Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    AngelinaN123
    Radi naše djece koji zaslužuju "Zdrav planet",a ne hrpetine smeća!
  • Default avatar -
    Ivanasz
    Svi znamo prednosti organskog pamuka, kamo sreće da se i više odjeće proizvodi od ovog materijala. Nažalost, većinom smo prisiljeni trpiti taj plastic (un)fantastic pakao..... Ali osim ove činjenice br.1. (kvaliteta), mene su ove majice privukle jer obožavam jesti brokulu …prikaži još!
  • Default avatar -
    Ecume
    Moj razlog nije ni poetičan ni ekološki ni patetičan - ja nosim isključivo organski pamuk jer mi jedno on ne uzrokuje prištiće na leđima!:)
  • Default avatar -
    sheridropsi
    Moj ručak nikad nije trul, brokule su zdrave i kul! Zeleno je fino na tanjuru, ne zaboravi svoju zdrave hrane turu! Bitno je što šarenije jesti, čitaj Zdravukravu i njene vijesti! Srdačan pozdrav :)
  • Default avatar -
    zelenimrav
    Imam 26 godina i povrće sam počeo jesti tek prije 4 godine (tu ne mislim na krumpir i lubenicu). Do tada sam jeo uglavnom nezdravo "junk food". slavonka89 koja je napisala komentar danas u 14:14 mi je djevojka i uz …prikaži još!
  • Default avatar -
    Stella76
    Želim je prije svega zato što je na prvu to lijepa majica,a važniji je to što je takva majica, od organski uzgojenog pamuka puno zdravija za nošenje a to je ipak broj jedan. Želim je da moj sin kad nasloni …prikaži još!
  • Default avatar -
    cernat_vg
    Pošto sam kao mali skoro ostao bez jednog organa(slezena) volio bi nositi organski pamuk :)
  • Avatar sspavlovic734
    sspavlovic734
    Bio bih jako sretan kada bih od zdrave krave dobio majicu koja je od organsko uzgojenog pamuka,što znači da je super zdrava za kožu i tijelo,te ugodna za nositi,bez bojazni da u njoj ima nekakve kemikalije.ŽIVIMO ZDRAVO UZ ZDRAVU KRAVU. :)
  • Default avatar -
    zekypeky
    Organski pamuk želim nositi zbog toga što je najudobniji i najzdraviji za kožu.. Htjela bih imati jednu takvu majicu čisto da vidim razliku od onih mojih "100%pamuk" majica koje inače kupujem, a znam da nisuuuu, pa eto, žeeelim "ZDRAVU" majicu :-)
  • Default avatar -
    Aniram333
    Ne izrabljuju se ljudi za proizvodnju.Obožavam zelenu boju a i vegetarijanac sam.Super su mi majice!!!!!!!A kad nosiš organski pamuk ne osjete se mirisi tijela odmah kak se oznojiš,kao što je sa elastinom i umjetnim vlaknima!!!!
  • Default avatar -
    nana64
    Majica je prekrasna! Jako bi voljela dobiti bijelu, traba mi pet bijelih, za pet radnih dana,jer je sastavni dio moje radne odore. Moj sin ima ovakvu zelenu. Oduševila me je.Pažljivo ju perem i peglam. Još da vam kažem da sam …prikaži još!
  • Default avatar -
    nadjan
    Probudili smo ekološku svijest i pjehe pošli na Mediteranski sajam zdrave prehrane, ljekovitog bilja i zelenog poduzetništva. Istu(svijest) smo podigli kulenom, ovčjim sirom, dimljenom ribom, vinom, muštaćonima i ljekovitim rakijicama koje rade trapisti. U nizu nedostaje samo zeleno poduzetništvo, te …prikaži još!
  • Default avatar -
    Loon
    Bokec kravice:) Frend mi ima takvu sivu majicu i fakat je predobraaaaa...taj pamuk je nekak full prozracan,lagan,leprsav...sto je idealno za toplije dane koji dolaze..4% elastina je taman da mi ne ide na zivce, jer inace kad ga je hrpa onda …prikaži još!
  • Avatar halibaba
    halibaba
    Htjela bih nosit majicu od organskog pamuka zbog toga sto je prirodna nitko nije ozljeden u proizvodnji majice ,nadam se haha :D a i zbog ovog natpisa iznutra inspirativne misle da me griju a i da ovaj kaj me skine …prikaži još!
  • Default avatar -
    tnada
    Majca je jako lijepa i pamučna je.To je dobar razlog da je svatko poželi.
  • Default avatar -
    aladin
    Šta da kažem? BILO KOJA MAJICA KOJU DOBIJEM JE DOBRO DOŠLA. Nema smisla pisati o tome kako je majica lijepa, kako bas takvu majicu zelim nositi, kako podržavam ekološku osviještenost i ostale stvari koje idu u prilog ovom načinu proizvodnje. …prikaži još!
  • Default avatar -
    zimmer102
    Zgodan znakić je ova brokulica na majici. Nakon zime, nakon sarme i graha, baš je cool brokulica koja nije proljetnica, ali simbolizira mi procvat prirode i ljudskog organizma nakon zime. Svaka pohvala za sve kvalitetne i originalne proizvode na hrvatskom …prikaži još!
  • Default avatar -
    ANY84
    Voljela bih nositi tu majicu jer mi se jako sviđa što je napravljena od organskih uzgojenih sirovina a to daje jako lijep osjećaj ugode na tvom tijelu a ja sam jako ekološki osviještena i volim sve što je prirodno jer …prikaži još!
  • Default avatar -
    dominikelektricar
    a ja bi rado htio jednu takvu majcu zato sto nisam nikad nosio takvu ekološku majcu, neznam čak ni di se mogu kupit a i vjerojatno su preskupe za mene.. al vrlo bi radno htio isprobat i nosit jednu takvu majcu ;)
  • Default avatar -
    Petobra
    Nježan na dodir to već svatko zna, organski pamuk volim i ja. Majice su prefine i ponosit ću se ako je dobijem s time!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.