Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    ALIMDAR
    Veliki sam ljubitelj brokule i uzgajam je u svom vrtu.Prekrasni zeleni plodovi su izvor zdravlja i vitamina.Brokulu obožava i moja obitelj i jedemo je i ljeti i zimi. Evo,pošto se zdravo hranimo i obožavamo brokulu bilo bi super i da …prikaži još!
  • Default avatar -
    doroteica
    Proljeće je stiglo, a ja konačno počela razmišljati o skidanju nagomilanih kilograma. Kažu mi treba jesti puno voća i povrća. Eto, nabavila sam brokulice, cvjetačice, celerić i salaticu. Sve zeleno i zdravo. Od utorka krećem na dijetu (kažu da dijetu …prikaži još!
  • Default avatar -
    dadoitea
    Imam 71 godinu i puno životnog iskustva, ali nikada nisam čula za bio pamuk i jako bi voljela dobiti ovu bio majicu (a i veličina mi odgovara), pa da se pohvalim mojoj susjedi da nosim ZDRAVU MAJICU.
  • Default avatar -
    Eistir
    Brokula i ja, druga dva! :-)
  • Default avatar -
    grasevina9
    Nakon što sam pročitao ovaj članak malo sam se zamislio. Da, znam da sve nezdravije živimo i da trebamo paziti na zdravlje. Ali kako kada je i obična pamučna majica (100% pamuk) nezdrava i štetna. Svaka čast na izradi ovih …prikaži još!
  • Default avatar -
    sbotica
    voljela bih osvojiti tu majicu jer volim izreku: "raste k'o poriluk na dreku", a sve je to organski, zar ne?
  • Avatar lu6cka
    lu6cka
    osjećam leptiriće u želucu, to je znak da sam zaljubljena! hm, a možda sam se samo najela leptirića??:) proljeće je stiglo, pa što si čovjek više može poželjeti nego nositi majicu od organskog pamuka:) s veseljem bih je nosila jel …prikaži još!
  • Avatar Hamira
    Hamira
    Brukulica fina,sa puno vitamina, na majici je nosim pa se ponosim. Proljece je stiglo,i pamucne majice koje cemo da dobijemo,od Zdrave Kravice :D
  • Avatar kosee
    kosee
    Te majice, potkošulje i gaćice su tako mekane da ih uvijek pipkam i gladim u dućanu, mislim da tete prodavačice misle da nisam baš sasvim zdrava. :D Modiana u CC1 West im Brokuline proizvode, a to mi je odmah u …prikaži još!
  • Default avatar -
    dumovica
    Jer nastojim biti ekološki svjestan, nedavno sam pročitao članak "Pamučna majica opasna po zdravlje" u časopisu Makrono i neki podaci su me zaprepastili, npr. 7 od 15 pesticida koji se koriste u konvencionalnom uzgoju pamuka imaju oznake "moguće", "vjerojatno" ili …prikaži još!
  • Default avatar -
    imisetic
    Zato jer je "kineski" pamuk toliko smrdljiv, tvrd, iritira i deformira se nakon pranja. Vjerujem da je ova majčica totalna suprotnost: mirisna, mekana, ne nadražuje i dugotrajna :) a ima i preslatki dizajn. Moja koža bi vam bila veoma zahvalna da ju osvojim.
  • Default avatar -
    cuco
    Voljela bih nositi organski pamuk,jer vjerujem Zdravoj kravi i Brokula&Ž da ovo DOISTA i jest organski pamuk.Znamo svi sve one silne deklaracije na kojima je moš´ mislit sve 100% pamuk,a ono od pamuka ni P;pa ona sitna slova i sve …prikaži još!
  • Default avatar -
    mp3david
    Volio bih nositi organski pamuk,jer je sve sto sam dosad nosio totalna suprotnost,i nekvalitetno. Ovo je prirodno,zdravo za kožu i nema štetnih kemikalija, volio bih isprobati bas da vidim kakva je razlika i nadam se tome ;)
  • Default avatar -
    malakrava94
    volila bi nositi zato sto inace sam osjetljiva na tkanine i vrlo alergicna na sintetiku...ovo mi je prilika da isprobam nesto novo,udobno i kvalitetno... :)
  • Avatar ciklaZdravlja
    ciklaZdravlja
    Voljela bih nositi organski pamuk jer bih moja koža ponajprije bila najzahvalnija. Vjerujem da današnji svijet mode nam nameće nekvalitetnu garderobu kojoj smo najskloniji. Često viđam odjevne predmete na čijoj etiketi je zapravo oksimoron navedenog predmeta tj. takvi odjevni predmeti …prikaži još!
  • Default avatar -
    vipera
    Od svojih ranih početaka samostalnog kupovanja odjeće uvijek pamtim kako mi je mama govorila: "Samo gledaj da ima što više pamuka!". Kupovala ja majice, čarape ili donje rublje njena glavna poruka je uvijek bila: "Što više pamuka to bolje." tako …prikaži još!
  • Default avatar -
    valencia72
    Kad imate atopičnu kožu kao ja, ne možete baš kupiti sve ono što vam se sviđa, ono što je jeftino..kad imate prazan novčanik ne možete baš ući u prvi china shop i kupiti neku majicu za par kuna jer vaša …prikaži još!
  • Default avatar -
    danijelaroso
    Voljela bih nositi organski pamuk na sebi zato što želim pokazati drugima svojim primjerom da mi je stalo do okoliša u kojem živim i do prirode u kojoj svakodnevno provodim većinu vremena.Jedino mi možemo osigurati svojoj djeci svjetliju budućnost time …prikaži još!
  • Default avatar -
    jasna460
    Volim organsko! Zdrava krava zna što ljudi nositi na sebi vole. Organske sirovine znače najbolje. Proljeće i mirisi nose radosti. A majica ova bila bi radost velika jer sjajno je sigurno takve majice nositi! Biti u njoj odjevena, melem. Zlatno, …prikaži još!
  • Default avatar -
    Petobra
    Nježan na dodir to već svatko zna, organski pamuk volim i ja. Majice su prefine i ponosit ću se ako je dobijem s time!
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.