Komentari 216

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    tajo
    Moje najdraže voće je jabuka i banana.Tokom cijele godine se nalaze u mojoj kuhinji.Vole ih jesti moji klinci,tako da ih konzumiramo cijelu godinu.Jabuku jedem za doručak i užinu a bananu si pojedem prije spavanja,jer imam problem sa nesanicom pa mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ivana3
    Moje najdraže voće je crveni grejp. Pijem ga cijele godine, samo ljeti malo rjeđe jer zabušavam zbog breskvica, jagodica, trešnjica i ostalog voća koje jedva dočekam :) Grejp cijedim svako jutro i pijem ga natašte. Svu pulpu ubacim u čašu, …prikaži još!
  • Default avatar -
    majchi3
    Najdraže voće mi je limun. Od njega radim zdravu limunadu, dodajem ga sitno narezanog u pahuljice za doručak, neizostavan je u voćnoj salati, a odličan je i u pilingu za lice. Od povrća najviše volim - luk! Zdrav je, a …prikaži još!
  • Default avatar -
    commet
    Mahuna mi je prežuta, paprika opet preljuta. Za graškom često nemam volje, za krastavcima još i bolje. Zato je cikla omiljene mi boje, spada u drage zimnice moje. Patlidžane bih jela svakoga dana, uz njih ne treba druga hrana. Rajčica …prikaži još!
  • Default avatar -
    ekser
    Banana definitivno! A najdraže su vjerojatno što se ne uzgajaju u mom vrtu,,ali zato ih nađem u Mercatoru uvjek!!!
  • Avatar majich123
    majich123
    U proteklih godinu dana izgubila sam 10 kg. Pitate se kako? Tjelovježbom 10% i pravilnom prehranom koja uključuje povrće i voće 90%. Vrlo je težak odabir najboljeg voća i povrća. Osobno svakodnevno koristim limun koji je odličan za detoksikaciju, isjedim …prikaži još!
  • Default avatar -
    shedreams
    Moje najdraže voće je nektarina, iz čisto glupog razloga jer nije dlakava :) naime, obožavala sam jesti breskve, ali sam se užasno ježila na one njihove dlačice i onda sam probala nektarinu te riješila svoje probleme :)
  • Default avatar -
    pa3sha
    Volim većinu voća i povrća, tako da bih lakše izdvojila ono koje mi nije omiljeno... Ali nekako najviše volim trešnje i nektarine. Od povrća najdraža mi je rajčica i brokula. U mojim obrocima je uvijek povrće: svaka juha je od …prikaži još!
  • Default avatar -
    kokitiki1
    Iako nije voće za kojim biste posegnuli tijekom popodnevnog međuobroka, limun je moje najdraže voće. On je jednostavno moj pokretač kojim počinjem svako jutro. Ocijeđen u čaši vode osvježava me, razbuđuje i zasigurno me čini zdravijom, aktivira moju probavu, čisti …prikaži još!
  • Default avatar -
    desert_rose
    MOje omiljeno voće su sve vrste agruma, naročito naranče i limun. Bogati su vitaminom C,odlični za prirodnu detoksikaciju organizma,imaju malo kalorija, najjeftiniji i najzdraviji saveznici protiv prehlade...i ne manje važno,bitni su za lijepi i zdravi osmijeh s obzirom da nedostatak …prikaži još!
  • Default avatar -
    zara7
    Nisam baš neka ljubiteljica voća, ali zato obožavam povrće. Nemam neku omiljenu vrstu povrća- bitno da je sezonsko i raznoliko, da mi se tanjur šareni od različitih vrsta povrća, a obavezno uz svaki obrok obožavam pojesti zdjelicu salate (razne vrste …prikaži još!
  • Default avatar -
    mimagy
    Kao trudnica izričito obožavam sve vrste voća i povrća,a ako baš moram izdvojiti to su onda kiwano - jer je odličnog okusa, pun vitamina, i najveći dar majke prirode iz moga vrta. Zatim rajčica koju obožavam jesti kao jabuku,te zelena …prikaži još!
  • Default avatar -
    zorkaavonka
    Najdraža mi je rajčica jer ju mogu jesti na 100 načina i u svako doba godine, naravno ljeti svježu, a u ostatku godine iz leda ili u prerađenom obliku. I to prvenstveno iz mog vrta jer domaća ima tako dobar …prikaži još!
  • Default avatar -
    giza09
    Žitarice sa kruškama i jabukama volim za početak dana ujutro mi je to najdraža hrana. Za zajutrak volim pojesti naranču i mandarinku i popiti čašu vode s limunom da se protiv toksina osjećam sigurnom. Za ručak mi je tanjur pun …prikaži još!
  • Default avatar -
    mala_i
    Obožavam jesti sve vrste voća, ali najdraže su mi marelice. Male, slatke, žute okruglice odlične su u svim kombinacijama, voćnim salatama, kolačima, džemovima, frapeima itd. Marelice me asociraju na ljeto, miris mora i uživanciju u hladovini terase sa voćnim kupom …prikaži još!
  • Avatar Katy5
    Katy5
    Moje omiljeno povrće je mrkva jer to zaista zdrava grickalica,dobra je za naše zdravlje,a sok i juha su ono što je neizostavno u mojoj kuhinji i među mojom obitelji jer je ukusna i fina :)
  • Default avatar -
    anak123456
    U ovim teškim vrmenima o voću mogu samo sanjati.Kao samohrana majka koja je u vračanju kredita i duga koji mi je bivši suprug napravio,ono novaca što mi ostane vrlo teško potrošim na voće,a i kad ga kupim ono je samo …prikaži još!
  • Default avatar -
    Mona35
    Obožavam ciklu, ali priznajem do nedavno je nisam mogla niti vidjeti, kada mi je jednom prilikom, lijećnica nakon što je pogledala moju krvnu sliku, preporučila ciklu, priznala sam joj kao i vama da je ne jedem, a ona mi je …prikaži još!
  • Default avatar -
    lidija_c
    Šparoge - jer su jako fine i zdrave, mogu ih pripremiti na puno načina i svaki put su jednako fine. A koji je tek gušt brati ih, šetati i tražiti ih, ogrebsti ruke, ali i dalje ih tražiti i brati …prikaži još!
  • Default avatar -
    ellica19
    S obzirom da bolujem od autoimune bolesti koju prati loša krvna slika i željezo, trebala bih jesti sve što mi dođe pod ruku, ali nažalost nemam tu naviku. Od povrća volim svježe paprike i rajčicu koje nasječem i pomiješam s …prikaži još!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.