Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar tinaaaa
    tinaaaa
    Najdraže voće su mi borovnice - bogatstvo vitamina C, mineralima kalijem, kalcijem i fosforom. Bogate su antioksidansima i smanjuju rizik nastanka raka te bolesti srca i krvožilnog sustava te dijetalnim vlaknima, ponajviše pektinom koji je topiv u vodi, a djeluje …prikaži još!
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Meni nije važno što je voće ili povrće ,pa čak niti ne bojim se probati neko novo voće i povrće ili nešto egzotično jer otkrivati nove okuse i mirise je pravi dar za naše nepce.Pepino,kumkvata,maracuja,goji bobice,kiwano sve malo neobično za …prikaži još!
  • Default avatar -
    MARADONA
    Moje najdraže voće je kivi, jer je savršen za zdravlje i ljepotu moje kože. Obožavam ga jesti samog ili u voćnim salatama, kolačima i tortama. Njegova zelena boja me naprosto opušta i čini sretnim. Kivi je zakon! :-)
  • Default avatar -
    Acorak
    Moje najdraže voće je mango,koje s razlogom zovu i kraljem voća.Ukusan je,punog okusa,zdrav-dobar je i za vid,i za probavu,i za kožu,a čak je i antikancerogen.Asocira me na ljeto,sunce,odmor i zdravlje...Mislim da su to sasvim dovoljni razlozi zašto je mango moj broj jedan!
  • Default avatar -
    MACAKTOMMY
    moje najdraže voće je grožđe, jer me savršeno opisuje kao osobu. Grožđe vole osobe pustolovnog duha koje tokom mladosti stalno trče za užicima. Nestalni su u ljubavnim odnosima i često žive za trenutak, ne vodeći računa o posljedicama. Tokom vremena …prikaži još!
  • Default avatar -
    kisaca
    Moj najdraže voće je avokadojer ima nadimak 'krokodilova kruška'.Zbog grube naborane kože, avokado vrlo nalikuje koži aligatora, s time da oblikom jako podsjeća na krušku. Osim toga, kada ga se prereže napola, avokado nevjerojatno nalikuje na krokodilovo oko. A što …prikaži još!
  • Avatar wicked007
    wicked007
    Ja imam svoju priču u vezi voljenja voća i povrća, ali pošto je mrvicu dugačka, a fakat nisam mogla smanjiti neki dio, napisala sam vam u pisamcu, koje možete pročitati klikom na ovaj link: http://tiny.cc/natjecajklik P.s. pliz, nemojte mi zamjeriti, …prikaži još!
  • Default avatar -
    pepitojaci
    Jabuka je voće pravo svatko zna koliko zdravo A vitamina puna kao rijetko koja voćka druga Bilo da ju je uzgojila baka ili se u trgovini našla Ukoliko tražite voće pravo jabuka je upravo to Kora joj raznih boja, crvena, …prikaži još!
  • Avatar Lucy552
    Lucy552
    Eh Zdrava Krava surfam po tvojim stranicama malo kad sam ugledala ovu igru srce mi je skoro stalo. Koje je moje najdraže voće ili povrće vi hoćete znati, e pa onda ću vam po vašoj želji i kreativan odgovor dati. …prikaži još!
  • Avatar azra
    azra
    Najdraže voće.. rajčica! Najdraže povrće.. lubenica! Da dobro sam napisala :)
  • Default avatar -
    ascorp69
    krastavac je moj car breskvica iz prirode je dar grožđe puno sočnosti ananas kralj slatkosti rajčica ga s boka gleda jagoda sladja i od meda i paprika i rotkvica meni su k'o rajska smokvica povrća mi nikad dosta ni od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Deleted user
    kelj i grejp kelj koji meni i sestri uvijek spašava tjedni studentski budžet, varivo, složenac, polpete, salata, kelj kelj kelj :) grejp koji suprotno djeluje na budžet, ali je zločesto fin da ne možemo odliti, kisel i gorak, poseban, specifičan …prikaži još!
  • Default avatar -
    blagajnica
    Najvise volim lubenice jer kad je vani jako vruce i sparno one me rashlade i vrate u život!
  • Default avatar -
    vana11
    Što reći volim sve voće i povrće,u svojoj dobi ne mogu dan zamisliti ada ne pojedem 1-2-ejabuke koje me toliko osviježe i uljepšaju dan.Od povrća najviše volim rajčicu,špinati blitvu(pogotovo kada radi juhe od njih).
  • Default avatar -
    betula_pendula
    kokosov orah - jer uz njega uvijek mogu imati super zdravu grickalicu :)
  • Default avatar -
    ivys
    Jabuka, jabuka, za nju znaju djeca sva Jabuka, jabuka, što nam daje priroda Ako želiš biti zdrav, jedi jednu svaki dan fina, sočna, crvena, izvor vitamina Kolač, sokić ili džem, i bit ćeš ti Zdrav ko' Dren Jabuka, jabuka, kraljica …prikaži još!
  • Default avatar -
    pesobleso
    lubenica- jer je, naravno, zdrava, ukusna i izvrsno osvježenje u sve toplijim danima koji dolaze :)
  • Default avatar -
    tarantula
    Špinat i cikla..ne znam zašto ali to dvoje obožavam.Špinat svi vole u mojoj kući kao umak,kao dodatak sa jajima i pire krumpiru,čak i kao namaz uz kakao ujutro.Svoju djecu sam također naučila da nema voća ili povrća koje nije dobro.Od …prikaži još!
  • Default avatar -
    Lah
    Moje najdraže povrće je korijen celera. To je toliko zahvalna biljka da ju jednostavno OBOŽAVAM.Prije nekih tri godine sam u lokalnom zdravljaku kraj posla otkrila salatu od celera i jabuke koja me naprosto oduševila. Kad sam pričala doma kakva je …prikaži još!
  • Default avatar -
    inesplet
    Moje najdraže voće su apsolutno jagode koje obožavam jesti sa šlagom, šlagom i samo šlagom,ma nema boljega.
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.