Komentari 228

Popularni
  • Popularni
  • Najstariji
  • Najnoviji
Prikaži sve komentare
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Zdrava dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Zdrava te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Default avatar -
    kzd2
    Već nekoliko godina imam psorijazu i upravo je to jedan od razlog zašto sam se odlučila za organski pamuk. U vrijeme kada mi se psorijaza pojavi moja koža bude crvena, ispucana i jako nadražena stoga volim nositi materijale koji mojoj …prikaži još!
  • Default avatar -
    thomary
    Zbilja me zanima koja je razlika nositi klasičnu pamučnu majicu i majcu od organski uzgojenog pamuka...
  • Avatar RosseMaria
    RosseMaria
    Želim imati ovu majicu osim što je moja boja,organski pamuk bi imala na sebi jer je poput majčinoga krila. U njem bi još samo organski pamuk mogao biti između majke i djeteta za cjelovitu ugodu,koju si ovom nagradom želim priuštiti. …prikaži još!
  • Default avatar -
    leonelylee
    Zašto želim nositi baš ovu majicu od organskog pamuka? Kao prvo, baš mi je fora ovaj mali brokulica lik na njoj koji na prvi pogled izgleda kao mali, veseli ljetni oblačić (još mu samo fali ona zakrivljena linija da upotpuni …prikaži još!
  • Default avatar -
    kravicaM
    Zelim nositi organski pamuk zato sto cijenim sve sto je prirodno, domace i zdravo, a u istom duhu odgajam i svoju djecu.
  • Default avatar -
    nana58851
    Želim nositi majicu jer uvijek nosim majice od prirodnih materijala.
  • Default avatar -
    Perdita27
    Eto mene u posljednji čas da opravdam osjetljive mi kože glas. Pamuk organski njoj je mio, drugo ništa nitko nositi ne bi smio. Nagrada ova vrlo je slatka, u njoj bi mi koža ostala slatka. Osipu zbogom reći bi htijela, …prikaži još!
  • Avatar indica
    indica
    Čestitke sretnicima ( tako sam si želila jednu majcu, šmrc!)
Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.