Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    shalala
    B - Bio pamuk baš je lak R - Rukom bran on je mrak O - Organsko je sad u điru K - Krava zdrava budi u miru U - Unutra je tajna slatka L - Ludi Pero - to …prikaži još!
  • Default avatar -
    vjevevica
    oooopa!ovo mooooora da je ugodno nositi.voljela bih ju testirati na treningu,kada mi se sve majice ,da prostite,usmrde za 10 minuta.ova bi garant mirišiila na pobjedu i brokulu :) i ž :D
  • Avatar Imutak
    Imutak
    Eto iako nam vremenske prilike ne pokazuju da nam stiže proljeće,no svakog dana čekam da sunce obasja naše vrtove pa da krenem u akciju.A kako bi moje povrće i voće bolje raslo voljela bih dobiti majicu tako da mogu u …prikaži još!
  • Default avatar -
    ninashpina
    hoću jaaa! :)
  • Default avatar -
    Any7
    Zato što se zdravo hranim, pa bi bio red da se počnem i zdravo oblačiti :))
  • Default avatar -
    zahlenspiel
    Volim organski pamuk zato što se u njemu osjećam još bliža prirodi... a i odličan je za moju osjetljivu kožu!
  • Default avatar -
    amaretica
    Zato da konačno pokažem ženi da mi konačno prestane kupovati majce u kineskom, već da je vrijeme da kupujem kvalitetnije majce sa pravim materijalima
  • Default avatar -
    slavonka89
    Jedem zdravo, pijem puno vode (čak sam si kupila i ''Flašku'', jer ju nisam osvojila na prijašnjoj nagradnoj igri:)), zelenog čaja, redovito vježbam, vozim bicikl, planinarim, pa je red da se počnem i ''zdravo'' odijevati kako bih zatvorila vlastiti prirodni krug.
  • Avatar merida
    merida
    Moj suprug ima problema s kožom na leđima, pa bi stoga voljeli isprobati ovu majicu od organskog pamuka da vidimo kakave bi bile reakcije kože na njega. Inače nosi samo pamučnu odjeću, koristi sensitive proizvode za tuširanje, ali problem je …prikaži još!
  • Default avatar -
    redsonya
    Kad već posao nisam dobila u Bruketa&Žiniću, njihova kul majica bi mi bila utješna nagrada. :)
  • Default avatar -
    natalicro
    Svaki dan čitam krasne porukice sa majica,gaćica..bokserica..brokulica i male ptičice..radim 8 sati šivajući ih ..voljela bi imate jednu na sebi ,divim im se svaki dan ,prekrasne suuuuuuuuuuu :))))
  • Default avatar -
    puli
    Jednostavno želim osjetiti mekoću i udobnost organskog pamuka na svojoj koži:D
  • Default avatar -
    magda59
    Htjela bi se obući u brokulu i kad mi mama slijedeći puta kaže da ju moram jesti reći ću joj kako samu sebe ne jedem! A i zato što sam malo skinila kile pa bi mi veličina M savršeno stajala, …prikaži još!
  • Default avatar -
    greensleevs
    Majicu od organskog pamuka želim nositi zato što majica od konvencionalno uzgojenog pamuk sadrži više od 25% insekticida koji se koriste diljem svijeta i 10% pesticida. Ne biste pojeli zdjelu pesticida natopljenu insekticidima, ali zašto se onda želite pokriti odjećom …prikaži još!
  • Default avatar -
    petra30111995
    Brokula je moje najdraže povrće pa ga želim i reklamirati na majici... :))
  • Default avatar -
    Tamia
    Organski pamuk nosit želim, njemu se ja jako veselim. Na prirodan način je uzgojen, da nas čini sretnijima je stvoren. Zdraviji je za tijelo naše, mekoj koži on jako paše. Zelenu boju najviše volim, svemu zelenom ne mogu da odolim. …prikaži još!
  • Default avatar -
    monnka
    Zelim ovu majicu ponajvise iz razloga sto je to cisti organski pamuk, ne volim umjetne materijale i kemije na odijeci... Za svoju kozu zelim samo najbolje a ova majica to pruza :)
  • Default avatar -
    pepermint2
    Brokula&Ž rezultat je rada mog najdražeg marketinškog tima. Bilo bi lijepo moći prošetati takvu majicu, i pokazati da mi je bitno na koji način je uzgojen pamuk od kojeg se izrađuju majice. A ni moj suprug ne bi imao ništa …prikaži još!
  • Default avatar -
    Monikak
    Aktivno sam se počela baviti trčanjem,iako nikad nisam uspjela u komadu istrčati ni 5 min.Nisam htjela odustati ,sad nakon godinu dana trčim bez problema dulje vrijeme ,smršavila sam 10 kg....i osijećam se izvrsno ,ne samo zbog kila ,nego zbog ustrajanosti.Sad …prikaži još!
  • Default avatar -
    Petobra
    Nježan na dodir to već svatko zna, organski pamuk volim i ja. Majice su prefine i ponosit ću se ako je dobijem s time!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.