Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    luncika
    Mame bi izabrale najbolje za svoju dječicu,zar ne? Imam tri curice,malene princezice. Želim im najbolje,pa izabirem organsko,kvalitetno,najzdravije.
  • Default avatar -
    Suzana2013
    Mislim da je konačno stiglo vrijeme da se vratimo prirodnim stvarima, to je nešto najbolje što možemo učiniti da bismo zaštitili prirodu i samim time zaštitili našu djecu, otkad sam rodila blizance, želim za njih samo najbolje- prirodno!
  • Default avatar -
    pa3sha
    Ništa nije bolje od prirodnog. Prirodna hrana, odjeća, prirodno svjetlo... Prirodu treba znati poštovati i cijeniti jer i ona nas "cijeni" i pruža nam najbolje.
  • Default avatar -
    malilosinj
    Volim sve što je prirodno jer proizvodi koji nisu prirodni zapravo nisu zdravi.
  • Default avatar -
    smokvica
    zivim prirodu i zelim nositi prirodu :)
  • Default avatar -
    teichmmb
    Organski pamuk za mene izbor je pravi jer na kožu stavljam samo prirodno bez insekticida i ostalih štetnih stvari. Moja koža organski pamuk voli, recikliranim materijalima i prirodnim vlaknima ne može da odoli, štetne kemikalije organski ne podnosim i zato …prikaži još!
  • Default avatar -
    mianna
    Na koži mi dodir mekan, cijeli život ja to čekam. Priliku imam za osvojit ga sad, nikako uz naporan rad. Organski pamuk, najbolju stvar, poklonit će mi Brokula&Ž na dar. Čuvat ću okoliš ju noseći, ako mi se na ovoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    fliska
    Htjela bih nositi organski pamuk jer je odjeća od organskog pamuka pažljivo birana s obzirom na kvalitetu materijala te dugoročno nosi niz prednosti: zdravija je, ugodnija na dodir, podnosi puno pranja i visoke temperature. Na ovaj način kupujem manju količinu …prikaži još!
  • Default avatar -
    goga80ovan
    Pamuk uvijek rado biram, nedam koži da je dira, sintetika i najlon koji ne diše, s njima se koži loše piše, Za dječicu moju samo prirodno i bez štetnih stvari, to mi je jako bitno za to marim, Ugodno i …prikaži još!
  • Avatar TanjaLana
    TanjaLana
    zašto bih voljela nositi organski pamuk? Ili da pitam zašto ne bi? :)Osjetljiva sam inače na sintetičke materijale, volim prirodu, recikliram, štedim vodu, trudim se koliko je moguće vratiti prirodi sve ono divno što nam bezuvjetno pruža. Voljela bih osvojiti …prikaži još!
  • Default avatar -
    gushterica
    najviše volim nositi organski pamuk jer ima najbolji okus. kad poderem majicu jer sam punih ruku, sa zubima podizala njene rukave onda mi je organski pamuk najfiniji.
  • Default avatar -
    carmen885
    Dolazi toplo vrijeme a ja alergična na sve i svašta,od ambrozije do prašine i umjetnih materijala.Mislim da bi mi ovakva majica bila malo olakšanje u vrućim danima koji dolaze.
  • Default avatar -
    Tia0101
    Prilikom kupnje odjeće jako vodim računa o materijalima jer ne želim bilo šta stavljati na svoju kožu. Obožavam orirodno, obožavam pamuk i priuštim ga svojoj koži.
  • Default avatar -
    coniux
    Organski pamuk nosim ja u snovima, oh, kad bih ga imala i na javi. Sigurno bih bila najsretnija, čuvajući prirodu, čuvala bih sebe. Nije li to prava ekologija, svi u organskom, svi za prirodu!?
  • Default avatar -
    marali
    Jer znam da je organski pamuk zdraviji, prozračniji, a samim time i kvalitetniji, a i dosta mi je više tih genetski modificiranih koji nam štete! Koža zaslužuje samo najbolje pa bi onda to trebali i poštivati! :)
  • Default avatar -
    ivacica
    Da mi se muž napokon ne znoji u "100% pamučnoj " majci, a meni da je ljepše kad me zagrli.
  • Default avatar -
    princeza_4
    ja necu da lazem, ja necu da se hvalim ovakvo nesto, ja nemam u sehari :) al srce tuce jace, dusa me boli koza bas ovo zeli i voli! eto, bicu kratka, ovo zelim srcem cijelim a vama sve najbolje zelim! <3
  • Default avatar -
    damac
    Moj muž nije ljubitelj brokule, ali majce obožava. Svih oblika, boja, dužina, pa makar bile i zdrave.
  • Default avatar -
    JEANA
    zelena sam i slatka, ukusna i zdrava, bolestima nedam unutra, čuvam tijelo i vani !!
  • Default avatar -
    Petobra
    Nježan na dodir to već svatko zna, organski pamuk volim i ja. Majice su prefine i ponosit ću se ako je dobijem s time!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.