zdrava je daje nam zaštitu od sunca i nadasve je prefina, a voćejabuke jer ih ima kroz cijelu godinu mogu se pripremiti na jako načina, iako je svježa najzdravija, a uostalom uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    nikazanella
    Jabuko moja mala najdraže si moje voće. Ja bih te pojela! Zelene si boje, Takve su oči moje! Ti si voće slatko Jeo bi te svatko. Znam da ti je drago Kad od tebe kolač pravim Kada nešto slavim. Ponekad …prikaži još!
  • Default avatar -
    ines_14
    voće i povrće <3 jednostavno ga obožavam, ne prođe niti jedan dan a da nešto od voća i povrća nije na mojem tanjuru. Moja dan bez voća i povrća bio bi gotovo nezamislim. Volim jesti zdravo preko zime a pogotovo …prikaži još!
  • Default avatar -
    GogoVz
    Liječnici tvrde i znam da ne lažu, jabuku treba jesti, to svakom oni kažu. Rajsko to je voće, pitajte Evu i Adama, to znam i ja, a zna i Barrack Obama! Sva su voća zdrava, ukusna i slasna, al' jabuka …prikaži još!
  • Default avatar -
    555
    Reći ću iskreno; nisam neki veliki ljubitelj voća,tome sluzi moj muž,tata,deda..ali povrće jednostavno OBOŽAVAM..zelena salata,cikla,poriluk,rajcica,paprika,krastavci ajmeeee.moj dorucak nikad ne prolazi bez salate,a da o rucku ne govorim,,u stanju sam sama bez pardona pojesti zdjelu salate,pogotovo one svjeze ukusne u sezoni …prikaži još!
  • Default avatar -
    555
    Reći ću iskreno; nisam neki veliki ljubitelj voća,tome sluzi moj muž,tata,deda..ali povrće jednostavno OBOŽAVAM..zelena salata,cikla,poriluk,rajcica,paprika,krastavci ajmeeee.moj dorucak nikad ne prolazi bez salate,a da o rucku ne govorim,,u stanju sam sama bez pardona pojesti zdjelu salate,pogotovo one svjeze ukusne u sezoni …prikaži još!
  • Default avatar -
    BRANKA24
    Na krilima proljeća Puno ranog voća i povrća. Krastavac, salatica, Mladi luk i rotkvica. Rumena jabuka, kruška i banana Plodovi su zreli, sočni i fini. Smiješe mi se na pijaci u malenoj košarici. Da ne dođu bolesti teške, Svima su …prikaži još!
  • Default avatar -
    ruzica_24
    Jednu je veliku činiju voća: Krušaka, jabuka, banana... Snašla vrlo teška samoća, Čami na stolu već tri dana. Rumenu jabuku prekrio prah. Banana tužna lagano truli. Krušku hvata panični strah: Zar maleni za nas nisu čuli? Niko ne zna šta …prikaži još!
  • Default avatar -
    renatta
    ...jer svako jutro doručkujem voće, a jedan dan u tjednu "postim" i jedem samo voće i osjećam se odlično!
  • Default avatar -
    renatta
    ..i naravno volim sve vrste voća i povrća ;)
  • Default avatar -
    tince
    špinat - jer me podsjeti na moj omiljeni crtić iz djetinjstva - Mornar Popaj
  • Default avatar -
    cemer
    Ja najvise volim kruske i jagode.. Zasluzivam ovu nagradu iz tri razloga:1.RADOST,2.SRECA,3.VESELJE. Nadam se da ce ziri to razumjeti..
  • Avatar kisica
    kisica
    Za voće zdjela na kuhinji stoji, U njoj stoje voćni zalogaji moji. Jabukica rumena, i kruška neka, Dodir moje ruke spremno čeka. Jabuke volim još od svog djetinjstva, Volim gledati taj plod kako na drvetu blista. Crvena, zelena ili ipak …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesplet
    Moje najdraže voće su apsolutno jagode koje obožavam jesti sa šlagom, šlagom i samo šlagom,ma nema boljega.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.