Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    MATIJABISKUP
    zelena trava, zelena krava, jer brokula mi je najbolja hrana..............
  • Default avatar -
    trnje
    hvala !
  • Default avatar -
    laurie
    Voljela bi nositi organski pamuk, jer na njemu najbolje uspijeva organsko povrće. :)
  • Default avatar -
    LjerkaP
    Neopisiva lakoća nošenja, za život u oblacima...
  • Default avatar -
    Bajo003
    Da ih mogu nositi uz svoje Brokula&Ž organske bokserice koje sam nedavno dobio na poklon!
  • Default avatar -
    JosipYNWA
    Pa ova majica mi se sviđa iz razloga što bih volio odjenuti nešto posebno, nešto drugačije... i mislim da je ova majica savršeno riješenje za to!
  • Default avatar -
    lancik
    nemam niti jednu majicu od organskog pamuka i voljela bi osjetiti kako ju je nositi....
  • Default avatar -
    talija7
    ..zakorači u proljeće sa BROKULOM-zdrava zelena bomba :)
  • Default avatar -
    IvaBbB
    neznam ja nista, ja sam ovdje s biciklom :), ali svejedno, ne mogu da ne kazem da obozavam brokulu, zato mislim da bi ova majca idealno pristajala uz moj zeleni bicikl :)))
  • Default avatar -
    k74sambar
    Organski pamuk,baš si pravi hit! Nije to još neki u nizu mit! Baš udobno i mekano rublje je to, koje nikad s mene neće biti skiinuto!!! Ne razmišljaj previše donje rublje il majce Kupi oboje neka živne ti srce!!!
  • Avatar Ana546469
    Ana546469
    Voljela bi nositi organski pamuk da mi mama konačno ne prigovara: "Kakvu si to krpu kupila!?" ;)
  • Default avatar -
    trnje
    Podržavam organsku proizvodnju,sve vezano za ekologiju,sve što je dobro za ljude i okoliš,a mislim da zaslužujem nagradu jer sam i majka budućeg školovanog ekologa kojem smo kao obitelj usadili ljubav prema prirodnom,zdravom okolišu i boljoj budućnosti planeta
  • Default avatar -
    helykok
    Zašto bih voljela nositi organski pamuk? Hmm..već ga nosim, tako da bi mi bolje odgovaralo pitanje zašto voliš nositi organski pamuk :) Volim nositi organski pamuk zato što je prirodan, ugodan, a i kako sama riječ kaže organski :) Kada …prikaži još!
  • Avatar Renifil
    Renifil
    Zato što je tako "topli",tako mekani,kao da od njega izvire majčinska ljubav,a njegov organski uzgoj čuva prirodnu ravnotežu okoliša i djeluje blagotvorno na očuvanje biljnih i životinjskih vrsta,a ako čuvamo okoliš onda čuvamo sebe,naše najdraže i sve što nas opkružuje:-)
  • Default avatar -
    bumbaloo
    Za rodjendan mi je punica poklonila majicu na cijoj je etiketi pisalo 100% pamut. Ne znam cega je u toj majici bilo, ali to pamuka, pogotovo organskog, nije vidjelo. Taj dan kad sam je obukao nisam se prestao cesati na …prikaži još!
  • Default avatar -
    nescho
    Želim nositi organski pamuk jer vjerujem da je daleko kvalitetniji od "običnog" pamuka, lijepo ste u članku opisali karakteristike ovog materijala. Inače volim sve organsko i općenito sve koji vode računa o očuvanju okoliša pa bih s ponosom nosio ovu …prikaži još!
  • Default avatar -
    majamajchy
    Jako bih voljela nositi organski pamuk jer obožavam prirodne materijale od kojih nema iritacija, češanja i grebanja. K tome su još majice jako slatke i zgodne, pogotovo one s brokulicom, ali su mi super i svakodnevke. Željela bih osvojiti mušku …prikaži još!
  • Default avatar -
    ljkukucka
    Zbog svoje izrazito osjetljive kože želim nositi odjeću proizvedenu od organskog pamuka, no to je nažalost skoro pa nemoguće. većina proizvođača laže da koriste organski pamuk dok se iza tog naziva krije kontaminirani, genetski modificarni pamuk. Mišljenja sam da bi …prikaži još!
  • Default avatar -
    kockica1212
    prošli tjedan sam prvi put u životu počela vježbati, više razmišljati o tome što jedem i koliko jedem tako da bih voljela nastaviti u tom dobrom smjeru pa imati i ovu super majicu od organskog pamuka. planiram krenuti i s …prikaži još!
  • Default avatar -
    Petobra
    Nježan na dodir to već svatko zna, organski pamuk volim i ja. Majice su prefine i ponosit ću se ako je dobijem s time!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.