Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    damac
    Voće: jabuka, povrće: krastavci. Koji mix! Jabuku jedem kao užinu, i kad nemam četkicu za zube sa sobom, a krastavci mi idu uz sve. Jednako volim i svježe i kisele krastavce. To je moje :"Nešto zeleno u danu!"
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    Moje najomiljenije voće su breskve, od običnih vinogradarskih do finih i sočnih kalanki:) i njih bi mogla jesti uvijek, dok sve ostalo voće mi je nažalost nužno zlo, ono jede mene ja njega... ali zato moj nećak Petar, dakle... taj …prikaži još!
  • Default avatar -
    29martina
    U mojoj obitelji zelena salata i špinat su najdraže povrće. A ono što nas najviše veseli je naša dvogodišnja curica koja uživa u salatama, kako u zelenoj, tako i u špinatu na salatu, a i cikla joj je jako draga. …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Banane! Mogu ih konzumirati u bilo koje doba godine i jednostavno su prefine. Mogu ih jesti kao voće, mogu napraviti shake od njih, svježu voćnu salatu ili pak kolač ili tortu od banana. Osim što su jako ukusne, jako su …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Imam 72 godine i već desetak godina bolujem od dijabetesa. Obožavam raditi u vrtu i uvijek sam ponosna na povrće koje sama uzgajam. Prošle godine otkrila sam jedno za mene posebno povrće - MUŠKATNU TIKVU. Sama sam je posijala i …prikaži još!
  • Default avatar -
    andromaha
    Teško se odlučiti za najdraže voće i povrće jer volim sve, ali kad se već moram odlučiti reći ću jabuke, bilo koja vrsta. Jer ne samo da su ukusne nego su i korisne, za zube, za desne, a i naravno …prikaži još!
  • Default avatar -
    mrkvi
    U našoj kući prolazi sve od voća i povrća, a najpopularnije je ono što je crveno i/ili bobičasto. Otimačina je od ranog ljeta za trešnje i višnje, preko malina i kupina, čak do kiselih ribizli i bobica aronije koje stavljamo …prikaži još!
  • Default avatar -
    keepsmile
    Sunčano jutro iznad Zagrebačkog gorja. Rajčica polagano gura lišće da upije malo topline. -"Oh, kako divan dan! Tikvice jesi budna?" reče Rajčica. Nakon malo šuškanja zelena ljepotica tiho progovara : -"Dobro jutro Rajčice! Što ćemo danas raditi?" Rajčica se nasmiješi …prikaži još!
  • Default avatar -
    kmiletic1
    Volim cvjetaču,krumpir........ Volim banane,grožđe..........
  • Default avatar -
    sierrapahuljica
    Volim papriku,iznimno mi je osvježavajuća,volim ju pojesti kuhanu,pečenu,na salatu,sa češnjakom,ili sirovu samo sa malo soli....sviđa mi se šta postoje različite boje i svaka je totalno drugačija a opet slična jako jako fino....a obožavam i trešnje samo šta nekako brzo prođu …prikaži još!
  • Default avatar -
    marijaodzic
    Banana je idealna namirnica za trenutke kada osjećam želju za slatkim, primjerice čokoladom ili kolačima. Budući da imam problema sa želučanim ulkusom, Banana je pravi lijek za moj želudac i borac protiv prekomjernog stvaranja želučane kiseline. Također u danima kad …prikaži još!
  • Default avatar -
    suzika11
    TREŠNJE! Tako su kratko vrijeme s nama... cijelu godinu moramo čekati da se se družim par tjedana s njima. Kažu da ono što dugo očekuješ najradije očekuješ!!! A njihovo branje je odmah i proljetna gimnastika da me probudi iz zimskog …prikaži još!
  • Avatar Lutkica2
    Lutkica2
    Moji blizanci najviše vole jabuku.To je bilo prvo voće koje su kušali i zaista su je lijepo prihvatili ,tako da je i dalje sa užitkom papaju bilo samu ili sa zobenim pahuljicama,vole ju i kao kompot i zaista mislim da …prikaži još!
  • Avatar lepid
    lepid
    Obožavam povrće, a među najdražima moram izdvojiti sve vrste tikvi i bundevi! Njih jedem od proljeća do jeseni i stvarno mi pružaju užitak, osvježenje i mnogo mnogo vitamina i minerala! Tikvice jedem tijekom cijele godine, a ljeti se sladim lubenicama …prikaži još!
  • Default avatar -
    silna
    Volim MATOVILAC. Predivan, mekan, ukusan i ZDRAV. Sigurna sam da ga voli i KRAVA. A sa ''M'' počinju i neke prekrasne riječi: Majka, Mašta, Maldivi, More, Maženje... i naravno Mercator!
  • Default avatar -
    tamamama
    Draga moja kravice, Nema tu velike filozofije,ako želiš biti zdrav,jesti jabuke svaki dan..Obožavam zelene ,i to one najkiselije..Mogu proći i slatke,kao iz Snjeguljičine bajke..
  • Default avatar -
    maljevacdjurdja
    Mrkva je uvijek u centru moje pažnje.Mogu je "smazati" samo očišćenu,naribanu pa pošećerenu,skuhanu u juhama,varivima i umacima,u kolačima i tortama,pitama...Da ne nabrajam dalje,mrkva se u mom jelovniku nalazi svakodnevno i kako kažu moji dečki:Tebi je lako jer mrkva nije skupa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Tia0101
    I voće i povrće su moji favoriti i najčešće namirnice u mojoj kuhinji. Čak ih i djeca obožavaju jer vole šareno, veselo i zdravo. Termički obrađeno ili ne, u kombinaciji, ma kako god - to su nama najdraže namirnice i …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravicaM
    Banana je moje najdraze voce najvise zato jer je najprakticnije kad mi se zuri, a zelim na brzinu dati nesto hranjivo djeci. Za nju ne treba nozic, nije nuzno ni oprati ruke jer se za vrijeme jela ne treba ni …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninanesto
    Moje najdraže voče je jabuka.Ima je tokom cijele godine i uvijek je u mojoj kuhinji. Savršeno mi služi kao međuobrok, ili kad sam gladna...a ono baš sam na dijeti i nesmijem puno jesti, od jabuke sam uvijek sita.Također moram spomenuti …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.