Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar ciklaZdravlja
    ciklaZdravlja
    Koža suha? Gnjev, patnja i muka? Nadraženost? Od sada prošlost! Okoliš možeš zaštiti, Dobro djelo učiniti, Odlučno pristati, te prirodno nositi! Voljela bih ju nositi, zbog prirodnosti te, udobnosti i kvalitete! Kemikalije goodbye, stiže organski pamuk sad! ;) …prikaži još!
  • Default avatar -
    serena8
    Čovjek se najudobnije osijeća u svojoj koži,a organski pamuk ju čuva i štiti zato ja želim takvu majcu!!!....I hvala Vam na prekrasnoj nagradnoj!
  • Avatar freya_niky
    freya_niky
    Htjela bih osvojiti Brokula&Ž jer mi se sviđa dizajn i kvaliteta majice na koju moram pazit pošto imam osjetljivu kožu. Također bi mi dobro došla nova majica pošto mi nećaci i nećakinje svaki vikend prisvoje nešto iz ormara pa mi …prikaži još!
  • Default avatar -
    manestra
    ja necu okolisat puno,ne zato jer neželim ili mi se neda jednostavno mi to neide ;( zato mi POKLONITE tu super maicu da je nosim sa ponosom da sam i ja napokon nesto dobila a majca je preslatka hvala ;)
  • Default avatar -
    tira
    zeleno ! sto je to zeleno? to svi znaju, zelena je trava, zelena je krosnja, zelena je paprika, zeleno je jezero, zeleno je i svijetlo na semaforu, ali zelena je i majca od Brokula&Ž koja skriva malu tajnu u njoj. …prikaži još!
  • Default avatar -
    optimist2
    Zelena boja najbolje ide uz moj karakter,plave oči i vječni optimizam po kojem sam čuven gdje god da se pojavim.Pogotovo me veseli što se odustalo u startu od GMO pamuka koji zasigurno stvara alergije i ostale neželjene posljedice.Ako i ne …prikaži još!
  • Default avatar -
    Sansa
    Moja malenkost želi nositi organski pamuk jer želi probati nešto novo, uživati u tome i drugima preporučiti isto! Majice su preslatke, nose super poruku i u njima je nemoguće ostati nezamijećen! A sigurna sam da je osjećaj u njima odličan! …prikaži još!
  • Default avatar -
    lunasole
    Brokulu volim papati, a rado bih je i nosila :)
  • Default avatar -
    kekusic
    Brokula je prava fora, ja ju nosit moram :)
  • Default avatar -
    vhunjet
    Kako biti zapažen ovoga ljeta.... nositi brokula majicu i šetati poljima cvijeća.....!!!!!
  • Avatar Kiki44
    Kiki44
    Pa ovo je super!Evo već neko vrijeme nisam bila na Zdravoj kravi i danas napokon uhvatila vremena,kad ono imam što i vidjeti...ovu nagradnu igru.a što ću sad pisati do besvijesti neke stihove i bla,bla,bla...kad je jednostavnije reći ovako:bila bih presretna …prikaži još!
  • Default avatar -
    pitaodjabuke
    Ja bih htjela nositi organski pamuk jer majice od brokule još ne postoje. a kad ih izmisle onda ću i njih nositi!
  • Default avatar -
    Ljubs
    Kao prvo zato što je organski pamuk uzgojen na ekološki prihvatljiv način i to jako cijenim. Smatram da je puno bolji jer ne nadražava kožu i samim time je super za osobe osjetljive kože. Kada opipavam robu koja je od …prikaži još!
  • Default avatar -
    mirjana15
    pošto sam vegetarijanka brokulica majičica je kao stvarana za mene..organska je...moje omiljene zenene boje (koja bolno nedostaje u ovom kvazi proljeću koje tlače ostatci zime i snijega)...i tamo bi barem nešto zeleno sada...oki ručala brokulu (organski uzgojenu iz vrta pospremljenu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Alterix
    Pamuk i ekologija. To me uvijek asocira na iščezavanje Aralskog mora, jednu od najvećih i najrazarajućih environmentalnih katastrofa koje je čovjek ikada prouzročio. Učinio je to zbog pohlepe radi zarade od proizvodnje pamuka. Zapravo nisam nikad ozbiljno promišljao kolika je …prikaži još!
  • Default avatar -
    cifa
    Samo saznanje koliko djece na svijetu umre od udisanja i korištenja pesticida i razno raznih kemikalija radeći na farmama pamuka za novac koji nije vrijedan spomena dovoljno je da postaneš štovatelj svih onih koji se trude proizvesti nešto organsko. Očuvanje …prikaži još!
  • Default avatar -
    dunjapovljana111
    Moram priznati da u mlađim danima nisam puno razmišljala o organskoj proizvodnji hrane kao i svi mladi ali kad stekneš neke godine jeo bi da je moguće samo ono što proizvedeš, što naravno nije moguće zato bi jako rado imala …prikaži još!
  • Default avatar -
    amourzg
    ..jer mi se sviđa i jer bi voljela u njoj vježbati jogu! sto bi doslo kao nekakva zaokruzena prica sa promjenama koje sam uvela :)
  • Default avatar -
    blaza123
    poznato je da je pamučno rublje najzdravije za tijelo...koža diše a pamuk je mazi... ova majica bila bi idealna za moju kožu...
  • Avatar gogz
    gogz
    organski uzgojeni pamuk ce se idealno uklopiti u moj zdravi zivot kojeg se uspjesno drzim jos od nove godine. bravo ja! :D
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.